Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji kwietniowej programu testowego 2022: bezdotykowy termometr EasyStart, szczotka, myjka silikonowa, wiaderka do kąpieli, okrycie kąpielowe i zestaw do paznokci

Data utworzenia : 2022-05-10 15:15 | Ostatni komentarz 2022-06-03 14:25

MamyCanpolu

1371 Odsłony
21 Komentarze

Zachęcamy do przekazania opinii testerki kwietniowej edycji programu testowego na temat produktów: 

 

2022-05-21 12:43


Termometr to bardzo ważne urządzenie w każdym domu. Przy malutkim dziecku jest dosyć często użytkowany więc bardzo cieszę się, że mogłam przetestować termometr canpol babies, który okazał się rewelacyjny. Czas mierzenia to tylko sekunda więc termometr sprawdzi się nawet przy bardzo ruchliwym dziecku. Dodatkowo można zapisać w nim ostatnie 25 pomiarów, co jest bardzo pomocne gdy dziecko gorączkuje i musimy obserwować spadek lub wzrost temperatury. Termometr posiada również funkcje pomiaru temperatury przedmiotów więc można z niego skorzystać by np. sprawdzić temperaturę wody :)

Szczotka z grzenieniem
Chowany grzebień w szczotce to bardzo pomysłowe rozwiązanie :) Włosie szczotki jest bardzo miękkie więc idealnie nadaje się dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Zestaw do paznokci
Odpowiednie nożyczki do paznokci to must have każdej wyprawki, my od samego początku korzystamy właśnie z tego zestawu ale używamy tylko nożyczek :) Na chwilę obecną pozostałe przybory przy małym dziecku są dla mnie zbędne ale nożyczki sprawdzają się idealnie i polecam je wszystkim znajomym. Nożyczki mają zaokrąglony trzon więc nie ma obawy, że podczas obcinania skaleczy się dziecko, a dodatkowo nawet po dłuższym użytkowaniu są dalej ostre.

Okrycie kąpielowe
Okrycie jest bardzo grube i chłonne, nawet po praniu pozostaje przyjemne w dotyku. Duży kaptur z uszkami doskonale zakrywa i suszy małą główkę, a córeczka wygląda w nim uroczo :)

Myjka silikonowa
Dla mnie to nowość, bo nie spotkałam się z czymś takim wcześniej. Myjka jest wygodnym rozwiązaniem do mycia i przy okazji można dziecku zrobić w kąpieli masaż :) Wygodnie się ją trzyma i łatwo utrzymywać ją w czystości

Wiaderka do kąpieli
Wiaderka to doskonała zabawka nie tylko do kąpieli. Można je wykorzystać do bardzo wielu zabaw zarówno w wodzie, piaskownicy i na macie. Córeczka uczy się układać z nich piramidkę lub chować w nich drobne zabawki. W czasie kąpieli wiaderko z dziurką służy nam również do spłukiwania główki :) 

2022-05-19 09:25

Dziękuję za możliwość przetestowania super produktów:

 

Dla mnie hit to termometr bezdotykowy - łatwość użytkowania, możliwość sprawdzenia również temperatury powietrza, w tym też mleka, które przygotowałem. Baterie w środku, więc można od razu testować. Duży plus!

 

Ręczniczek - mięciutki, bardzo praktyczny, już wiem, że namówię żonę na drugi dla przyszłego dziecka

 

Zestaw do pielęgnacji dziecka - czeka na drugie bobo :) Szkoda, że nie posiada jakiegoś etui, by można włożyć do torby w razie co. 

 

Myjka silikonowa - użyta, pielęgnacja okej, nie podrażnia skóry dziecka, mimo, ze ma skłonności do przesuszającej się skóry. Myślę, że jest to o wiele lepszy wybór niż tetra, dla noworodka.

 

Szczotka do włosów - włos miękki, fajny też do wyczesywania ciemieniuchy

 

Wiaderka do kąpieli - hit hitów, takie małe must have w domu jak pampersy hahaha dziecko skakało z radości (tak na kolankach) jak zobaczyło je. Super produkt!!! Polecę niejednej rodzinie. 

 

 

2022-05-18 20:35

Największą radość wiadomo córce sprawiły wiaderka. Są niby do kąpieli ale u nas wylądowały w piaskownicy. Są wszędzie z naszą córką nawet leżą w łóżku razem z  lalkami :)

 

Mi znów wielką radość sprawił ręcznik i termometr bo właśnie tego potrzebowaliśmy.

Termometr super szybki w zestawie już z bateriami. Temperatura zbadana bardzo szybko bez rozbudzania dziecka. Wiadomo w którym dokładnie miejscu mierzy się temperatura dzięki podświetleniu.

Ręcznik- wielki plus za wielkość. Jest bardzo duży , jeszcze takiej wielkości nie mieliśmy. Córka cała wchodzi i jest jeszcze zapas. Posiada super kapturek z uszkami. Bardzo mięciutki i przyjemny materiał.

 

 

Szczotka do mycia ciała, jest super miękka i delikatna, bardzo łatwo ją utrzymać w czystości nie to co zwykła gąbka , którą trzeba często zmieniać.

 

Grzebień, szczotka, nożyczki i obcinaczka czeka na przetestowanie przez maluszka, który jest w drodze, wiec opinię dokończę po przetestowaniu 

2022-05-17 19:47

Zestaw do paznokci

testujemy już zestaw w sumie od ponad dwóch lat.Pilnik jest mocny i wytrzymały,nożyczki precyzyjne,bardzo długo zostają ostre,,obcinaczki długo pozostają ostre,nie tępią się szybko.

Okrycie kąpielowe

Bardzo chłonne,nie zostawia paproszków na ciele dziecka,duże co jest plusem,kaptur też sporych rozmiarów idealnie zakrywa główkę dziecka.

Myjka silikonowa

delikatna dla skóry,przyjemnie masuje skórę dziecka,poręczny uchwyt jest dużym udogodnieniem przy myciu.Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości 

Szczotka

Świetne rozwiązanie z wkładaniem grzebyczka do szczotki.wcześniejsze wersje tego nie miały...Grzebyczek idealnie nadaje się do włosów dziecka,z łatwością się nim czesze.Szczotka delikatna dla skóry dziecka.

Wiaderka do kąpieli

Bardzo urocze,córka od razu je otworzyła.Rozmiar idealny do małych rączek dziecka.Grafika trwała,pod wpływem ciepła nic się z nią nie dzieje.Dostarczają zabawy na bardzo długo( zimna woda a córka nadal chciała się bawić) Dzięki temu że jeden kubek wchodzi w drugi zajmują mało miejsca.

Termometr bezdotykowy

Używałam bardzo intensywnie przez ostatni czas.Termometr pokazuje temperaturę precyzyjnie,różnica miedzy moim a canpol wynosi 0,1-0,2 stopnia ( np. mój pokazuje 37,0 Canpol 37,1) Bardzo łatwy w użyciu,jeden przycisk do włączenia i zmierzenia temperatury.Bardzo krótki czas pomiaru a przy dzieciach to bardzo ważne.Funkcja samodzielnego wyłączania  na plus.cichy dźwięk nie przeszkadza śpiącemu dziecku.Ma kształt ułatwiający trzymanie.Na plus również funkcja Dom- dzięki temu możemy mierzyć temp misiowi a później dziecku ( w sytuacjach gdy dziecko nie chce zmierzyć)Brakuje mi jedynie etui na niego,bo po użyciu wkładam go do pudełka.

2022-05-17 16:38

Bezdotykowy termometr EasyStart 

 

Łatwy i szybki w użyciu.

 

Szczotka

 

Super miękka i delikatna. Grzebyk nie podrażnia skóry przy czesaniu.

 

Myjka silikonowa

 

Jest delikatna, miękka i ma wygodną rączkę.

 

Wiaderka do kąpieli

 

Córka miała nimi świetną zabawę nie chciała wychodzić z wody, a w dodatku są świetnie wykonane.

 

Okrycie kąpielowe

 

U nas się sprawdziło ma super kolor, świetnie wchłania wodę, ma doskonały materiał i kapturek z pięknymi uszkami, który chroni przed zimnem, córce było w nim ciepło.

 

Zestaw do paznokci

 

Również świetnie się sprawdziły obcinaczki i nożyczki przystosowane do malutkich paluszków.

2022-05-16 20:28

My już po testach akcesoriów termometr już mieliśmy wcześniej z testów i się sprawdza idealnie super sprawa jest to że mierzy temperaturę w pokoju . 

Ręcznik miękki w dotyku i ważne że ma spore wgłębienie na główkę i uszka.

Gąbka sylikonem jest u nas już druga i synek korzysta z przyjemnością bardzo delikatna nie podrażnia skóry dziecka.

Zabawki do wody strzał w dziesiątkę mały się bawi z wielką przyjemnością wiaderka z dziurami robią furorę u nas .

 Nożyczki oraz szczotka do włosów bardzo dobrze się sprawdza synek ma długie włosy i fajnie układają jego czuprynę

2022-05-16 10:32 | Post edytowany:2022-05-17 08:55

Termometr jest mega fajny leciutki w sam raz do ręki, odpowiednio wyprofilowany, możliwość zapamiętywania 25 pomiarów,kolorystyka oraz grafika maluch ikon;)w zależności od temperatury.

 

Możliwość wyłączenia dźwięku - nie jest on krzykliwy i piszczący, mega szybki pomiar  jest ogromnym plusem;)

kolejnym plusem  a warto o tym wspomnieć,  jest światełko podczerwieni w kolorze niebieskim  termometra ;) nie jest bardzo rażąca nie razi w oczka kiedy maluch śpi a każdy pomiar temperatury to obawa że sie dzieciaczek wybudzi.

 Jedynym minusem jaki póki co sie nasuwa to brak etui lub pudełeczka na termometr.dla mnie kolejnym plusem czego wcześniej nie napisałam a warto o tym wspomnieć, to jest ta ala podczerwień niebieska w termometrze;) nie jest bardzo rażąca jak w innym posiadanym termometrze ;)

Czytelna instrukcja. 

 

Ręczniczek  jest mega gruby mięciutki dobrze wchłania wodę a dzięki swoim rozmiarom posłuży na dłużej, mamy ręczniczek od pierwszych dni, i korzystamy z niego bardzo często przyznam ze jest to jednem z najlepszych ręczniczków jaki mieliśmy mimo częstego wycierania prania, ręcznik nadal jest mieciutki jak nowy ;)

 

Słonik szczoteczka- jak dla mnie bardziej do zabawy i masażu, silikonowy mięciutki, córcia miała wiecej zabawy z nim podczas kąpieli kiedy to ona go miała w rączkach ;) 

 

 

Wiaderka 

jak dla mnie mega fajny pomysł na kolekcje wiaderek które można wykorzystać na wszelaki sposób;) do zabawy w wodzie w piasku;) czy przewożenia klocków przesypywania koralików w wieku starszym.

Naszemu niemowlakowi póki co słóżą do pókania i stukania;) oraz obserwacji co można w nich skryć;) mega fajne i poręczne;) plus za wielkość i jakoś wykonania.

 

Zestaw do pięlęgancji paznokci;) 

zestaw zawiera wszystko co niezbędne;) 

Nożyczki małe ostre i poręczne;) 

obcinaczka malutka ja niekoniecznie sobie dobrze z nią radze podczas przycinania paznokci wole jednak nożyczki;) jednak ze względu na różne sytuacje zawsze mam ją spiętą przy kluczach, w razie zadarcia paznokcia mogę go przyciąć;)

co do pilniczka no cóż.... tutaj nie wie co powiedzieć jak dla mnie zbyt "grubo ziarnisty" ;( ale przyznam ze mam też inny zestaw innej firmy i jest taki sam;) fajnym pomysłem było by etui na taki zestaw;) 

 

szczoteczka z grzebykiem

Ciekawy pomysł na przechowywanie zestawu razem;) nie trzeba szukać grzebyka jak spadnie gdzieś na dno szuflady;)

co do szczotki szkoda ze włosie nie jest naturalne, ale ogólnie szczotka spełnia swoją funkcje i jest ok.

 

2022-05-15 22:12

My juz tez wytestowalismy. Ręcznik super mięciutki chłonny. Największy plus wielkość sprawdzi się zarówno dla niemowlaka jak i przedszkolaka. Kolorek uszy design na plus. 

 

Termometr dobrze wskazuje temperature. Bardzo poręczny nie zajmuje dużo miejsca. Super że ma kolory wyświetlacza . 

 Wiadereczka fajne jedni z dnem, dwa z otworkami. Świetna zabawa zarówno do kąpieli jak i w piaskownicy. Ja wykorzystam w kąpieli bo szkoda mi takie ładne rysunki zwierzaczków niszczyć. Szczotka wydaje mi się trochę "mocna" , ale to może kwestia przyzwyczajenia, poprzednie po prostu były dużo bardziej miękkie, delikatne. Nożyczki fajnie się prezentują złote wykończenie. Wygodnie się trzyma obcina. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna