Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Opinie testerek edycji lipcowej programu testowego 2022: zestaw Exotic Animals

Data utworzenia : 2022-08-12 13:06 | Ostatni komentarz 2022-11-03 20:15

MamyCanpolu

601 Odsłony
18 Komentarze

Prosimy testerki zestawu Exotic Animals o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-11-03 20:15

Dzięki Aniss ja z chęcią skorzystam, chociaż przyznam, że nie zawszę mogę dodać opinię jak nie zakupiłam przedmiotu;/

2022-11-03 14:43

https://www.ceneo.pl/111697355

https://zaufaneopinie.ceneo.pl/produkt/133437538

https://www.ceneo.pl/128935944#tab=reviews_new

 

wystawiłam troche opinii na ceneo moze ktoś bedzie chciał skorzystać z gotowców linkowych;) 

2022-09-29 15:25

Cały zestaw naczyń Exotic Animals jest bardzo ładnie wykonany .

 

 

Bidon z rurką silikonowa Zamykany bidon jest wygodny w użytkowaniu dzięki zamykaniu możemy unikać wylewania napoju z bidonu. Pojemność duża, łatwy w utrzymaniu czystości. Nadruk się nie ściera. Bidon jest lekki idealny dla małych rączek.

 

Talerzyk Exotic Animals talerzyk plastikowy jest lekki z ładnym natryskiem który można myć w zmywarce i się nie ściera.

 

Miseczka z przyssawką przyssawka silikonowa dobrze trzyma podłoże miski. Dzięki temu gdy dziecko je unikany wyrzucania jedzenia z miski..bardzo przydatna w nauce samodzielnego jedzenia. Ładnie wykonana i dobra jakość.

 

 

Termos idealna pojemność na wyjście i wyjazd spokojnie pomieści zupkę . Ładnie wykonany trwały , i dobrze trzyma ciepło. 

 

Łyżka melaminową przede wszystkim dużą zaletą jest to że łyżka jest lekka bezpieczna dla dziecka. Łatwa w czyszczeniu.

2022-09-29 00:15 | Post edytowany:2022-09-29 00:23

ZESTAW NACZYŃ 2-ELEM. EXOTIC ANIMALS

Mamy je już z wcześniejszych testowań, korzystamy z wersji szarej. Świetne naczynia, bardzo lekkie, mimo mycia w zmywarce nie zszedł z nich nadruk. Nie mają przyssawek, więc u nas korzysta z nich głównie starszy syn (bądź ja ;)) bo młodszy od razu wszystko wyrzuca. Jedyne co zauważyłam i zapamiętałam przy otwieraniu to zostaje na nich ślad nawet jeśli bardzo lekko zadrapiemy paznokciem, nie mówiąc już o sztućcach. Ale w niczym to tak naprawdę nie przeszkadza.

MISKA Z PRZYSSAWKĄ Z MELAMINY 270 ML

Dla nas idealna! Korzystałam do tej pory z tego typu miski tylko innej firmy i byłam bardzo zadowolona, jednak miała dużo mniejszą pojemność. Ta również nam się sprawdza, właściwie powiedziałabym, że wykonana jest tak samo, tylko wzór i firma inne no i pojemność. Dzięki takiej przyssawce dobrze nam się trzyma blatu, bo inne (z całym płaskim dnem) niestety raz dwa się odklejają (mamy pokrzywiony blat, najprawdopodobniej to jest powodem). Po prostu świetna i chętnie po nią sięgam!

ZESTAW ŁYŻEK Z MELAMINY 2 SZT.

Zdziwiło mnie jakie są ogromne, według mnie za duże jak na proponowane 9 miesięcy. Syn ma 13 i jeszcze nie podałam mu tej dużej, bo wydaje mi się zbyt szeroka. Natomiast mniejsza sprawdza się całkiem ok.

KUBEK NIEKAPEK Z RURKĄ I ODWAŻNIKIEM

Używamy go już dość długo bo od maja, mamy jeszcze z testów na innym portalu, we wzorze Bonjour Paris. Kubek super nam się sprawdza. Nie jest poniszczony, jedyny minus to szybko schodzący nadruk i zostały go już resztki. Jednak dla mnie nie jest to istotne. Kubek jest wygodny w użytkowaniu dla dziecka a dla mnie prosty w czyszczeniu. Ogromnym plusem jest cena zarówno kubka jak i rurek. Mimo, że mam tych kubków kilka to leżą w zapasie nie otwarte, dokupiłam więc tylko nowe rurki na shopee, gdzie znalazłam je w naprawdę okazyjnej cenie, groszowe sprawy, porównując do innego znanego i najpopularniejszego kubka dotychczas. 

Jest szczelny, woda nigdzie nie kapie, mechanizm działania ten sam, można pić z niego pod różnym kątem. Rurka jest miękka ale pod nakrętką ma plastikowy element przez co wyciąga się o wiele łatwiej. Można go łatwo rozłożyć na części i w prosty sposób dokładnie umyć. Nadaje się także do zmywarki, więc tu kolejny plus :) Obręcz z uchwytami można zdjąć i trzymać bidon jak butelkę.

Zdjęcia i szczegółowy opis: https://kawauzolzy.blogspot.com/2022/05/kubek-niekapek-z-rurka-i-odwaznikiem.html

TERMOS NA POSIŁKI DLA DZIECI 300 ML 

Wygląda pięknie, choć zdziwiło mnie, że jest taki malutki, nie doczytałam wcześniej ile ma ml. Super na porcję dla dziecka. Sprawdza się i na ciepłe dania i na zimne, zarówno na zupki jak i inne posiłki. Dobrze trzyma temperaturę. I tak sobie myślę, że gdy wrócę do pracy to będę go dzieciom podbierać.

2022-09-28 12:04

Zestaw Exotic Animal z misiem koala to nasz ulubiony motyw ;) jest po prostu piękny! 

 

Łyżeczki melaninowe - idealne dla dzieci rozpoczynających rozszerzanie diety. Łyżka na początek może wydawać się trochę duża ale z pewnością zostanie wykorzystana później. 

 

Miseczka z przyssawką - ulubiona miseczka naszego malucha. Plusem jest przyssawką która trzyma się stołu i nie zasysa tak mocno że przy odrywaniu wypada cała zawartość. Dość głęboka, trwała i dobrze wykonana (kilka razy lądowała na podłodze ale nic się jej nie stało). 

 

Zestaw naczyń - plastikowe, ładnie wykonane i lekkie. Szkoda że też nie mają przyssawek ale z pewnością będą idealne dla starszego dziecka. Trwały i piękny nadruk który nie schodzi po myciu w zmywarce. 

 

Bidon z rurką - nasz ulubieniec ;) tańsza wersja popularnego bidonu. Idealnie trzyma się w małych rączkach, łatwy w utrzymaniu czystości dzięki ściąganej obręczy z uchwytami. Odważnik ułatwia picie z bidonu w każdej pozycji. Szczelny, nie rozlewa wody. Wytrzymały (kilka razy był zrzucony przez dziecko). Jedyny minus to zmywająca się grafika. Po dłuższym użytkowaniu zauważyłam że obrazki zaczynają schodzić z bidonu. Warto więc go delikatnie myć, bez szorowania. 

 

Termos - must have każdej matki która rozszerza dziecku dietę. Z niego ucieszyłam się najbardziej. Teraz wyjazdy na obiad do rodziców czy rodziny są o wiele łatwiejsze. Wystarczy że przygotuję dziecku obiad i mogę go przewieźć w termosie bez proszenia kogoś o podgrzanie obiadku dla dziecka. Idealne też w podróży. Dobrze trzyma ciepło, pięknie wykonany z cudowną grafiką. Łatwy w utrzymaniu czystości. Dla mnie idealna wielkość bo pomieści cały posiłek dla dziecka a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. 

2022-09-28 12:02

Zestaw Exotic Animal z misiem koala to nasz ulubiony motyw ;) jest po prostu piękny! 

 

Łyżeczki melaninowe - idealne dla dzieci rozpoczynających rozszerzanie diety. Łyżka na początek może wydawać się trochę duża ale z pewnością zostanie wykorzystana później. 

 

Miseczka z przyssawką - ulubiona miseczka naszego malucha. Plusem jest przyssawką która trzyma się stołu i nie zasysa tak mocno że przy odrywaniu wypada cała zawartość. Dość głęboka, trwała i dobrze wykonana (kilka razy lądowała na podłodze ale nic się jej nie stało). 

 

Zestaw naczyń - plastikowe, ładnie wykonane i lekkie. Szkoda że też nie mają przyssawek ale z pewnością będą idealne dla starszego dziecka. Trwały i piękny nadruk który nie schodzi po myciu w zmywarce. 

 

Bidon z rurką - nasz ulubieniec ;) tańsza wersja popularnego bidonu. Idealnie trzyma się w małych rączkach, łatwy w utrzymaniu czystości dzięki ściąganej obręczy z uchwytami. Odważnik ułatwia picie z bidonu w każdej pozycji. Szczelny, nie rozlewa wody. Wytrzymały (kilka razy był zrzucony przez dziecko). Jedyny minus to zmywająca się grafika. Po dłuższym użytkowaniu zauważyłam że obrazki zaczynają schodzić z bidonu. Warto więc go delikatnie myć, bez szorowania. 

 

Termos - must have każdej matki która rozszerza dziecku dietę. Z niego ucieszyłam się najbardziej. Teraz wyjazdy na obiad do rodziców czy rodziny są o wiele łatwiejsze. Wystarczy że przygotuję dziecku obiad i mogę go przewieźć w termosie bez proszenia kogoś o podgrzanie obiadku dla dziecka. Idealne też w podróży. Dobrze trzyma ciepło, pięknie wykonany z cudowną grafiką. Łatwy w utrzymaniu czystości. Dla mnie idealna wielkość bo pomieści cały posiłek dla dziecka a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. 

2022-09-21 00:25

Łyżeczki melaminowe

Uwielbiam. Według mnie są idealne, bardzo dobrze wyprofilowane, idealne do malutkich rączek. Miałam takie (oczywiście z inną grafiką) i przy starszych dzieciach. Ja karmiłam synka większą łyżką, on jadł malutką, jak podrósł to i sam sięgał po większą łyżkę. Nie jest ona bardzo duża, taka w sam raz. No i grafika... przy niejadku sprawdziła się u mnie. Ja zgadywałam jakie zwierzątko jest na łyżce, a synek zjadał posiłek, by sprawdzić czy tym razem zgadłam. Także polecam je bardzo, bo lepszych nie miałam. Te czekają aż synek podrośnie, bo on póki co je z tych płaskich łyżeczek. 

 

  • Miseczka melaminowa z przyssawką
  • Idealna do kompletu z łyżeczkami. Przyssawka jest zdejmowana, więc możemy jej użyć lub nie ( to mi bardzo odpowiada, bo nie zawsze chcę ją mieć nałożoną). W łatwy i wygodny sposób się ją zdejmuje i nakłada. Miseczka z przyssawką przytwierdzona do tacki trzyma się bardzo dobrze. Mój ośmiomiesięczny syn nie jest w stanie jej zerwać lub przemieścić.

 

Zestaw naczyń

Talerzyk i miseczka - przede wszystkim bardzo lekkie, więc niegroźne im żadne upadki. Jak na razie w stanie idealnym. Jednak jestem ciekawa czy z czasem talerzyk nie porysuje się od sztućców i czy nie będzie schodzić wtedy wierzchnia warstwa plastiku. 

 

Kubek z rurką i odważnikiem

Podałam go dla synka raczej od tak, nie wierząc że załapie o co chodzi. Przede wszystkim dlatego, że do tej pory nauka z niekapków nie przyniosła efektów - on je gryzie. I tu wielkie zaskoczenie, bo załapał właściwie od pierwszej chwili. Miał 7 miesięcy i tydzień. Brakowało mi w tamtym momencie podziałki, bo nie wierzyłam, że wypił i chętni bym sprawdziła czy i ile faktycznie. Teraz brak podziałki mi nie przeszkadza. Wygodny do trzymania, maluszek nie ma z tym problemu. Fajny system zamykania, mamy pewność, że rurka się nie pobrudzi. Upadków nie wiem ile już zaliczył i to na płytki i jak do tej pory nic z bidonem się nie stało. Grafika nie schodzi, ale ja go nie myję w zmywarce -  nie wiem czy to ma znaczenie czy nie. Można dokupić samą rurkę . Dzięki odważnikowi woda leci przez rurkę nawet gdy bidon jest przechylony - fajna sprawa. Synek dzięki temu nie denerwuje się, że nic mu nie leci. 

 

Termos

Wielkość mnie nie zaskoczyła, bo dokładnie takiej się spodziewałam. Według mnie - jest w sam raz na porcję obiadku dla maluszka. Fajny i przydatny gadżet. Ileż to razy denerwowało mnie odgrzewanie zupki, bo jednak dziecko nie miało ochoty teraz zjeść. Super na jakieś wyjścia, gdy czas spędzamy poza domem. Można podać maleństwu ciepły posiłek a nie tylko zimne przekąski "na przetrwanie". Otwór jest szeroki i dzięki temu łatwo włożyć tam jedzonko. 

 

 

Cały zestaw Exotic Animals utrzymany jest w jednej kolorystyce i grafice. W przyjemnych, optymistycznych barwach. Cieszę się, ponieważ lubię jak coś stanowi komplet. Ładnie to wtedy wygląda. A i dziecko jest zachęcone do jedzenia, gdy widzi fajne zwierzątko. 

2022-09-19 07:40

Zestaw talerzyków i łyżeczek czeka u nas jeszcze na testowanie ale bardzo podoba mi się motyw misia koala na każdym produkcie. Uniwersalna kolorystyka sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki :) 

Biodon z odważnikiem to jeden z ważniejszych produktów przy rozszerzaniu diety dziecka. Dedykowany jest dla dzieci po 6 miesiącu życia i rzeczywiscie nawet niemowlę jest w stanie szybko nauczyć się z niego pić. Bidon jest bardzo wytrzymały i solidnie wykonany, nawet po wielu upadkach nic się z nim nie dzieje. Słomka zakończona odważnikiem umożliwia dziecku picie w każdej pozycji i do samego końca :) Kolorowe grafiki ze zwierzątkami bardzo podobają się córeczce i korzystamy z bidonu praktycznie codziennie. Jedynym minusem dla mnie jest brak miarki. 

Termos na jedzenie to super wynalazek, którego nam brakowało bo często jeździmy z dzieckiem w weekendy w odwiedziny do rodziców a teraz jedzonko dla córeczki możemy zabierać ze sobą. Termos długo trzyma temperaturę ale wkładając do niego jedzenie należy pamiętać by było bardzo gorące ponieważ posiłek o letniej temperaturze nie utrzyma ciepła. Termos jest niewielkich rozmiarów więc idealnie zmieści się do torby i nie zajmuje dużo miejsca. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna