Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji lipcowej programu testowego 2022: zestaw Exotic Animals

Data utworzenia : 2022-08-12 13:06 | Ostatni komentarz 2022-11-03 20:15

MamyCanpolu

618 Odsłony
18 Komentarze

Prosimy testerki zestawu Exotic Animals o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-08-30 09:46

Jesteśmy w gronie szczęśliwców którym udało się przetestować zestaw Animals egzotyka więc również chciałabym się podzielić swoją opinią.

zacznę od termo siku dlatego że w ten weekend mieliśmy okazję go przetestować i jak dla mnie jest strzałem w dziesiątkę. Poza tym że ogólnie ma piękną grafikę to jest pojemny, i długo trzyma temperaturę. Zupkę wlałam do niego około 7 rano, a o godzinie dziewiętnastej byłam jeszcze ciepła. Plusem jest też to że jest Szczelny, Mimo tego że termos był w plecaku nic się nie rozlało. Także jak dla mnie wielki plus.

Kubeczek z Rurka jak pierwszy raz podałam siedmiomiesięcznej córeczce myślałam że nie będzie potrafiła z niego pić bo jak dotąd nie załapała jeszcze żadnego Kubeczka ani z rurkami ani bez, nie potrafi pić nawet z butelki. Sama spróbowałam z niego pociągnąć i ogólnie bardzo ciężko leci, jednak chyba jest tak zbudowany że dla dziecka jest łatwiej, dlatego że córeczka załapala I jest w stanie pociągnąć kilka Łyków. Fajny jest ten obciążnik dlatego że maluszki przechylają butelkę a dzięki niemu płyn zawsze jest w rurce. Plusem są też wygodne uchwyty i jest to naprawdę Kubek dla dziecka od szóstego miesiąca. 
Jestem bardzo zadowolona z łyżeczek dlatego że teraz mamy dużą i małą, oczywiście ten zestaw akurat testuję dwu i pół latka, ale bardzo podoba mi się większa łyżeczka ponieważ nie jest ani za dużo ani za mała, miseczka z przyssawka Silikon ową to też dla mnie nowość bo dotychczas miseczki które właśnie miałam mimo silikonowe j przy Sawki, i tak odpadały i pokarm albo płynę się wylewały. Ta po dociśnięciu naprawdę dobrze się trzyma i siedmiomiesięczny dziecko nie jest w stanie jej przewrócić. Zestaw talerzyk z miseczka ma śliczne wzory, miseczka jest bardzo pojemną więc to też zestaw dla starszaka idealny.Jak dla mnie wszystko na plus, jedyne co to właśnie to że bardzo ciężko leci z Kubeczka z Rurka, ale chyba tak właśnie ma być. Plusem tego Kubeczka jest to że jest przezroczysty więc dzięki temu mogłam zobaczyć czy faktycznie dziecko ciągnie bo widać jak płyn porusza się w rurce

2022-08-29 12:29 | Post edytowany:2022-09-08 08:54

wypowiem sie jak wygląda testowanie u nas z córcią w wieku 10 miesięcy być może w wieku starszym będzie wyglądało, to inaczej lepiej lub gorzej a na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

 

Łyżeczki:

 w opakowaniu znajdują się  dwa rozmiary łyżeczek jedna mniejsza jest w użytku bardzo intensywnym;) super nabiera sie zupki, posiłki mleczne czy przeciery. łyżeczka dobrze zgarnia  ze słoiczków gotowe danie a z miseczką są niezłym duetem;), łyżeczka jest odpowiednio wyprofilowana a wgłębienie jest moim zdaniem odpowiednie na wiek dziecka, łyżeczka na pojemność odpowiednią a maluch świetnie sobie radzi z porcją pokarmu;)

Większa łyżeczka obecnie jest dla nas zbyt duża wiec czekamy aż córcia podrośnie do niej ;)

 

Miseczka z podstawką:

Miseczka z podstawą super funkcja a najbardziej podoba mi się to ze można korzystać z niej zarówno z przyssawką jak i bez niej łatwo się ją ściąga i  myje.

Miseczka dobrze trzyma się blatu o ile jest w niej coś do jedzenia, potem zaczyna się obserwacja i siłowanie aby zobaczyć misia z bliska;) miseczka trzyma dobrze jednak nasza artysta daje sobie rade z odczepieniem miseczki;)

łyżeczki z zestawu świetnie się sprawdzają z tą miseczką mam wrażenie że obrzeża miseczki są wyprofilowane pod jej kształt.;)

 

Termos:

Jak dla nas termos jest super rozwiązaniem dla wyjazdów w dalszą podróż przetransportowanie ciepłego posiłku w tym termosie nie stanowi żadnego problemu, jeśli nie mamy gdzie podgrzać obiadku po drodze nie mamy się czym martwić, bo termos załatwi za nas całą sprawę;)

w ostatnim czasie przewoziłam zupki mleczne jak również inne ciepłe posiłki termos bez dwóch zdań fajnie sobie radził z przetrzymaniem temperatury po 2 godzinach podróży zupka była nadal gorąca musiałam ją wręcz studzić przed podaniem;)

termos nie jest zbyt duży wiec nie ma co liczyć na przewożenie obiadu dla starszego dziecka jest przeznaczony bardziej dla niemowląt i malutkich dzieci chyba ze starszak nie zje więcej niż 300ml zupki;) bo taką ma pojemność ten produkt;)

 wzornictwo i cały deasing jest na duży plus łatwo się myje, jednak należy uważać jeśli ktoś się wspomaga zmywarką  gdyż nie można  go w ten sposób czyścić.

 

Kubeczek:

kubeczek w sam raz dla małych dzieci i nieco starszych;)pojemność sprawia ze nie musimy się martwić ze zabraknie picia podczas spaceru, zapewne zależne jest to od wieku dziecka oraz długości spaceru;)

 

Zastawa stołowa czyli talerzyk i miseczka:

Super zestaw jak dla mnie bardziej dla starszego malucha nawet w wieku wczesno przedszkolnym;) na co wskazuje wielkość talerza;) wzornictwo przeurocze, lubie takie miseczki wiec u nas sie sparwdzają do zupki czy też do owoców, jednak na tym etapie zestaw oszczędziłam i zostawiam go na póżniejszy termin uzytkowania ;)

 

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna