Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Opinie testerek edycji listopadowej programu testowego 2022: zestaw zabawek MOUSE

Data utworzenia : 2022-12-19 11:55 | Ostatni komentarz 2023-02-10 16:45

MamyCanpolu

761 Odsłony
16 Komentarze

Prosimy testerki zestawu zabawek MOUSE  o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów.

 

2023-02-10 16:45

Kolekcja Mouse Canpol Babies

Cała kolekcja mnie zaskoczyła jeśli chodzi o wielkość. Spodziewałam się mniejszych pluszaków, gryzaków, a one mają naprawdę duże gabaryty :D 

Są to zabawki dla dzieci od 0+ , są miękkie, posiadają różne faktury , kolorystyka jest stonowana i nadają się zarówno dla chłopców jak dziewczynek. Zabawki posiadają gryzaki pomocne podczas ząbkowania oraz piszczki i lusterka, które zaciekawią maluchy. 

Największa zabawka z kolekcji czyli pluszak, który ma około 50cm jest naprawdę lekki, miły w dotyku jak również bardzo lekki jak na swój gabaryt ! 

Lusterko samochodowe jest dosyć duże, łatwo się je umieszcza w aucie, jest kolorowe i przykuwa uwagę dziecka. 

Pozytywka

Ma znaną melodię, można ją przywiesić do wózka czy do łóżeczka . Pozytywka jest chyba najcięższa z całej kolekcji 

2023-02-08 00:33

Dziękuję bardzo za możliwość przetestowania zabawek z kolekcji MOUSE. To co mnie zaskoczyło to ich rozmiar, tak niespotykany wśród tego rodzaju zabawek.

 

Lusterko samochodowe do obserwacji dziecka

Mój faworyt. To na nie czekałam najbardziej. Zrobiło na mnie ogromne wrażeniem i do dosłownie i w przenośni ;) Przede wszystkim spodziewałam się małego i płaskiego a jest duże, bardzo duże i wypukłe. Bardzo przypomina lustro drogowe. Dzięki temu wszystko widać, poszerza widzenie i moje jako kierowcy i dziecka jako pasażera tylnej kanapy. Syn z zaciekawieniem patrzy na nie, a ja odkąd je mam wożę maluszka tylko na tylnej kanapie. Jazda samochodem jest dla mnie i tak stresująca, a dodatkowa niepewność co robi maluszek jest dla mnie nie do zniesienia. A tak to widzę wszystko, czy się bawi zabawką, czy zasunął czapkę na oczy, czy śpi, czy nie.  Do lustra przyszyta jest głowa myszki, co jest fajne, zaciekawia synka. No i sposób mocowania - rewelacyjny. Mamy różne możliwości, możemy przymocować na rzep mocując wokół zagłówka. Mamy też tak jakby szelki więc możemy założyć na zagłówek jak plecaczek i wyregulować pasy. A jeśli te dwa sposoby nie nadają się do naszego samochodu, to możemy zamontować lusterko tak, że głowa myszki jest nie u góry lusterka tylko z boku a my za tę jedną szelkę możemy poszerzyć do bardzo dużych rozmiarów i nie ma opcji - zamontujemy zawsze, zawsze znajdziemy nawet tyci zagłówek, czy coś o co zahaczymy i lusterko przymocujemy. Tak mi podoba się to lusterko, że testowaliśmy je w każdym samochodzie gdzie się dało, naszym, mojej siostry dziadków... w sumie czterech. I w jednym z tych samochodów, na środku tylnej kanapy nie ma zagłówka tylko to jest takie coś, co możemy położyć i się zrobi stoliczek, miejsce na kubki czy coś w tym rodzaju i w pierwszej chwili nie wiedziałam jak powieszę lustro, ale tak jak opisałam wyżej - bokiem zahaczyłam szelką i już. Od tamtej pory to mój ulubiony sposób montażu na szybko, kiedy wiedziałam, że to nie nasz samochód i tylko podwózka :) Polecam to lusterko bardzo, bo ja jestem nim zachwycona.

 

Pluszowa przytulanka z gryzakami

Ode mnie bardzo duże podziękowania za tę przytulankę, za jej wielkość. Ma praktyczny zaczep i możemy przymocować ją gdzie chcemy  - do wózka, do nosidełka, czy gdzie wymyślimy. Jest bardzo dużo tego typu zabawek na rynku, ale tę konkretną przytulankę wyróżnia jej wielkość i to jest bardzo duży plus. Miałam kilka zabawek tego typu przyczepianych zaczepem, ale niestety np. mniejsze dziecko zwyczajnie do nich nie dosięgało. Taki maluszek co zaledwie macha rączkami nie miał szans by się nimi pobawić. Mój syn już nie takie maleństwo, ale dzięki temu że zabawka jest duża, to pięknie się nią bawi podczas jazdy. Ona zaczepiona jest o pałąk a on gryzaki sobie podgryza (dzięki wielkości zabawki jest w stanie dosięgnąć gryzakami do buzi, a nie tylko za nie łapać i nimi machać). 

 

Pluszowa przytulanka z grzechotką

Bardzo często mamy kładą koło buźki maluszka pieluszkę. Ta przytulanka może zastąpić taką pieluszkę. Głowa myszki i kawałek kocyka idalnie nadadzą się na pierwszego nocnego przyjaciela maluszka. U mnie w domu przytulanka krąży i co noc jest w innym łóżku - raz u średniaka raz u maluszka. Chyba nawet starszemu dziecku jakim jest mój średniak daje w nocy poczucie bezpieczeństwa, a że materiał z którego jest wykonana jest miły i przyjemny to nic dziwnego, że i on  chce zasnąć do niej przytulony.

 

Pluszowa zabawka z pozytywką

Bardzo przyjemna zabawka. Myszka na księżycu posiada wiązanie co jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Dzięki tym troczkom można ją przywiesić np. do pałąka w macie na każdej wysokości gdzie się chce. Pozytywka wydaje bardzo przyjemny dźwięk, miły dla ucha. 

 

Pluszowa przytulanka z piszczkiem i lusterkiem

Bardzo duża mysz do przytulania i turlania. Mimo swoich rozmiarów jest lekka. Mięciutka, przyjemna, zachęca do zabawy, w jednej łapce lusterko w drugiej piszczek, grzechocząca główka. 

 

Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem

Na jednym końcu głowa myszy po naciśnięciu piszczy, na drugim gryzak. Poręczna, idealna na spacery, do wózka. Dzieci bardzo chętnie testują i biorą wszystko do buzi, więc gryzak idealnie się sprawdzi, szczególnie w okresie ząbkowania. 

2023-01-29 16:10

Wszystkie zabaweczki są super, nasz maluszek jak i większa córką są zachwyceni :) Zabawki mają na sobie fajnie materiały dzięki nim dziecko poznaje różne struktury.

 

Lusterko mega duże, bardzo dobrze sprawdza się w podróży, dzięki niemu czuje się bezpieczniej i cały  czas maluszka mam pod kontrolą.

 

Pozytywka super łatwa w użytku i pięknie wyglądająca, od pierwszego dnia zamontowana w łóżeczku, maluszek po przebudzeniu zawsze zawiesza na niej oko. 

 

Ogromny miś myszka- sama wyłam zaskoczona jego wielkością i miękkością jest super, on skradł serce mojej starszej córki, śpi z nią \, je i spędza każdą chwilę z nią. ma w środku dzwoneczek dzięki niemu wiem kiedy córka już wstała :)

 

Przytulanka z gryzaczkami super sprawdza się przypięta do maty i w wózku, synek najbardziej ją polubił ponieważ ma ze sobą gryzaczki, dzięki nim masuje sobie dziąsełka..

 

2023-01-09 12:55

Cała kolekcja jest po prostu odpowiednio przemyślana jak by miała przechodzic z kazdego etapu rozwojowego dziecka na kolejny szczebel;) poczynajac od pozytywki dla najmłodszych, grzechotkę kiedy umie już maluch coś chwytać w rączce po pluszankę z którą końcowo bedzie spał maluch;) 

Tak sobie myśle że nie raz te zdjecia na stronach w necie nie odzwierciedlają stanu rzeczywistego zabawek;) zarówno wykonania;) jak i wielkości i tutaj dowód w kolekcji Mouse;)

Lusterko:

Mega duże;) od razu zamontowane do autka i podróżuje z nami odkąd zostało wyjęte z pudełka;) montaż nie sprawia problemu i można bardzo łatwo go nałożyć na zagłówek siedziska, myślę ze sprawdzi się również dla brzdąca który poznaje cały świat jak również swoje odbicie;) lusterko ma dobrą widoczność jeśli chodzi o kierowcę ;) 

Pozytywka:

Bardzo starannie wykonana, solidna i na pewno posłuży nie jednemu maluchowi, materiał jest bardzo dobrej jakości a samo wykonanie nie ma nic do zarzucenia.

Pozytywka jak wiekszość pozytywek prosta w obsłudze a dźwięk jak przystało na pozytywkę miły dźwięk dla ucha;) 

Przytulanka z gryzaczkami:

Jak dla mnie bardzo fajna zabawka wielkość jak i samo wykonanie w sam raz do rączek małego brzdąca;) myszka posiada 3 kolorowe gryzaczki o różnych kształtach które świetnie się u nas sprawdzają w momencie wyżynania się 4;( jedyne co bym zmieniła;) to odczepianie gryzaków aby można było je łatwiej czyścić;) bardzo wygodny klips w pluszance sparwia ze można zawiesić Myszkę w przeróżnych miejscach wózku samochodzie czy chociażby łóżeczku;)

Big Myszka Przytulanka;)

Mega duża przytulanka zdjęcia w internecie nie odzwierciedlają wielkości tego Pluszaka;) 

Duża myszka mieciutka lekka spragniona przytulania małego brzdąca;) 

Jestem pod wrazeniem wykonania calejkolekcji wiec jeszcze raz napiszę ze mi bardzo przypadł do gustu materiał z jakiego zostały zabawki wykonane, materiał jest miły ale zarazem mocny i solidny. Uwage na dzień dobry z zabawką od razu przykuło lusterko;) chyba najważniejszy element;) Nie zabrakło różnież piszczka jak również grzechotki w całej zabace.

Zabawka z piszczkiem:

Super zabawka dla malucha który zaczyna chwytać różne przedmioty, lekka mieciutka dodatkowo z gryzakiem jak równiez z piszczkiem;) podobnie jak w pluszance mocowanej do wózka zmienila bym mocowanie gryzaczków aby ułatwić czyszczenie;)

Myszka z przytulanka:

Super szmatka z która nie jedna dziecko zapewne zaśnie ;) super opcja zamiast zasypiania z pieluszkami, myszka wykonana z bardzo mieciutkiego materiału główka myszki zawiera grzechotkę co jest dodatkowym atutem zabawki;)

2023-01-09 12:52

Cała kolekcja jest po prostu odpowiednio przemyślana jak by miała przechodzic z kazdego etapu rozwojowego dziecka na kolejny szczebel;) poczynając od pozytywki dla najmłodszych, grzechotkę kiedy umie już maluch coś chwytać w rączce po pluszankę z którą końcowo bedzie spał maluch;) 

Tak sobie myśle że nie raz te zdjecia na stronach w necie nie odzwierciedlają stanu rzeczywistego zabawek;) zarówno wykonania;) jak i wielkości i tutaj dowód w kolekcji Mouse;)

Lusterko:

Mega duże;) od razu zamontowane do autka i podróżuje z nami odkąd zostało wyjęte z pudełka;) montaż nie sprawia problemu i można bardzo łatwo go nałożyć na zagłówek siedziska, myślę ze sprawdzi się również dla brzdąca który poznaje cały świat jak również swoje odbicie;) lusterko ma dobrą widoczność jeśli chodzi o kierowcę ;) 

Pozytywka:

Bardzo starannie wykonana, solidna i na pewno posłuży nie jednemu maluchowi, materiał jest bardzo dobrej jakości a samo wykonanie nie ma nic do zarzucenia.

Pozytywka jak wiekszość pozytywek prosta w obsłudze a dźwięk jak przystało na pozytywkę miły dźwięk dla ucha;) 

Przytulanka z gryzaczkami:

Jak dla mnie bardzo fajna zabawka wielkość jak i samo wykonanie w sam raz do rączek małego brzdąca;) myszka posiada 3 kolorowe gryzaczki o różnych kształtach które świetnie się u nas sprawdzają w momencie wyżynania się 4;( jedyne co bym zmieniła;) to odczepianie gryzaków aby można było je łatwiej czyścić;) bardzo wygodny klips w pluszance sparwia ze można zawiesić Myszkę w przeróżnych miejscach wózku samochodzie czy chociażby łóżeczku;)

Big Myszka Przytulanka;)

Mega duża przytulanka zdjęcia w internecie nie odzwierciedlają wielkości tego Pluszaka;) 

Duża myszka mieciutka lekka spragniona przytulania małego brzdąca;) 

Jestem pod wrazeniem wykonania calejkolekcji wiec jeszcze raz napiszę ze mi bardzo przypadł do gustu materiał z jakiego zostały zabawki wykonane, materiał jest miły ale zarazem mocny i solidny. Uwage na dzień dobry z zabawką od razu przykuło lusterko;) chyba najważniejszy element;) Nie zabrakło różnież piszczka jak również grzechotki w całej zabace.

Zabawka z piszczkiem:

Super zabawka dla malucha który zaczyna chwytać różne przedmioty, lekka mieciutka dodatkowo z gryzakiem jak równiez z piszczkiem;) podobnie jak w pluszance mocowanej do wózka zmienila bym mocowanie gryzaczków aby ułatwić czyszczenie;)

Myszka z przytulanka :

Super szmatka z która nie jedna dziecko zapewne zaśnie ;) super opcja zamiast zasypiania z pieluszkami, myszka wykonana z bardzo mieciutkiego materiału główka myszki zawiera grzechotkę co jest dodatkowym atutem zabawki;)

2023-01-08 17:28

Z całej kolekcji pluszowych zabawek Mouse każda przytulanka może stać się pierwszym, najlepszym przyjacielem dziecka. Zabawki przeznaczone od wieku 0+ czyli pierwsze miesiące które mają duże znaczenie dla rozwoju dziecka. Zabawki pobudzają sensoryke, różne materiały stymulują zmysły czucia, dotyku, dzięki grzechotkom angażują również słuch. Kolorystyka zabawek jest z przewagą żółtego co sprawia że mogą być zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wszystkie są mega miękkie i miłe w dotyku. Największa pluszowa myszka z piszczkiem i lusterkiem jest naprawdę dużych gabarytów, uwaga mojego dziecka skupiła się na lusterku, można ją też posadzić jako ozdoba na półce. Pluszowa myszka z grzechotką i kocykiem jest bardzo lekka i polecam ją dla najmniejszych, może zostać ulubioną przytulanką do snu na bardzo długo. Zabawka z piszczkiem i gryzakiem polecana jest przy ząbkowaniu, jest mała i poręczna, idealna do nauki chwytania w rączki a przy naciśnięciu zabawnie piszczy. Przytulanka dla niemowląt z aż 3 gryzakami i super zaczepem można przyczepić do wózka i zabrać na spacer bez obaw że się zgubi, zabawka posiada również w środku grzechotkę. Zabawka z pozytywką chyba nasza ulubiona! słodka myszka przytulona do księżyca z gwiazdką, można ją przywiązać do łóżeczka lub do wózka, gdzie chcesz, spokojna melodia jest idealna do snu i nie potrzeba baterii. Cieszę się również że mam przyjemność testować lusterko samochodowe do obserwacji dziecka, gdyby nie Canpol nie wiedziałabym o takich przydatnych zabawkach. Lusterko ma zaczepy które umożliwiają mocowanie również do łóżeczka, moje dziecko słodko się uśmiecha do swojego odbicia więc wiem że sprawia mu to radość a dla matki uśmiech dziecka jest jak miód na serce.

2023-01-06 17:41 | Post edytowany:2023-01-06 17:41

Kolekcja Mouse utrzymana jest w tej samej kolorystyce i wzorach. Łączy elementy pluszowe z gładkimi, ciepły żółty kolor (bardziej miodowy) z beżami i delikatną miętą. Całość pastelowa, przyjemna zarówno dla oka jak i dla małych dziecięcych rączek (i nie tylko). Różnorodność barw i materiałów, dodatki piszczałek czy gryzaków wspierają rozwój sensoryczny dziecka, jednocześnie nie powodują przebodźcowania. Tylko jedna zabawka posiada pozytywkę z delikatną melodią. 

Mnie cała kolekcja oczarowała od pierwszego wejrzenia ale przyznaję, że wywołała też małe zdziwienie. A to za sprawą swoich rozmiarów. Zabawki są naprawdę duże! Na zdjęciach wyglądają niepozornie, ale pluszowa przytulanka dla niemowląt może nawet stanowić kompana o tym samym "wzroście" co nasz maluszek. Według mnie to duży plus. Zabawki są łatwe w uchwyceniu dla dzieciaków, dają możliwość swobodnego przytulenia, przy tym są bardzo lekkie.

Pluszowa przytulanka z grzechotką

Świetnie się sprawdzi jako pierwsza przytulanka noworodka. Może być w użyciu już od pierwszych dni. Przyjemny w dotyku materiał, różny z dwóch stron, delikatnie otuli maluszka, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Mysia główka zawiera grzechotkę, co stanowi dodatkową atrakcję.

Zabawka z pozytywką

Można ją przywiesić gdzieś w pobliżu łóżeczka dziecka czy w wózku, za sprawą dołączonych pluszowych sznurków. Działa jak klasyczna pozytywka - poprzez pociągnięcie zwisającego sznurka z gwiazdką. Melodia jest spokojna i przyjemna, typowa dla takich pozytywek, na pewno Wam znana. 

Przytulanka dla niemowląt z gryzakami

Na pewno sprawdzi się podczas ząbkowania ale nie tylko. Jak wiadomo dzieci poznają otoczenie między innymi poprzez wkładanie wszystkiego do buzi. Dołączone gryzaki idealnie zaspokoją tę potrzebę. A są tutaj aż trzy, o różnych strukturach, kolorach i kształtach. Przytulanka dodatkowo posiada grzechotkę. Ma także wygodny zaczep na klips, dzięki czemu można ją łatwo zamontować przy łóżku czy wózku.

Zabawka z piszczkiem i gryzakiem

To fajna propozycja dla dzieci które szkolą się bądź już opanowały chwytanie. Jest bardzo poręczna a dodatkowo posiada dołączony gryzak w kształcie gwiazdki. Piszczek jest urozmaiceniem ale muszę przyznać, że sama miałam początkowo z nim problem. Jest on umieszczony w mysiej główce, więc to ją trzeba mocniej ścisnąć by wydobyć dźwięk. Maluszek może mieć z tym problem.

Pluszowa przytulanka dla niemowląt

To największa zabawka z kolekcji. Ma około 50cm długości! Sprawdzi się więc zarówno jako przytulanka jak i ozdoba dziecięcego pokoju. Zabawka, tak jak pozostałe z kolekcji, wykonana jest z przyjemnego, pluszowego materiału, miła w dotyku, mięciutka i lekka. Ma nieco usztywnione uszka, wykonane według mnie z grubszej pianki, miękkie ale już nie takie opadające. Dodatkowo myszka w jednej łapce trzyma ptaszka-piszczałkę a w drugiej ma lusterko, ma także grzechotkę. To dodatkowe atrakcje, które z pewnością zainteresują maluszka.

Lusterko samochodowe

To alternatywa dla klasycznych, prostych lusterek. Na pewno zaciekawi maluszka podczas podróży, umili mu jej czas i być może będzie też zachętą do podróżowania dla tych dzieci, które tego nie lubią. Z tyłu posiada regulowane, parciane pasy, dzięki którym łatwo można go dopasować do posiadanego fotela samochodowego.

Cała kolekcja jest naprawdę bardzo solidnie wykonana! Z dbałością o każdy szczegół. Jak już wspomniałam - ja jestem oczarowana!

Zdjęcia i filmik: https://kawauzolzy.blogspot.com/2023/01/kolekcja-pluszowych-zabawek-mouse.html

2023-01-04 15:22

Dziękuje za możliwość przetestowania zabawek MOUSE są świetne, solidnie wykonane i pięknie wyglądają. Córce najbardziej spodobała się maskotka myszka jest dość sporych rozmiarów i wydaje dźwięki.  Przytulanka dla niemowląt z grzechotką jest bardzo mięciutka i super wyglada. Przytulanka dla niemowląt z gryzakami jest świetnie nadaje się na podróż. Ma uchwyt który możemy przyczepić do fotelika. Pluszowa zabawka z pozytywką wydaje świetna melodie która nadaje się do usypiania. Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem super nadaje się do nauki chwytania. Lusterko samochodowe do obserwacji dziecka jest dość dużych rozmiarów. Bardzo przydatne podczas podróży. 

Polecam wszystkim mamą. 

 

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna