Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Opinie testerek edycji listopadowej programu testowego 2022: zestaw zabawek MOUSE

Data utworzenia : 2022-12-19 11:55 | Ostatni komentarz 2023-02-10 16:45

MamyCanpolu

759 Odsłony
16 Komentarze

Prosimy testerki zestawu zabawek MOUSE  o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów.

 

2023-01-04 15:02

Zabawki z serii MOUSE są idealne dla dzieci 0+. Bardzo dobra jakość wykonania,  różnych materiałów aby pobudzić zmysł dotyku u dzieci. Zabawki posiadają wygodne zaczepy/ mocowania co pomaga zamontować je nad łóżeczkiem, we wózku czy nosidełku. Wszystkie są bardzo miłe w dotyku, moga stanowić zabawki jak i przytulanki dla dziecka. Posiadają piszczki i grzechotki co pomaga w rozwoju słuchu u dzieci. Zabawki posiadają również elastyczne gryzaki co super sprawdza się na etapie ząbkowania u najmłodszych. Delikatna kolorystyka to na pewno zaleta tych świetnych zabawek,  wzrok sie nie męczy a dziecko może bawić się przez długi czas. Pozytywka, która posiada jedna z zabawek ma spokojne, kojące melodyjki - idealne do usypiania dziecka. Podsumowując świetny zestaw zabawek dla najmłodszych, rozwijający zmysł dotyku, słuchu, wzroku. Polecam każdej mamie - Wy oraz wasze dzieci na pewno będziecie zadowoleni :)

2023-01-04 14:05

Ja również dziekuje za możliwość testowania. Moja córeczka Alicja jest zachwycona tymi zabawkami :)
wśród testowanych zabawek były: 
- Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem MOUSE - zabawka dla dzieci 0+, zrobiona z różnorodnych faktór co rozwija zmysł dotyku, jest lekka i poręczna- idealna do nauki chwytania. Zabawka posiada elestyczy gryzak co jest świetnym rozwiązaniem podczas ząbkowania.
- Pluszowa przytulanka dla niemowląt z gryzakami MOUSE - zabawka posiada zaczep, który umożliwia zaczepienie zabawki w dowolnym miejscu na wózku, naosidełku czy gdziekolwiek potrzebujemy. Również w tej zabawce najdują się elastyczne gryzaki,idealne podczas ząbkowania. Różnorodność zastosowanych faktur sprzyja rozwojowi smysłu dotyku a dodatkowe elementy grzechoczące zachęcają dziecko do zabawy oraz rozwijają zmysł słuchu.
- Pluszowa zabawka z pozytywką MOUSE - to co jest bardzo fajne w tej zabawce to spokojna melodia pozytywki, która uspokoi dziecko oraz rozwija zmysł słuchu. Zabawka wykonana jest z różnorodnych faktur, które rozwijają zmysł dotyku oraz posiada wygodny zaczep do zawieszenia zabawki gdzie tylko chcemy. 
- Lusterko samochodowe do obserwacji dziecka MOUSE - zabawka posiada wygodne zaczepy, które ułatwiją jej montaż w samochodzie czy łóżeczku dziecka. Takie lusterko idealnie sprawdziło sie u nas w samochodzie podczas podróży gdzie mogłam obserwować maluszka. Dodatkowo takie lusterko pozwala ma rozwój zdolności skupiania uwagi i pobudza wyobraźnię u dziecka. 
- Pluszowa przytulanka dla niemowląt z piszczkiem MOUSE - zabawka jest naprawde sporych rozmiarów wiec może posłużyć jako przytulanka dla naszego malucha. Dodatkowo zabawka posiada lusterko które rozwija u dziecka zdolność skupiania uwagi i pobudza wyobraźnię. Zabawka posiada piszcze i grzechotkę co czyni ją jeszcze ciekawszą oraz zachęcą dziecko do zabawy oraz rozwija zmysł słuchu. Tak jak pozostałe zabawki z tej serii została wykonana z różnorodnych faktór co rozwija zmysl dtyku u dziecka.
- Pluszowa przytulanka z grzechotką MOUSE - jest lekka i miła w dotyku co idealnie sprawdza się jako przytulanka dla dziecka. Zabawka posiada grzechotki czym zachęcą dziecko do zabawy oraz rozwijają zmysł słuchu. Różnorodnść faktór z jakich jest wykonana doskonale rozwija zmysł dotyku 
Ja wraz z córą jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone zabawkami serii MAUSE. Poleamy innym mamą do rozwiju zmysłów u dzieci 0+

2023-01-04 10:58

Obecnie córeczka bardzo upodobała Sobie gryzak, zawieszkę z kolekcji myszek. Chętnie ją łapie rączkami za kolorowe gryzaki. Mają różne faktury i kształty. Wkłada je do buzi. Nauczyła się nawet że jak ją rusza to fajnie szeleści. Dzięki wygodnemu zaczepowi bez problemu można ją wszędzie zawiesić. Córka ja ciągnie, bawi się często i daje radę. Choć żółta tasiemka mogłaby być trochę grubsza bo jakoś mam wrażenie że kiedyś może się urwać. Zabawka super. Na pewno bd polecać innym mamą.

2023-01-03 21:14

Testowanie zabawek to była dla nas czysta przyjemność, dlatego bardzo dziękujemy, że mogliśmy mieć możliwość udziału w testach. 

 

Kolekcja MOUSE to sześć zabawek wykonanych z dobrej jakości, miłych i delikatnych w dotyku materiałów, których delikatne kolory idealnie sprawdzą się zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka. Są dużych rozmiarów, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, bo wyobrażałam sobie, że będą zdecydowanie mniejsze. Zabawki były poddane próbie podczas dziecięcych zabaw i muszę stwierdzić, że są trwałe, wytrzymałe i bardzo dobrze wykonane. Dedykowane są dla dzieci od 0M+ i najlepiej prać ręcznie. Będą idealne podczas zabawy jak i do dekoracji pokoju. Zdecydowanie to świetny pomysł na prezent dla dziecka w odwiedziny czy babyshower. 

 

Kolekcja składa się z :

 

Przytulanka dla niemowląt z grzechotką to kocyk z główką Myszki. Wykonany jest z miłych i delikatnych materiałów o różnych fakturach, które stymulują zmysł dotyku, a znajdujący się wewnątrz główki dzwoneczek po potrząśnięciu nim będzie stymulował zmysł słuchu. Myślę, że taka przytulanka to świetna alternatywa do pieluszek czy kocyków do których dzieci się przywiązują. 

 

Przytulanka dla niemowląt z piszczkiem i lusterkiem. Jest bardzo miękka i dużych rozmiarów. Idealna do przytulania. Zabawka stymuluje zmysł słuchu – zawiera grzechotkę w główce myszki i ptaszka z piszczkiem w rączce – który fajnie zachęca do nauki chwytania, zmysł dotyku - wykonana jest z miękkich i miłych materiałów, które mają różne struktury oraz zmysł wzroku – ma lusterko, które rozwija i pobudza wyobraźnie, moja córka lubi się w nim przeglądać. Często mówimy „ lustereczko powiedz przecież…” ona się wtedy słodko śmieje ;D

 

Przytulanka dla niemowląt z gryzakami. Zabawka w kształcie myszki wykonana z różnych materiałów, dzięki którym pobudzamy zmysł dotyku. Po poruszaniu zabawki umieszczony w niej dzwoneczek stymuluje słuch dziecka, a gryzaki o różnych kształtach i fakturach umieszczone w rączce i nóżkach myszki przyniosą ulgę podczas ząbkowania. Myszka posiada uchwyt dzięki któremu możemy ją przyczepić do ramy łóżka, wózka, babygym czy fotelika samochodowego. Świetnie się sprawdza podczas podróży. 

 

Pluszowa zabawka z pozytywką. Myszka śpiąca na księżycu, która za jednym pociągnięciem za gwiazdeczkę emituje przyjemną i delikatną melodię, która na pewno pomoże dziecku odpłynąć w krainę snu i stymulować słuch. Zabawka jest wykonana z materiałów o różnych fakturach – dziecko poprzez dotyk rozwija swoje zmysły. Dzięki troczkom można ją przywiązać do łóżeczka, babygym czy wózka. 

 

Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem. Główka myszki z piszczkiem jest poręczna i dziecko uczy się chwytania, a gdy uda się nacisnąć wydający dźwięk jeszcze bardziej zachęca dziecko do ściskania. Zabawka zarówno rozwija zmysł słuchu jak i dotyku. Zabawka ma również gryzak w kształcie gwiazdki z wypustkami, która ulży podczas ząbkowania. 

 

Lusterko samochodowe do obserwacji dziecka. Lusterko jest dużych rozmiarów z głową myszki, która bardzo przykuwa uwagę dziecka. Lusterko pozytywnie wpływa na rozwój dziecka i rozwija jego wyobraźnię. Bardzo łatwo montuje się je na nagłówku samochodu, a zaczepy bardzo dobrze trzymają. Lusterko jest głównie dedykowane do samochodu, ale można również korzystać z niego na macie, czy w łóżeczku. Ja zazwyczaj podróżuję sama z dzieckiem i takie lusterko daje poczucie bezpieczeństwa dla mnie, gdyż widzę córkę oraz dla niej gdyż widzi mnie. Do tej pory podróże nie były fajne, a teraz stały się czystą przyjemnością.

2023-01-03 10:12

Zabawki są bardzo ciekawe dla dziecka ze względu na ciekawe kolory i różne faktury. Maluch uwielbia się im przyglądać i je dotykać. Zabawki są porządnie wykonane i są świetnej jakości.

Duża maskotka mysz jest naprawdę dużych rozmiarów (prawie taka jak moja 5 miesięczna córcia) i jest ona mięciutka.

Myszka z pozytywką ma wiązanie dzięki któremu można ją w każdym miejscu przymocować. Pozytywka gra ładnie i wyraźnie.

Myszka z gryzakami ma kilka różnych gryzaków, które dziecko bez problemu potrafi włożyć sobie do buzi. Super jest to że ma zaczep dzięki któremu możemy ją doczepić wszędzie, czy to do fotelika czy do wózka. Plusem tej zabawki też jest to że po poruszeniu nią dzwoni w środku dzwoneczek, dla dziecka jest to bardzo ciekawe.

Mysz z piszczkiem jest również ciekawa ze względu na to że po naciśnięciu piszczy co interesuje dziecko. Ta zabawka ma również gryzak. Jest ona leciutka dzięki czemu nawet małe maluchy mogą same ją podnosić i się nią bawić.

Myszka z kocykiem również dzwoni po ruszeniu jej. Ma małą główkę i spory mięciutki kocyk.

Lusterko do samochodu jest duże, dodatkowo ma maskotkę myszki co interesuje dziecko. Lusterko ma porządne zaczepy do zamocowania go w samochodzie. Dzięki niemu można na bieżąco obserowować dziecko podczas jazdy.

2023-01-03 08:01

Ja również na wstępie chciałbym najpierw bardzo serdecznie podziękować za możliwość przetestowania tak fajnych zabawek Dodatkowo w tak dużej ilości na razie cały zestaw ląduje w szufladzie i postanowiłam że będzie czekał on na maluszka który aktualnie rozwija się w moim brzuszku i jeszcze nie wiemy czy będzie to chłopiec czy dziewczynka natomiast kolorystyka zabaweczek jest tak neutralna że niczym się nie martwię bo wiem że będą one pasować do obu płci co do samego używania produktów z serii Mouse wypowiem się jak już mój maluch je solidnie przetestuje natomiast na ten moment mogę już powiedzieć że zabawki są bardzo dobrze wykonane przyjemne bezpieczne mięciutkie w dotyku zawierają wiele grzechotek i gadżetów bajerów takich jak lustereczko szeleszczące elementy które w mig zainteresują każdego brzdąca już dziś jestem pewna że będą to godziny super zabawy zabaweczki zawierają masę gryzeczków ukrytych w środku piszczałek A co jeszcze mogę żyć są naprawdę dość sporych rozmiarów w porównaniu do tego jak na początku oglądałam je na zdjęciu naprawdę nie wydawały się aż tak duże i solidne wszystkie zabawki z tej serii przeznaczone są dla maleństwa już od pierwszych dni życia cały ich skład i wykonanie dostosowane są tak aby rodzic nie musiał się martwić o swoją pociechę moim faworytem na ten moment ze wszystkich jest chyba zabawka z pozytywką Aż jestem ciekawa co okaze się faworytem mojego maleństwa naprawdę cudowna i piękne produkty Jeszcze raz dziękujemy Już nie mogę się doczekać jak mój brzdąc będzie testował Podejrzewam że starszy brat będzie odrobine zazdrosny O tak cudowne zabaweczki ale to nic wszystkiegoz  czasem się nauczymy jego rolą będzie zabawa z młodszym rodzeństwem pokazanie maluszkowi na czym w ogóle polega używanie tych zabawek i jestem pewna że cała dwójka będzie miała tego ogromną radość a mama chwilę by napić się w spokoju ciepłej kawy

2023-01-02 09:20

Przede wszystkim chciałabym bardzo podziękować za zestaw zabawek z serii MOUSE. Idealnie się sprawdził w przypadku mojego syna. Zabawki są bardzo dobrze wykonane, z przyjemnych w dotyku materiałów. Muszę też podkreślić, że materiały te są bardzo dobrej jakości, co ma duży wpływ na trwałość zabawek. Mamy tutaj różne faktury, są materiały gładkie, pluszowe, w prążki. Doczepione silikonowe gryzaki też mają różne faktury i kształty. Pobudzają u maluszka zmysł dotyku i zapewniają bogactwo doznań. Są też elementy rozwijające zmysł słuchu - grzechoczące, piszczące, grające. Melodyjka w pozytywce jest przyjemna dla ucha, nie za szybka, nie za wolna.

Kolorystyka zabawek bardzo ciekawa, miła dla oka, moja pociecha lubi się przyglądać poszczególnym elementom, więc jeśli chodzi o kontrast, myślę, że idealny dla niemowlaków od 3 miesiąca wzwyż.

Część zabawek posiada bardzo wygodny zaczep, dzięki czemu można je zawiesić w wózku, foteliku albo na macie edukacyjnej. Zabawka z piszczkiem i gryzakiem świetnie się sprawdza przy nauce chwytania. Duża przytulanka z lusterkiem i piszczkiem bardzo się sprawdza nie tylko jako dekoracja. Syn lubi ją "miętosić", patrzeć w lusterko i słuchać dźwięków, jakie wydaje doczepiony do łapki myszki ptaszek. Lusterko do auta zaskoczyło mnie rozmiarem. Ma praktyczne i wygodne zapięcie, jest przesłodkie i dobrze się prezentuje w samochodzie, a maluch chętnie w nie patrzy.

Podsumowując - jest to naprawdę fajny, ciekawy zestaw zabawek i będę go polecać innym świeżym mamom. U nas się doskonale sprawdza.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna