Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji lutowej programu testowego 2023 zestawu: kubki First Cup, pierwsze łyżeczki, smoczki oraz naczynia z kolekcji Exotic Animals

Data utworzenia : 2023-03-21 09:25 | Ostatni komentarz 2023-06-12 13:00

MamyCanpolu

980 Odsłony
24 Komentarze

Prosimy testerki zestawu -  kubki First Cup, pierwsze łyżeczki, smoczki oraz naczynia z kolekcji Exotic Animals - o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-04-12 18:49

W sumie zmywarka niszczy dużo wzorków, nie tylko tych na dziecięcych talerzach, ale np na kubkach. Ja staram się patrzeć na oznaczenia na kubkach np i jak widzę żeby nie myć w zmywarce to nie myje, bo już kilka nadruków mi się zmylo i mam teraz białe kubki haha 

2023-04-09 08:34

Ja bym się bała myc w zmywarce bo jednam niszczy niektóre rzeczy i bałabym się o grafikę 

2023-04-07 20:29

Anisss ja staram się czytać instrukcje, myślałam że to taka wskazówka typowo od Ciebie ;)) ale dzięki za link ;* 

2023-04-07 12:28

U nas w użyciu jest kubek większy, zestaw naczyń i łyżeczki.

Termos mamy już drugi. Uwielbiam go i przetestowałam na 4 godziny- zupka cieplutka. Do tego czyszczenie to drobnostka bo ma duży otwór i można bez problemu włożyć rękę żeby umyć, zmywarka nie potrzebna. Jest bardzo poręczny, pojemność dostosowana do malucha- wystarczająca. Brak tylko uchwytu na łyżkę a przydatne to może okazać się w podróży czy na dworzu. Drugi poczeka na wyjazd dla siostry, zastanawiam się tyko kto będzie to wszystko nosił :) ale nauczyłam się już że dla dzieci trzeba mieć ze sobą zawsze picie, jakąś przekąskę i ciuszki na zmianę.

Kubek niekapek z miękkim ustnikiem jest odskocznią od kubka z rurką gdzie i nas ostatnio picie tylko stało i stało, naprawdę zauważyłam że córka bmało pije a tu nowy kubek pomógł i zaczęła znowu częściej pić więc jak ktoś ma problem gdzie dziecko nie chce pić wody to polecam nowy kubek to trochę zainteresuje dziecko. Do tego ma uchwyty i z niego nie kapie więc maluch może sam próbować z niego pić bez pomocy dorosłego. Przy zablokowaniu też mała go nadgryza ale nic się z ustnikiem nie dzieje więc jest wytrzymały.

Łyżeczki uwielbiam bo są długie i to ułatwia wybieranie z dużego słoiczka i już innych nie potrzeba a do tego pasują kolorystycznie do zestawu naczyń.

Miseczka jest z szerszym brzegiem i dziecko może sobie ją troszkę przytrzymać a to ułatwia samodzielne jedzenie. Myjemy ręcznie żeby nadruki pozostały jak najdłużej bo moja córka wyjada wszystko żeby zobaczyć misia na końcu :) 

Niestety talerzyk nie ma nadruku i nie ma już takiego zachwytu jak z miseczką, poza tym mój błąd bo pokroiłam na nim mini kanapeczki i są ślady po nożu a w stoliczku który użytkujemy już przy drugim dziecku takich śladów nie ma choć czasem coś na nim pokroje to jest bardziej wytrzymały, najwidoczniej inny plastik.

Smoczki są cudowne, aplikacje śliczne i już nie mogę się doczekać kiedy mała będzie sama go szukała w ciemności to będzie super atrakcja ale narazie jesteśmy wierni kolekcji harmony :)

2023-04-06 11:54

https://canpolbabies.com/pl_PL/canpol-babies-termos-na-posilki-dla-dzieci-300ml-exotic-animals-p2277505 Pulina nie mam zmywarki;) wszystko ręcznie myje ale napisałam o zmywarce wzmiankę bo wiekszość mam ją jednak posiada;) a taka notka jest w instrukcji jak również na stronie;)

warto czytać instrukcje bo pamietam ze nie wszystkie kubeczki czy butelki można myć w zmywarkach ja tego problemu nie mam bo nie mam zmywarki;)

2023-04-05 19:12

Anisss dzięki za wskazówkę o zmywarce przy termosie  :) a czy inne produkty myjesz w zmywarce? :) 

2023-04-05 15:36

Ciekawa jestem termosa czekam na Wasze opinie dziewczyny :)

2023-04-04 13:15

Kubki First Cup

Kubeczki o dwóch pojemnościach sprawiają, że można dostosować wielkość kubka do potrzeb jak i wieku naszego malucha;)

Mały kubeczek świetnie się sprawdza u młodszego dziecka który dopiero rozpoczyna przygodę z nauką picia z czegoś innego niż butelka;) lub u takiego który zbyt wiele nie pije, zawsze można dolać porcje świeżej  wody;)

Miękki ustnik sprawia, że nawet podczas ząbkowania nasz bąbel nie ma trudności z piciem, mega plus za niekapek;) on naprawdę nie kapie i nie przecieka.

Sama wielkość, kształt jak i słoneczny kolor całego kubka sprawia ze chce go się mieć tej wiosny czy też na nadchodzące lato;) (kubki dostępne również w kolorze różowym)

Uchwyty sprawiają, że małe raczki świetnie dają sobie rade z utrzymaniem pełnego kubaska;)

Kubek łatwo się składa a dzięki szerokiemu otworkowi łatwo się go czyści.

 

Smoczki Exotic

Smoczki EXOTIC to dowód na to ze moje dziecko będzie gadżeciarzem;) mimo ulubionej swojej marki smoczków córka początkowo smoczek obejrzała porównała z dotychczasowym i próba przeszła niby ok ale… wolała jednak stary smoczek;) szale przelał fakt kiedy zobaczyła ze smoczki się świeca;) no cóż… smoczki na tyle wartościowe ze póki co nadal nie zgubione;)

Smoczki wykonane z bardzo delikatnego silikonu, podczas ssania tarczka smoka nie odciska się na buzi, sama tarcza solidna i dostosowana do buziaka malucha nie za duża nie za mała. Nie można zapomnieć oczywiście ze smoczki świecą;) szybko się naświetlają i świeca bardzo wyraźnie niczym mała żarówka;)

Smoczki mimo częstego użytkowania nadal maja ładnie prezentujący się nadruk bez zarysowań czy też uszczerbków ;)

super kolekcja którą warto mieć;)

 

Pierwsze łyżeczki

Łyżeczki które otrzymaliśmy są w 3 kolorach powiedzenie „do wyboru do koloru” świetnie się tutaj sprawdzi;) pasują do różnych zestawów śniadaniowych;) 

Łyżeczki bardzo fajnie wyprofilowane, na pewno sprawdza się podczas rozszerzenia diety u nas maluch uczy się powoli samodzielnego jedzenia a te łyżeczki równie dobrze się przy tym sprawdzają;) 

Plus za długi uchwyt łyżeczki co sprawia ze łatwo wyciągnąć z dna słoiczka obiadek ;)

 

Naczynia z kolekcji Exotic Animals 

Termos:

Jak dla nas termos jest super rozwiązaniem dla wyjazdów w dalszą podróż przetransportowanie ciepłego posiłku w tym termosie nie stanowi żadnego problemu, jeśli nie mamy gdzie podgrzać obiadku po drodze nie mamy się czym martwić, bo termos załatwi za nas całą sprawę;)

Termos świetnie się sprawdza jako transporter na zupki mleczne jak również inne ciepłe posiłki termos bez dwóch zdań fajnie sobie radził z przetrzymaniem temperatury po 3 godzinach podróży zupka była nadal gorąca musiałam ją wręcz studzić przed podaniem;)

Termos nie jest zbyt duży wiec nie ma co liczyć na przewożenie obiadu dla starszego dziecka jest przeznaczony bardziej dla niemowląt i malutkich dzieci chyba ze starszak nie zje więcej niż 300ml zupki;) bo taką ma pojemność ten produkt;)

 Wzornictwo i cały deasing jest na duży plus łatwo się myje, jednak należy uważać jeśli ktoś się wspomaga zmywarką  gdyż nie można  go w ten sposób czyścić.

 

Zastawa stołowa czyli talerzyk i miseczka:

Super zestaw  na początek rozszerzania diety jak również w wieku wczesno przedszkolnym;) na co wskazuje wielkość talerza;) wzornictwo przeurocze. Łatwe do zmycia mimo częstego użytkowania nadruk nadal trwały

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna