Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji lutowej programu testowego 2023 zestawu: kubki First Cup, pierwsze łyżeczki, smoczki oraz naczynia z kolekcji Exotic Animals

Data utworzenia : 2023-03-21 09:25 | Ostatni komentarz 2023-06-12 13:00

MamyCanpolu

974 Odsłony
24 Komentarze

Prosimy testerki zestawu -  kubki First Cup, pierwsze łyżeczki, smoczki oraz naczynia z kolekcji Exotic Animals - o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-06-12 13:00

Kubki First Cup

To pierwszy kubek z którego mój synek nauczył się pić kaszę :) mój synek nie akceptuje butelek , nie chce mleka. A ten kubek jest dla nas zbawieniem, wiem że synek właśnie z niego zje kaszkę gdy jestem poza domem.  ustnik mięciutki, łatwo przepływa z niego kaszka jak i woda, Lekki poręczny, zabieramy go również na spacerki.

Smoczki Exotic

Smoczki EXOTIC synek uwielbia smoczki z canpol, te są super ponieważ świecą w ciemności wiec nie musze włączać światła aby go znaleźć w nocy, piękna grafika zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynek 

 

Pierwsze łyżeczki

Łyżeczki które otrzymaliśmy są w 3 kolorach, zgrabne, długie, synek je bardzo polubił, sprawdzą się jako pierwsze łyżeczki dla maluszka

 

 

Termos:

Termos utrzymuje bardzo długo odpowiednie ciepło posiłku, my używamy go sporadycznie, na wyjazdy, spacerki. wtedy nie martwię się aby mieć gdzie podgrzać jedzonko, sprawdził się również w utrzymana ciepłej wody 

Zastawa  talerzyk i miseczka:

Super zestaw, u nas korzysta z nich i starsza córeczka oraz synek, zestawy zostały podzielone przez córkę. wiec każdy ma coś dla siebie. Piękne kolorki, korzystany z  nich w domu ale również na dworze. mimo wielu upadków nic się z nimi nie dzieje. Myję je w zmywarce i mimo to grafika z nich nie schodzi.

 

2023-06-07 08:20 | Post edytowany:2023-06-07 08:20

Zestaw naczyń z serii Exotic Animals 

Płaskie talerzyki oraz miseczki z tej serii idealnie się sprawdzają się u nas przy rozszerzaniu diety. Syn ma aktualnie 8 miesięcy z hakiem i bardzo lubi zajadać z tych naczyń. Na początku był zafascynowany grafikami, które się znajdują na naczyniach, teraz też chętnie je ogląda, ale nie rozpraszają go podczas jedzenia. Grafiki nie wyblakły ani nie zmyły się podczas dotychczasowego użytkowania.

Termos do posiłków
To nasz hit, zabieramy w nim obiadek gdy idziemy np. na plażę. Wkrótce wybieramy się do ZOO i również zapakuję do termosu jedzenie dla syna. Termos doskonale trzyma ciepło przez kilka godzin. Dzięki temu, że termos posiada szeroki otwór, mogę tam włożyć co tylko zapragniemy, a dodatkowo nie ma problemu z jego myciem. Nakrętka i termos bardzo dobrze wykonane, nic nie przecieka. Jestem zachwycona! No i ta cudowna szata graficzna, ach!

Łyżeczki do karmienia

Łyżeczki są dobrze wyprofilowane, ułatwiają karmienie dziecka, które bez problemu ściąga pokarm za pomocą warg. Są trwałe, no i bardzo ładne.

Smoczki świecące w ciemności

Oddaliśmy je w prezencie dla syna znajomych, ponieważ mój syn postanowił, że już nie potrzebuje smoczka. Znajomi mówią, że ich syn bardzo chętnie z nich korzysta, otwory w tarczce pozwalają skórze oddychać. A wzory są naprawdę śliczne. No i plus za to, że można łatwo znaleźć smoczek w ciemnym pomieszczeniu.

Kubek z silikonowym ustnikiem FirstCup

Kubeczki są w dwóch pojemnościach 150 i 250 ml. Ten mniejszy używamy w domu, a większy bierzemy na spacery i wycieczki. Miękki silikonowy ustnik świetnie się sprawdza podczas nauki picia, syn chętnie pije wodę, a wkrótce spróbujemy przejść na kubek otwarty. Natomiast ten większy kubek damy do wyprawki do żłobka. Dzięki temu, że kubki są przezroczyste, możemy obserwować, ile wody wypił syn, można też zauważyć, gdy woda się zabrudzi (np. po posiłku).

2023-06-02 23:08

Jestem zachwycona łyżeczkami bo świetnie nadają się do rozszerzania diety ;) 

Talerzyk i miseczka mają bardzo ładny wygląd. Są lekkie i nic nie dzieje sie z nimi po upadku na podłogę;) 

Smoczki dzięki temu , że świecą w nocy można je bez problemu odnaleźć. 

Termos długo utrzymuje ciepło. U nas zazwyczaj do 3h bo później posiłek jest zjedzony przez syna ;)

Co do kubków to mają poręczne uchwyty dzięki czemu dziecko bez problemu może je utrzymać i napić się.  Syn zachwycony ;)

2023-06-02 22:29

Kubki ferst cup- moja córka jest na etapie nauki picia z kubeczka i ten kubek sprawdza się u nas świetnie. Uchwyty idealne dla małych rączek dziecka. Dwie pojemności kubka, córka póki co pije z tego mniejszego ponieważ jest jej wygodniej go trzymać. Kubki solidnie wykonane. Podczas upadku na podłogę nie pęka i nie wylewa się z niego. Bardzo polecamy. Kolor iście leki. Bardzo ładny odcień żółtego. 

Pierwsze łyżeczki- dobrze leżą w dłoni. Ładna kolorystyka. Nie wyginają się. Łatwe w myciu. Córka lubi nimi jeść posiłki. 

Smoczki- bardzo ładna kolorystyka, tarczka jest mała i lekka. Córka od razu polubiła się z tymi smoczkami. Samouczek jest silikonowy, nie odkształca się. To chyba będą nasze ulubione smoczki. 

Naczynia z kolekcji exotic animals- bardzo ładna i solidne naczynia. Córka lubi w nich jeść obiadek. Bardzo ładna grafika. Naczynia łatwe w utrzymaniu czystości. Nie pękają podczas upadku na podłogę.

2023-05-23 09:49

Ja mam i bardzo polecam ten zestaw kubeczków . Praktyczne i wygląd ekstra 

2023-05-11 21:24

Zestaw naczyń z serii EXOTIC ANIMALS z koalą i pandą składa się z talerzyka płaskiego i głębokiego. Są żółtego i szarego koloru i mają fajne grafiki( u nas intensywnie użytkowany i nadal się trzymają), które cieszą oko małego niejadka. Mają szersze wgłębienia na brzegach talerza, co ułatwia trzymanie go w ręku podczas karmienia. Póki co lądował parę razy na podłodze, ale jest w całości ( chociaż obawiałam się, że pęknie). Producent pisze, że można myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofali, ale tego nie sprawdzałam. 

Łyżeczki do karmienia w zestawie znajdują się 3 szt w różnych kolorach. Są dobrze wyprofilowane, z długą rączką, dzięki czemu łatwo podać dziecku pokarm, czy wyciągnąć go ze słoiczka. Można myć w zmywarce. 

Smoczki świecące w ciemności, to coś idealnego dla rodziców by szybko go zlokalizować w nocy. Tutaj mamy do wyboru 4 wzory : panda, koala, lama,leniwiec i w trzech rozmiarach: 0-6, 6-18, 18+. W opakowaniu znajduje się 1 szt. Wszystkie są bardzo urocze i robią wrażenie. Przyznam się, że to był nasz ostatni smoczek i towarzyszył nam przy odsmoczkowaniu. Smoczki są silikonowe, symetryczne. Tarczka jest mała, wyprofilowana nie odciska się na buzi dziecka. Posiada otwory, dzięki którym skóra wokół ust oddycha. 

Termos do posiłków o pojemności 300 ml – wydawałoby się, że mało, ale zdecydowanie starczy na posiłek dla małego dziecka. U mnie termos trzyma temperaturę około 4h, po tym czasie zupka była nadal ciepła. Duży plus za szeroki otwór co ułatwia wlewanie jak i późniejsze użytkowanie. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, jednak nie należy go myć w zmywarce czy wkładać do mikrofali. Wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz nakrętka posiada uszczelkę co gwarantuje szczelność termosu. Oczywiście nadruki są w tej samej tonacji co pozostałe produkty Exotic Animals.

Kubek z silikonowym ustnikiem FirstCup dostaniemy w dwóch pojemnościach 150 i 250 ml i . Jest w fajnym żółtym kolorze ( dostępny także różowy), który teraz na wiosenno-letnie dni będzie super się prezentował. Ma silikonowy bardzo miękki ustnik ( zupełnie inny niż w smoczkach) , który nie kapie, dzięki temu nie musimy się martwić o rozlewanie. Canpol w swojej ofercie posiada taki ustnik, który w każdej chwili możemy wymienić. Jest idealny do samodzielnej nauki picia i przejścia z butelki na picie z kubka. Jest lekki, poręczny. Posiada uchwyty ( możemy je zdemontować) które sprawiają, że dziecko bez problemu poradzi sobie z trzymaniem kubka. Jest przeźroczysty, dzięki czemu widzimy ile jeszcze płynu zostało w butelce. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo łatwo go zmontować. 

Możemy myć w zmywarce, ale wg zaleceń producenta w temp nie wyższej niż 60 st. Używamy na zmianę z kubkiem z obciążnikiem i super się nam sprawdza. 

 

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w testowaniu. Była to dla nas przyjemność. 

2023-04-30 14:30

Pierwsze łyżeczki. Córka chętnie z nicj je. Nie zmieniaja koloru. Dobrze wyprofilowane. Wygodnie się je trzyma.  Kubki są ładne. Łatwe w myciu. Uchwyty wygodne dla dziecka. Podczas ruchu nic się nie wylewa. Córka szybko ogarnęła jak z nich pić. Naczynia mają ładne wzory. Bardzo mi się podobają. Są trwałe. Już kilka razy spadły na ziemię i nic się nie stało. Są lekkie. Dobrze się je trzyma. Smoczki są bardzo ładne. Świecą w ciemności.

2023-04-28 08:52

W instrukcji jest napisane co można a czego nie myć w zmywarce :) albo o sposobach wyparzania - canpol bardzo fajnie i dokładnie to opisuje :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna