Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji październikowej programu testowego 2022: zestaw do pielęgnacji maluszka

Data utworzenia : 2022-11-06 22:39 | Ostatni komentarz 2023-02-03 21:37

MamyCanpolu

1162 Odsłony
26 Komentarze

Prosimy testerki zestawu do pielęgnacji o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2023-02-03 21:37

Okrycie kąpielowe przypominające królika jest super ze względu na swój rozmiar, byłam bardzo zadziwiona, że jest większe niż taki typowy ręcznik dla maluszka, co pozowli na użytkowanie dla maluszka jak i starszego dziecka. . Dobrze wchłania wodę i szybko wysycha. Kolejną rzeczą, która mnie zdziwiła to wszyta zawieszka, bo do tej pory się z nią nie spotkałam, a to super opcja, bo można powiesić go na wieszaku. Będzie pasował zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, a w tym wzorze na pewno będą uroczo wyglądać. 

Szczotka z grzebieniem - bardzo podoba mi się, że grzebień można schować w szczotce, dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu. Jest poręczna i przydaje się od pierwszych dni maluszka. Ma miękkie włosie mimo, że jest syntetyczne. 

Silikonowa myjka  - u nas okazała się hitem, najpierw masaż na sucho, później w wodzie, moje dziecko bardzo lubi jak się dotykamy i zawsze pojawia się uśmiech na twarzy. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i przypomina słonia, co jest dodatkowym czynnikiem wzbudzającym zainteresowanie nią. 

  • Pieluszki muślinowe - moje ulubione, z muślinowej bawełny, która jest łagodniejsza i przyjemniejsza dla skóry dziecka. Są w standardowym rozmiarze i mają piękną kolorystkę z kolekcji Bonjour Paris. Co prawda może ta niebieska wersja bardziej pasuje dla chłopaków, ale myślę, że w dziewczęcej wyprawce taki kolor też może się pojawić. 
  • Aspirator elektryczny  jest i on bohater zestawu do testowania. Mały, poręczny, łatwy w obsłudze. Działający bezprzewodowo, czyli możemy korzystać z niego w każdym miejscu i o każdej porze. Jest bardzo cichy, co bardzo sprawdza się w nocy -  dziecko nie wybudza się i ma odciągnięty nosek. Bardzo dobrze się czyści, a końcówki można spokojnie wysterylizować. Ma trzy tryby pracy i dwie końcówki, które pozwalają dostosować się do preferencji kataru. To bardzo potrzebne urządzenie i powinno się znaleźć w każdej wyprawce maluszka. 
  • Dziękujemy, że mogliśmy przetestować ten zestaw i bardzo jesteśmy zaskoczeni tymi produktami i polecamy je z całego serca. 

2023-01-17 11:51

Canpol babies okrycie kąpielowe dla niemowląt 100x100cm KRÓLIK - duży format starczy na długi okres użytkowania. Piękny krój i dość uniwersalny wygląd. Bardzo dobrze chłonie wodę, a w dotyku jest bardzo miły, dziecko nie ma ochoty go zdejmować, jeszcze jakiś czas siedzi na kanapie i się bawi w królika. 

 

Canpol babies szczotka i grzebień dla niemowląt - Schowek na grzebień sprawia, że nie gubią się tak łatwo, bo są zawsze razem. Miękkie włosie w szczotce super czesze i zarazem masuje delikatne główki dzieci. 

 

Canpol babies myjka silikonowa do kąpieli - myjka jest bardzo delikatna, myje a zarazem masuje skórę dziecka. Łatwa w utrzymaniu czystości, można myć ją nawet w zmywarce.

 

Canpol babies pieluszki muślinowe 2 szt. 70x70 cm BONJOUR PARIS - pieluszki bardzo delikatne, lekkie, fajnie się sprawdzają u dziecka, nie podrażniają jego skóry. Bardzo dobry pomysł na prezent, bo pieluszek nigdy za dużo.

 

Canpol babies elektryczny aspirator do nosa EasyNatural - bardzo cichy, dziecko nie boi się tego zabiegu. Dwie końcówki pozwalają dostosować go do noska dziecka. 3 tryby pracy. Bardzo łatwy w obsłudze, jak i w utrzymaniu higieny.

2023-01-06 20:57

Myjka silikonowa do kąpieli
Jest mała, poręczna, wyglądem przypominająca słonika - fajny gadżet do kąpieli i masażu maluszka. Wypustki są bardzo mięciutkie i podatne. Posiada rączkę (trąbę słonia), dzięki czemu jest łatwa do uchwycenia i wygodna w użyciu. Kolor niebieski jest bardzo jasny, pastelowy, więc dodatkowo jest po prostu ładna.

Okrycie kąpielowe dla niemowląt Królik 
Bardzo lubię te duże okrycia Canpol. To już nasze trzecie i jestem zadowolona. Jest rewelacyjne! Ma wymiary 100x100 cm, więc można go używać dłuższy czas a niemowlaka można dobrze owinąć po kąpieli. Uważam to za duży plus! Posiada dodatkowy bardzo duży kaptur z uszkami, przez co prezentuje się naprawdę uroczo. Ręcznik bardzo dobrze wchłania wodę. Jest miękki, gruby i puszysty. Nawet po wielu praniach dalej przyjemny. Po pierwszym praniu wykurczył się minimalnie.

Szczotka i grzebień dla niemowląt
Fajna opcja złożenia ich razem, dzięki czemu się nie tracą czy nie są rozrzucone po łazience. Szczotka jest delikatna chociaż my do tej pory używaliśmy innego zestawu Canpol i szczotki z naturalnym włosiem i tamta mi bardziej pasuje mimo, że trochę twardsza.

Pieluszki muślinowe 2 szt.
Posiadam we wzorze Bonjour Paris, a więc moim ulubionym. :) Zestaw składa się z dwóch sztuk- jednej gładkiej, jednolitej a drugiej we wzorki. Pieluszki wykonane z muślinu są bardzo miękkie i przewiewne, bezpieczne dla malucha. Mają spory rozmiar bo aż 70x70 cm, więc są też fajne do okrycia czy otulenia maluszka. Myślę, że to przydatny gadżet przy noworodkach i nasze też czekają w gotowości na kolejnego malucha.

Elektryczny aspirator do nosa EasyNatural
Jest przede wszystkim poręczny i łatwy w użyciu, choć nie taki mały jak myślałam. Działa cichutko. Ma opcję ładowania na usb, więc można też wykorzystać go w podróży ładując przez powerbank. Posiada dwie końcówki, których używa się w zależności od wieku dziecka lub od gęstości wydzieliny. Tej szerszej jeszcze nie używałam. Aspirator ma 3 poziomy siły ssania ale szczerze powiem, że przy dużym katarze był za słaby. Początkowo młodszy syn chciał go używać ale z czasem zaczął się wykręcać, więc tu potrzeba było naprawdę szybkiego przyłożenia do nosa i wyciągnięcia i niestety nawet na największej mocy był z tym problem. Ostatecznie mąż sięgał po zwykły aspirator na ssanie rodzica.
Na plus na pewno jest możliwość łatwego rozłożenia elementów i dokładnego wyczyszczenia. Jest także dołączona w tym celu szczoteczka. Aspirator można też czyścić automatycznie za pomocą dołączonej rurki ale jeszcze z tej opcji nie korzystałam i nie wiem jak działa.

2023-01-05 20:49

Dziękujemy MC za możliwość wzięcia udziału w testowaniu i już spieszymy podzielić się swoją opinią. 

 

Białe okrycie kąpielowe z szarym kapturkiem i uszkami Królika wykonany w 100% z miękkiej i delikatnej bawełny, która po wypraniu w 40 stopniach szybko schnie i bardzo dobrze wchłania resztki wody oraz utrzymuje ciepłotę ciała dziecka. Ręcznik jest obszyty dookoła szarą tasiemką w białe kropki, którą również znajdziemy w uszach i łapkach królika oraz posiada wszywkę z logo, na której mamy informację jak postępować z ręcznikiem . W kapturku ręcznika jest również wszyty wieszak, który bardzo jest przydatny. Jego rozmiar to 100cm x100cm, jest duży co sprawia, że nie krępuje ani nie ogranicza ruchów dziecka i idealnie sprawdzają się dla większych dzieci, bo zazwyczaj ręczniki są rozmiarze 80cm x 80 cm.  Dedykowany jest dla dzieci od 0m+, ale jak pisałam powyżej będą idealne dla starszych dzieci. Ja jestem zauroczona tym ręcznikiem, a dziecko wygląda w nim bardzo uroczo. Jeżeli zastanawiacie się co kupić przyszłej mamie na prezent, to taki ręcznik myślę, że będzie strzałem w 10. 

Silikonowa myjka do kąpieli  wykonana z miękkiego i delikatnego materiału. Po wyparzeniu została użyta podczas kąpania maluszka. Myjka jest w kształcie słonia o niebieskim kolorze, ale również dostępna jest w kolorze różowym. Posiada rączkę w kształcie trąby słonia, którą wygodnie trzyma się ręku i zachęca do ćwiczenia uchwytu dziecka, a silikonowe wypustki idealnie masują i myją skórę dziecka. Moja córka często bierze do buzi trąbę słonia i przynosi jej to ulgę w ząbkowaniu. Łatwa w utrzymaniu czystości ( producent zapewnia, że można myć w zmywarce, ale tylko w max temperaturze 65st) – ja uważam, że lepiej się sprawdza niż tradycyjna gąbka. Przeznaczony dla dzieci od 0mc.

Szczoteczka z grzebieniem – sprawdzi się już od pierwszego dnia życia maluszka.  Grzebień ma zaokrąglone ząbki, które są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Szczotka zaś wykonana jest z syntetycznego włosia. Mają bardzo fajny kształt i dobrze trzymają się w ręku. Bardzo mi się podoba, że grzebień można schować w szczotce, dzięki czemu nie musimy się martwić, że się zagubią. Zarówno grzebień jak i szczotka dobrze rozczesują włosy mojej córeczki i masują głowę dziecka, dzięki czemu pobudzamy je do rośnięcia. Możemy dostać je w trzech kolorach: Białym, różowym i niebieskim.

Muślinowe pieluszki z kolekcji Bonjuor Paris -  wykonane są z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się delikatnością i przepuszczalnością powietrza, jest o wiele bardziej przyjemniejsza dla skóry maluszka w porównaniu do tetry. Jest w rozmiarze 70cmX70cm w kolorze niebieskim i jak na te kolekcję przystało widnieją na nich misie paryskie:D. Ta wersja kolorystyczna typowo dla chłopców, chociaż moja córka uroczo wygląda w niebieskim, jednak dla dziewczynek jest również wersja różowa. U nas pieluszek nigdy za wiele i sprawdzają się w każdej sytuacji, ale zdecydowanie częściej sięgamy po muślinowe niż tradycyjną tetrę.   Dedykowane od 0m+. Można prać w pralce i prasować, sprawdzone nic się z nimi nie stało, kształt i kolory nie zmieniły się. 

Elektryczny aspirator do higieny nosa - przyszedł zapakowany w mały karton co bardzo mnie zdziwiło, bo spodziewałam się, że będzie zdecydowanie większy, jednak jego rozmiar jest bardzo fajny i można go ze sobą wszędzie zabrać i nie będzie zajmować dużo miejsca. 

W skład zestawu wchodził :

-aspirator

- kabel USB do ładowania przy pomocy ładowarki lub powerbanka

-dwie silikonowe końcówki : wąska dla małych dzieci lub płynnej wydzieliny, natomiast szersza dla większych dzieci lub gęstej wydzieliny, które dopasowują się do dziurek dziecka lepiej niż plastikowe elementy.

- szczoteczkę do czyszczenia 

- rurkę do automatycznego czyszczenia aspiratora

Aspirator ma trzy tryby pracy i jest bardzo cichy, co jest jego wielką zaletą gdy trzeba odciągnąć wydzielinę z nosa w nocy. Dziecko się nie wybudza i może spokojnie dalej spać. Jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Łatwo utrzymać go w czystości, plastikowe elementy umyć pod bieżącą wodą, a silikonowe końcówki sterylizować w sterylizatorze. U nas jest bardzo dużym zbawieniem przy katarze i córka zdecydowanie chętniej pozwala sobie odciągnąć niż aspiratorem podłączanym do odkurzacza, bo tam sam dźwięk wywoływał przerażenie. 

2023-01-05 09:12 | Post edytowany:2023-01-05 09:24

Okrycie kąpielowe z kapturkiem rewelacyjny ręczniczek z firmy Canpol babies Szczerze muszę przyznać że to już jest nasze drugie okrycie kąpielowe tej firmy i znowu jestem bardzo zadowolona wszystkie są produkowane na tej samej zasadzie duży rozmiar bo aż 100 na 100 cm fajne skład możliwość prania jak dla mnie w dosc  wysokiej temperaturze I to się ceni podoba mi się neutralna kolorystyka taki przyjemny biało-szary nadający się dla obu płci przyjemne uszka i grafika która umili maluszkowi kąpiel ręcznik jak również właśnie same te uszka nie są zbyt grube więc nie ma problemu z jakimś długim suszeniem się ręcznika po kąpieli Kapturek jest dość spory ręcznik sam w sobie jest bardzo wchłanialny wiadomo że przy pierwszym czy tam drugim użyciu możemy aż tak tego nie zauważyć ale chyba każdy nowy ręcznik ma to do siebie że musimy po prostu go chwilę poużywać raz albo dwa razy wyprać żeby on nabrał takiej swojej mocy i pokazał swoje faktyczne działanie podoba mi się w ręcznikach firmy Canpol to takie obszycie w koło bardzo solidne i przemyślane mocuje cały ręcznik dzięki czemu nic nam się tutaj nie pruje a okrycie może posłużyć nam naprawdę tak jak dziewczyny tutaj niżej piszą Nawet i na lata tworzy dziecko wyrośnie gdzieś tam w pewnym momencie z używania Kapturka wcale nie oznacza że samego tego ręcznika nie będziemy mogli jeszcze użyć Plusem jest również właśnie to że doszyte jest mocowanie dzięki któremu wysuszone i użyty już ręcznik możemy fajnie powiesić sobie na wieszaczku w łazience i takie właśnie okrycie czeka na naszego maluszka do kolejnego użycia Ja jestem bardzo zadowolona szczerze mogę polecić każdemu rodzicowi Myślę że ręczników tej firmy będę używać również i przy kolejnym dziecku bo przesyłku miałam już różnych ręczników masę i chyba z żadnego nie byłam tak ucieszona jak właśnie z ręczników  firmy canpol 

 

Elektryczny aspirator do nosa firmy Canpol babies przyszedł do nas akurat w momencie gdy u mojego syna rozpoczynała się infekcja gdy mojego malucha dopadnie katar jest to bite co najmniej dwa tygodnie wyjęte z życia o ile mój maluch na samym początku jest chętny na inhalację smarkanie noska chusteczkę to jest jeszcze Plus natomiast gdy katar towarzyszy mu dłużej niż 2-3 dni wszystkie sposoby idą w odstawkę a ja nie mam kompletnie pomysłu jak mu ulżyć i wyciągnąć ten katar z noska także aspirator trafił w nasze ręce w najlepszym możliwym momencie oczywiście chwilę mi to zajęło zanim wytłumaczyłam synkowi do czego on służy jak się tego używa że jest już dużym chłopcem i musi sam sobie ściągać katarek bo o tym abym ja ściągnęła mu katar czy jakąkolwiek zalegającą w nosku wydzieline Nie ma najmniejszej mowy natomiast on radzi sobie z tym świetnie sam

Sprzęt używa się bardzo intuicyjnie na panelu posiada tylko i wyłącznie przycisk włączenia i wyłączania trzy regulacje mocy Moim zdaniem ta najmniejsza to taka dosłownie dla noworodka ale nie na katar tylko bardziej wyjąć z noska jakieś tam delikatne kozy natomiast jak już chodzi o faktycznie katar i gęstą wydzielinę to warto włączyć moc 3 w zestawie znaleźć możemy dwie wymienne końcówki jedna z nich nadaje się właśnie do trochę rzadszej i wodnistej wydzieliny drugą możemy używać gdy katarek jest gęstszy i bardziej taki śluzowaty bardzo podoba mi się ta możliwość czyszczenia samoistnego w zestawie dołączona jest taka specjalna rurka którą wsadzamy w otworek na dole sprzętu do jakiegoś kubeczka pojemniczka możemy nalać odrobinę wody włączamy aspirator końcówkę wsadzamy do wody tak jak byśmy ściągały dziecku katar drugą końcówkę z rurką z tyłu na przykład do zlewu i załączamy sprzęt cały katar i wydzielina która znajduje się tam w środku bez problemu nam ucieka te wszystkie części i plastiki znajdujące się u góry gdzie właśnie zbiera się najwięcej kataru też bardzo fajne Można je bez problemu rozkręcić przepłukać pod ciepłą wodą nie wiem jak z możliwością sterylizowania tych końcówek Bo jeszcze nie próbowałam Czy można je właśnie wrzucić do sterylizatora i w taki sposób dokładnie wyczyścić ale wydaje mi się że również nie powinno się nic złego stać dla mnie produkt rewelacja ostatnim czasem Naprawdę uratował nam życie gdy mamy właśnie teraz taki okres przeziębień ja kiedyś na początku przy małym miałam tego typu aspirator ale trochę innej firmy i nie do końca nam się sprawdzał natomiast z tego jestem Turbo zadowolona Bardzo się cieszę że przypadła nam możliwość przetestowania takiego sprzętu gdyby kiedyś odpukać odmówił nam posłuszeństwa na pewno przy kolejnym dziecku zdecydowałabym się na zakup jeszcze jednego super fajna opcja też że aspiratorek ładowany jest na dołączoną do kompletu ładowarkę podobno jak do telefonu i muszę powiedzieć szczerze że jestem w szoku ja odkąd posiadamy go ładowałam go tylko dwa razy i naprawdę na takim jednym naładowaniu on potrafi wytrzymać przy bardzo częstym używaniu około dwa tygodnie kiedyś zabrałam go ze sobą na weekend bez ładowarki do dziadków i nie było najmniejszego problemu funkcjonował i pomagał nam cały czas także bardzo serdecznie polecam

2022-12-22 20:15

Okrycie kąpielowe canpol babies- Bardzo ładny wzór i kolor, który można wykorzystać zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Ręcznik chłonie dobrze wodę już od pierwszego użycia. Dla mnie zaletą jest, że jest zawieszka dzięki, której mogę zawiesić ręcznik w łazience. Jednak te dziecięce z reguły ich nie posiadają. Duży plus za rozmiar 100*100 starczy na o wiele dłużej . Myślę, że nawet takie dziecko 5 letnie będzie mogło spokojnie używać jak nie starsze. 

Myjka sylikonowa- bardzo fajna myjka w kształcie trąby słonia . Masaż można zrobić małemu dziecku i starszemu. Córka przechwyciła do kąpieli myjkę pierwsza i to ona się nią bawiła podczas kąpieli, a potem mój synek mógł sie cieszyć masażem. Oboje byli zadowoleni 

Szczotka i grzebień - szczotka bardzo miękka, kolor uniwersalny i jest bardzo poręczna. 

Muślinowe pieluszki- uniwersalny kolor bo uważam, że niebieski pasuje do obu płci. Są miękkie, idealne do skóry maluszka

Aspirator Canpol Babies - posiada trzy tryby odciągania kataru i dwie końcówki. Natomiast u nas nawet przy tym najmocniejszym trybie nie działa zbyt dobrze. Dzieci z reguły mają dosyć gęstą wydzielinę i sobie z tym nie radzi, a stosuję go już ponad miesiąc bo one cały czas mają katar. Z wodnym, lejącym katarem sobie radzi , ale z pozostałymi nie bardzo. Siła ssąca jest mniejsza niż w aspiratorze podłączanym do odkurzacza jak również gdy używamy aspiratora przy użyciu naszych płuc. Design jest bardzo ładny, urządzenie jest łatwe w obsłudze. Mój 1.5 roczny syn sam sobie włącza i oczyszcza nosek. Bateria trzyma naprawdę długo bo chyba po miesiącu dopiero musiałam go ładować. Na plus jest sposób oczyszczania aspiratora i łatwo go przez to utrzymać w czystości .

2022-11-27 18:19

Aspirator-bardzo przydatny przy katarku, działa bezprzewodowo więc można zabrać go wszędzie ze sobą. Ma różne tryby, mocniejsze odciąganie i lżejsze. Posiada dwie różne końcówki do rzadkiego i gęstego katarku. Bardzo łatwy w użyci. Bardzo łatwy do czyszczenia, posiada również szczoteczkę do dokładnego czyszenia.

 

Ręcznik- Bardzo duży, mięciutki ręcznik. Materiał wciąga wodę. Córka bardzo polubiła dzięki króliczym dodatkom. Posiada uszy królika:)

 

Grzebień i szczotka- Dość spora, grzebyk wsówa się w szczotkę dzięki temu zawsze są pod ręką, włosie szczotki bardzo delikatne idealne dla maluszka.

 

sylikonowa myjka-mięciutka i delikatna myjka dla maluszka, bardzo łątwo utrzymać ją w czystkości. Mniejsze ryzyko gromadzenia się bakterii

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna