Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji październikowej programu testowego 2022: zestaw do pielęgnacji maluszka

Data utworzenia : 2022-11-06 22:39 | Ostatni komentarz 2023-02-03 21:37

MamyCanpolu

1138 Odsłony
26 Komentarze

Prosimy testerki zestawu do pielęgnacji o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-11-23 14:34

Aspirator elektryczny jest niezastąpiony, bardzo łatwy i szybki w obsłudze. Jest cichy. Pozwala bez płaczu pozbyć się katarku u malucha. Jego czyszczenie jest również proste. Aspirator ma trzy tryby mocy i dwie końcówki, które można dopasować do ilości wydzieliny i wielkości noska. Aspirator szybko się ładuje. Obecnie używamy go na co dzień i dzięki niemu katar już nam nie straszny.

 

Szczotka + grzebień to idealne połączenie. Świetna opcja do przechowywania ich w jednym miejscu. Jednak grzebyk przyda się bardziej starszym dzieciom, które mają więcej włosków. My używamy na razie tylko szczotki i jest miękka. Super pobudza włoski do rośnięcia.

 

Ręcznik - jest mięciutki i delikatny dla skóry maluszka. Po praniu nic się z nim nie dzieje. Ręcznik ma kapturek na główkę co ułatwia jej wycieranie i dbanie o ciepło po kąpieli. Ręcznik jest dosyć spory co też jest super bo te malutkie ręczniki już całe nie obejmują naszej córci. Ręcznik wygląda uroczo z tymi odstającymi uszkami.

 

Pieluszki muślinowe - super mięciutkie do wycierania delikatnej buzi malucha.

 

Szczotka do kąpieli - super masuje malucha i jest przy tym delikatna. Doskonale pieni żel. Łatwo utrzymać ją w czystości.

 

 

2022-11-23 11:58

Aspirator jest świetny, chyba jeden z lepszych jaki miałam. Bardzo łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Ma 3 tryby mocy i szybko się ładuje, w zestawie są dwie końcówki w zależności od wieku dziecka. Używamy go praktycznie codziennie i szczególnie przy małym dziecku jest niezastąpiony. 

Grzebień i szczotka to zestaw idealny zarówno dla chłopca i dziewczynki. Ja obecnie dla córeczki używam na razie tylko szczotki, która ma miękkie włosie i fajnie pobudza cebulki włosów do rośnięcia. 

Okrycie kąpielowe jest piękne, uszy króliczka wyglądają cudnie a do tego jest bardzo chłonne, miłe w dotyku i na prawdę spore, więc idealnie sprawdzi się nawet dla nieco większego dziecka. 

Szczotka do mycia - córka zazwyczaj się śmieje jak próbuję myć ją tą szczotką ale czasem się udaje. Szczotka jest mięciutka i łatwo ją wyczyścić, choć dzieci z dużymi łaskotkami mogą mieć problem by z niej korzystać :) 

 

2022-11-22 12:08

Grzebień + szczotka do włosów - super komplet. U nas dobrze sprawdza sie grzebień bo moje córki maja troszkę dłuższe włosy. Jest lekki, dobrze rozczesuje włoski dziecka. 

Okrycie kąpielowe - no chyba zrobiło największe wrażenie na moich dzieciach z racji na piekną grafikę i te królicze uszka. Bardzo fajny pomysł na ręcznik dla małego dziecka. Materiał miły w dotyku, dobrze wyciera ciało do sucha. Jestem bardzo zadowolona z dziewczyny moje toczą bitwę kto ma być pierwszy wycierany tym ręcznikiem.

Szczotka do kąpieli - córki bardzo lubią się nią myć. Jest takiej idealnej wielkości, dobrze się na niej pieni żel i można dodatkowo masować ciało dziecka. Córki bardzo polubiły tą szczotę także jak najbardziej polecam innym mamom taki zakup :)

Aspirator do nosa - to chyba mój ulubieniec testowanego zestawu. Świetny sprzęt, który towarzyszy nam od pierwszych dni kiedy otrzymaliśmy poczuszkę z Canpol babies. Aspiratos dobrze zasysa i wyciąga katar z nosa. Ma 3 tryby ssania, my działamy już na tym najmocniejszym bo moje dzieci się nie boją. Dwie końcówki do kataru gęstego i rzadkiego. Katar odciągamy kilka - kilkanaście razy dziennie a bateria nadal się nie wyczerpała także jestem zadowolona, że nie trzeba go ładować codziennie. 

2022-11-22 11:47

Aspirator - bardzo dobry i świetnie wykonany sprzęt. Posiada 3 moce ssania, pierwszy program jest delikatny idealny dla maluszków natomiast 3 jest naprawdę mocny i dobrze będzie odciągał wydzielinę z nosa u większych dzieci. Aspirator posiada dwie końcówki do kataru bardziej gęstego i takiego lejącego. Wbudowany akumulator pozwoli na odciąganie kataru w dowolnym miejscu bez potrzeby podpinania aspiratora do nosa. Łatwo się go czyści.

Ręcznik kąpielowy - jeść dość duży, wykonany z delikatnego i przyjemnego materiału, który na pewno nie podrażni skóry dziecka. Kolorystyka idealna dla chłopca jak i dziewczynki. Dobrze siąknie wodę. 

Grzebień + szczotka do włosów - to idealne połączenie i możliwość przechowywania dwóch rzeczy razem. Szczotka idealna do wyczesywania dla małych jak i większych dzieci. Włosie przyjemne w dotyku. Grzebień raczej dla dzieci z nieco dłuższymi włoskami. 

Szczotka do kąpieli - świetny pomysł, muszę przyznać, że wcześniej nie wiedziałam, że coś takiego jest dostępne. Szczotka jest delikatna, fajnie masuje ciało, dobrze się na niej pieni żel do mycia. 

2022-11-22 09:35

Szczotkogrzebien - świetne rozwiązanie dwa w jednym sprawia że mamy pod ręką zawsze zarówno grzebień jak i szczotkę , wykonana jest z miękkiego włosia co sprawia że nie podrażnia delikatnej skóry maluszka , uniwersalny produkt o kolorystyce zarówno dla chłopca jak i dziewczynki , wykonany z solidnego materiału najwyższej jakości 

 

 

Sylikonowe myjka - wykonana z super przyjemnego i delikatnego materiału sprawia że kąpiel staje się przyjemna , delikatnie masuje skórę nie podrażniając jej przy tym , piękna kolorystyka , bardzo delikatne i miękkie elastyczne sylikonowe włoski , produkt łatwy w utrzymaniu czystości ponieważ bardzo łatwo można go wyparzyc i wyczyścić , świetnie sprawdzi się dla małych ale i także dla większych dzieci a także może mamusia zrobić sobie nią masaż na rozstępy np brzuszka , produkty godny polecenia o czym świadczy jego jakość wykonania ,idealny dodatek do prezentu albo do wyprawki na pewno zaskoczy przyszłych rodziców 

 

 

Ręcznik z kapturkiem - bardzo przyjemny i gruby materiał który idealnie chłonie wodę ,piękna kolorystyka a zarazem uniwersalna , bardzo duży i bardzo ładny ręcznik który świetnie sprawdzi się dla malucha a także starszaka i otuli go zaraz po kąpieli , świetny produkt na prezent zapakowany w folię która wystarczy obwinąć wstążka :) dla mnie rewelacja raczej nie będzie to nasz ostatni ręcznik bo jest rewelacyjny! 

 

 

Aspirator - łatwy w obsłudze,posiada dwie końcówki w zależności od wieku dziecka oraz rodzaju wydzieliny w zestawie z szczoteczka do czyszczenia , bardzo mały mieści się w kosmetyczce co sprawia że zawsze możemy go mieć pod ręką ,szybko tryb ładowania,trzy tryby pracy urządzenia które zdecydowanie jesteśmy w stanie dopasować do swoich potrzeb,cichy i nie powodujący podrażnień noska ,polecam produkt wart swojej ceny i zakupu 

2022-11-19 08:40 | Post edytowany:2022-11-19 08:44

Szczoteczka + grzebień
 

U nas ten zestaw świetnie się sprawdza i super że jest 2w1. Szczotka mięciutka fajnie czesze włoski. Grzebień idealnie rozczesuję włosy się nie płatają. 
 

Ręczniczek 
 

U nas sprawdza się idealnie jest duży, mięciutki i do tego cudownie wyglada. Po praniu i suszeniu w suszarce nic z nim się nie dzieje. Mamy też ręcznik z Canpol z tej poprzedniej edycji testowania już dłuższy czas i on jest w idealnym stanie a prawie codziennie używany. Wykonany ze świetnego materiału.   


Aspirator elektryczny

 

Szybki i łatwy w obsłudze. Jest bardzo cichy ma dwie końcówki i trzy tryby. Córka nie boi się już wyciągania kataru bo przy odkurzaczu strasznie się bała. 
Polecam każdej mamie.  

  
Szczotka do kąpieli 
 

U nas sprawdza się świetnie, idealnie myje i masuje ciało dziecka. 

 

 

 

 

 

 

 

2022-11-14 11:34 | Post edytowany:2022-11-22 09:57

Ręczniczek

to nasz już kolejny ręczniczek canpola, wg mnie najlepiej sie sprawdząją mięciutkie chłonne, po praniu nadal jak nowe, wielkość jest odpowiednia aby malca zawinać czy opatulić po kąpieli aby odpowiednio wysuszyć, kapturek ręczniczka jest spory ale nie przeszkadza to w pielegnacji niemowlaka;) 

na pewno posłuży na długi czas;) 

śliczne wzornictwo, dopracowany każdy szczegół;)

Rewelacja na prezent 

 

Szczoteczka + grzebień

mamy juz ten zestaw z poprzedniej edycji testowej i przyznam ze wówczas nie byłam az tak zadowolona z niego tak jak teraz,  gdyż bardziej sprawdzała sie wersja szczotki z naturalnym włosiem bardziej delikatna dla skóry noworodka, mała nie miała problemu z ciemieniucha a ta szczotka wydawała sie być zbyt twardsza;)

ale przyznam że jak pojawiła sie ciemieniucha to właśnie ta szczotka była bardziej w użytku niżeli ta z mięciutkim włosiem;)

 obecnie córcia jest juz starsza ma dłuższe włoski  lubimy tą szczotkę ze względu na jej twardość dłuższe włoski córki łatwiej rozszesać ;)

ciekawy pomysł na przechowywanie 2w1;) 

jednak grzebień w naszym przypadku się nie sprawdza aż tak dobrze jak szczotka;) moze sie przekonamy do niego w póżniejszym czasie;)

 

Szczotka do kąpieli

szczotka super sie sprawdza przy maluchu;) uwielbiam ją, moja córka również jest to już nasza kolejna szczotka, świetnie sie pieni na niej płyn fajnie masuje i myje ciało, początkowo obawiałam sie o zachowanie higieny tej szczotki że może sie pojawiać jakiś zalążek pleśni, po pewnym czasie bo jednak ten silikon taki gęsty ;) ale niic z tych rzeczy szczotka użytkowana codziennie nic sie z nią nie dzieje.

Jak dla mnie fajnie sie sprawdzi przy niemowlakach godny polecania produkt a i fajny dodatek do prezentu;) - coś innego niż zwykła gąbka czy myjka;)

 

Aspirator elektryczny

Kompletujac wyprawkę długo zastanawiałam sie nad zakupem aspiratora

 zwykły, eletryczny czy do odkurzacza;) ?

postawiłam na zwykły cichy i niezawodny z odkurzaczem niby dobre ale znowu jak sobie z nim poradzić w nocy kiedy sąsiedzi spią a ja bede uruchamiała odkurzacz?

Kiedy dostaliśmy aspirator do testów byłam mega zaskoczona, ciche niewielkie urządzenie z 3 trybami pracy do tego 2 końcówki w zależności od wydzieliny oraz wielkości małego noska.

Aspirator szybko sie ładuje i przyznam ze w momencie kataru u córki kilka dni odciągania do tego płukanie wg instrukcji i nadal działa wiec za sam akumulator i jego moc wielki +

możliwość używania 3 opcji mocy wg mnie zależy od wieku dziecka jak i samej wydzieliny  podobnie z końcówkami bo jednak nie każdy katar potrzebuje aż tak silnego "ssania" dlatego fajnie że jest ta możliwość regulacji mocy ;) 

co do instrukcji jest czytelna i niby wsyztskow  niej jest jednak ja sie doszukiwałam wiekszej dawki informacji i znalazłam ją tutaj;)

https://canpolbabies.com/pl_PL/canpol-babies-elektryczny-aspirator-do-nosa-easynatural-p2382698

Polecam super pomysł jako aspirator do wyprawki lub jako prezencik dla przyszłej mamy lub dla dzidziusia;)

2022-11-09 21:26

oj tak przy chorobie dziecka tego czasu jest stanowczo za mało 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna