Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (301 Wątki)

Opinie testerek edycji wrześniowej programu testowego 2022: zestaw zabawek sensorycznych

Data utworzenia : 2022-11-06 20:56 | Ostatni komentarz 2022-11-28 11:52

MamyCanpolu

574 Odsłony
18 Komentarze

Prosimy testerki zestawu zabawek sensorycznych o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-11-12 01:30

Dziękuję bardzo za możliwość testowania produktów. Testuje synek - 9 miesięcy.

Zabawki pokazywałam mu sukcesywnie, tak by co jakiś czas zaskoczyć go czymś nowym. Przede wszystkim podoba mi się w tych zabawkach to, że wszystkie są sensoryczne, posiadają różne faktury i rozwijają między innymi zmysł dotyku.

Gryzaki sylikonowe - dwa niby podobne a jednak różne. Zaskoczyłam się zupełnie, bo są sylikonowe i bardzo miękkie, nie wiedziałam że aż tak. Można je dowolnie zgniatać, wykręcać czy ściskać, więc dla malutkich rączek - rewelacja. Syn szczególnie upodobał sobie ten bordowy - u nas w domu potocznie nazwany "atomem". Tą część "kuleczki" wkłada do buzi i słychać jak pracowicie piłuje sobie ząbki oraz drapie swędzące dziąsełka. Czasami złapie któryś i siedzi i macha na wszystkie strony. 

Klocki - lubię takie zabawki, bo są bardzo kreatywne i dają nieskończoną ilość pomysłów na zabawę. Przede wszystkim sensoryczne, można za ich pomocą uczyć cyferek, zwierzątek, kształtów, można budować wieżę, a że na razie to buduję ja a syn rozwala - to jako główny budowniczy mogę powiedzieć, że najbardziej podoba mi się to że można zacząć od jakiegokolwiek klocka. Nie trzeba zaczynać od np. "0", można zacząć od jakiego się chce i budować do góry, ponieważ zawsze ten na górze można połączyć z tym na samym dole. Bardzo podoba mi się również kartonik do tych klocków, a układanie w nim ich przeze mnie i wyciąganie przez syna to również kolejna forma zabawy. Syn często podgryza klocki, szczególnie te wypukłe części w kształcie figur geometrycznych. 

Grzechotki z gryzakiem - dwie w różnych kolorach, jedna w kontrastowych (więc super w pierwszych miesiącach) i druga w pastelowych - służą oczywiście do podgryzania, masowania dziąsełek, w środku kuleczka - delikatny dzwoneczek. Lekkie - nie toną w wodzie, u nas już sprawdzone na basenie :) Łatwe do chwytania dla maluszka. Ta część po przeciwnej stronie niż kuleczka - gryzak ma różne struktury w środku i maluszek może znaleźć w którym miejscu najlepiej masować dziąsełka.

Sensoryczne piłki sztuk 6 - różne kolory, różne wielkości, wszystkie miękkie i również dają wiele możliwości do zabawy. My turlamy, rzucamy, masujemy nimi. Synek ściska, ogląda, dotyka różnych struktur. Są lekkie. W przyszłości wspomogą naukę kolorów, np. żółtą wkładamy do żółtej miseczki, czerwoną do czerwonej itd.

Bardzo fajne zabawki i idealnie nadają się na prezent dla maluszka gdy chcemy podarować coś fajnego, oryginalnego i rozwijającego.

2022-11-10 20:52

Klocki sensoryczne mają piękną, delikatną kolorystykę, to pierwsza rzecz na którą szczególnie zwracam uwagę. Odpowiednia wersja kolorystyczna zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Są niezwykle delikatne w dotyku, dzięki nim Maluch może ćwiczyć szczególnie motorykę małą, trochę niczym układanka puzzli, ale również przyszłościowo może segregować klocki, układać je w odpowiedniej kolejności. 

 

Piłeczki również ich wersja kolorystyczna jest bardzo zachęcająca do korzystania z nich. Różne faktury i wielkości ciekawią każdego niemowlaka. Rzucaliśmy nimi do celu, układaliśmy w kolejności od najmniejszej do największej, sprawdzaliśmy która dalej się poturla. 

 

Sensoryczne gryzaki silikonowe to świetna alternatywna dla tych powszechnych na rynku, przede wszystkim są łatwe do schwytania przez malutkie rączki i bezpieczne w zabawie. Dodatkowo ciekawa faktura pozwala ćwiczyć odpowiedni chwyt i umacniać motorykę małą.

 

Grzechotki wyglądają ciekawie, szczególnie podoba mi się kontrastowa wersja biało- czerwono- czarna. Nie są zbyt głośne, co jest ich dużym atutem i lekkie w dotyku. 

2022-11-07 11:33

Klocki kontrastowe

Jak dla nas zabawka nr. jeden klocki są miękkie jednak nie na tyle aby nie móc z nich budować wieży;) 

Klocki świetnie sie sprawdzaja jako zabawka do budowli jak i do rzucania wkładania do buzi podczas nieszczęsnego zabkowania;) czy też poznawania różnych faktur na każdej ściance klocka (cyferki zwierzątka czy też zwykłe wypukłości sprawiają ze dziecko sie nimi bardziej interesuje) w naszym przypadku zabawka na dłuższy czas;) nie na przysłowiowe 5 minut ;) przyznam że i dorośli chętnie sięgają po te klocki bawiąc sie z malutką;) 

przyszłościowo rozwijające naukowo poprzez rozwijanie umiejętności prostych działań matematycznych.

Samo opakowanie solidne a klocki w nim  prezentują sie  świetnie co powoduję ze staną sie swietnym prezentem dla maluszka juz w wieku  6 miesiecy co nie znaczy ze nie nadają sie dla starszaka;) wręcz przeciwnie;) 

 

Piłeczki

Jak dla mnie zarówno klocki jak i piłki mają bardzo fajną barwę kolorystyczną nie wspominając o fakturze tych zabawek;)

Świetne do rzucania turlania jak i gryzienia;)

wg mnie będą świetnym dodatkiem do prezentu dla malucha;) nie zależnie od wieku;) 

 

Gryzaczki

gryzulce trafiły do nas w odpowiednim momencie bo na czas ząbkowania;) 

gryzaczki sa mega leciutkie małe i poręczne dla malutkich dzieci , świetnie się  sprawdza dla dzieci które uczą się chwytać;)

 barwa gryzaków pasujaca do obu płci;)

 

Piłeczki silikonowe 2 sztuki

piłeczki';)

 u nas bardziej sie sprawdziły jako piłki do rzucania;) nasz szkrab kilka razy włożył gryzaczki do buziaka po czym oceniła że lepszą funkcją bedzie rzucanie piłeczek;) no i niech tak bezie;D - ważne ze jest zabawa;)

świetna zabawka piłeczki fajnie sie odbijają a pomysł z włożeniem np. mniejszej piłeczki lub zabawki do wewnątrz piłeczki, to nie lada wyzwanie dla malucha jak to stamtąd wyciągnać;)

fajna zabawka aczkolwiek lubiąca przyciągać pyłki, więc należy szczególniej zadbać o czystość zabawki

2022-11-07 09:58 | Post edytowany:2022-11-07 10:01

 Mama Laury masz rację zdjęcia nie zawsze są dobrym odzwierciedleniem i w jedną i w drugą stronę można się pozytywnie zaskoczyć albo rozczarowac bo jednak na zdjęciu dany produkt może nie wyglądać wielkościowo na taki jaki jest ale i też odwrotnie ja wiele razy przekonałam się że coś wydawało się duże a przyszło jednak mniejsze

2022-11-07 09:49

Miękkie klocki sensoryczne 12szt.

Kolorowe klocki sensoryczne są przeznaczone dla dzieci już od 6msc życia i faktycznie można je zacząć dziecku wtedy pokazywać i dawać do zabawy, ponieważ absolutnie dziecko sobie nimi nie zrobi krzywdy. Klocki są idealne dla młodszych jak i dla starszych dzieci typu 12msc czy nawet 24msc. Klocki stymulują rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka dzięki ciekawym kształtom i kolorystyce. Klocki posiadają wypukłe kształty, które pozwalają na dopasowanie ich do siebie. Na każdym klocku znajdują się inne kształty, zwierzątka oraz cyferki do nauki dla starszych dzieci. Klocki wydają dźwięki podczas ściskania. Dzięki swojej strukturze, sprawdzą się jako gryzak podczas bolesnego ząbkowania. Idealne na pierwszy prezent dla maluszka. Klocki są lekkie. Idealne do budowania uwielbianej przez wszystkie dzieci wieży. Zdecydowanie jest to produkt wart polecenia i zakupu przez każdego rodzica dla swojego maluszka. 

 

Miękkie piłeczki sensoryczne 6 sztuk

Piłeczki sensoryczne firmy Canpol babies są dedykowane dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Są lekkie i miękkie więc dziecko nie będzie miało problemu z ich utrzymaniem podczas zabawy. Wspierają rozwój maluszka na wczesnym etapie poprzez naukę chwytania piłeczki do raczki. Piłeczki posiadają różne kształty co dodatkowo dostarcza dzieciom wrażeń czuciowych. Żywe, wesołe kolory zachęcą do aktywności i zabawy. Piłeczki mogą być też wykorzystywane do delikatnego masażu. Zestaw zawiera 6 różnokolorowych piłeczek. Co ważne piłeczki nie zawierają BPA. Idealnie nadają się na prezent dla maluszka. 

 

Sensoryczne grzechotki z gryzakiem

Sensoryczna grzechotka z gryzakiem to idealny prezent dla najmłodszych dzieci. Specjalny kształt i niewielkie rozmiary ułatwiają trzymanie w malutkich rączkach i wspierają naukę chwytania. Zabawka wspomaga także rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowy i stymuluje zmysły dziecka. Zabawka z jednej strony ma gryzak, który sprawdzi się świetnie podczas ząbkowania a z drugiej strony jest grzechotka która dodatkowo zaciekawi dziecko podczas zabawy . Grzechotka wykonana jest z bezpiecznych materiałów, odpowiednia dla dzieci w wieku 0m+. A co najważniejsze grzechotki nie zawierają BPA.

 

Sensoryczny gryzak silikonowy dla niemowląt

Sensoryczne gryzaki wykonany z elastycznego silikonu co doskonale sprawdzi się jako zabawka dla malutkich dzieci jak również dziecko może swobodnie gryźć je podczas bolesnego okresu ząbkowania. Zabawki posiadają poręczny i łatwy do utrzymania w rączkach kształt ułatwiający zabawę z dzieckiem. Takie zabawki na pewno świetnie sprawdza się podczas rozwoju nauki chwytania u dziecka. Ciekawa kolorystyka i przestrzenna konstrukcja z pewnością zaciekawią maluszka i zachęcą do zabawy. Gryzak jest elastyczny, można go bezpiecznie zgniatać i rozciągać, po zabawie zawsze wróci do pierwotnego kształtu. Wykonany jest z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału.

2022-11-07 08:36

Nie zawsze zdjęcia mają odzwierciedlenie w rzeczywistości więc nie zawsze warto nimi się sugerować chociaż moja uwagę i tak zwróciły te zabawki 

2022-11-07 08:27

Po waszych opiniach żałuję że się bardziej nie udzielałam. Na zdjęciu zabawki wyglądają na mało atrakcyjne.

2022-11-07 07:59 | Post edytowany:2022-11-07 14:08

Miękkie klocki sensoryczne U nas aktualnie hit i rewelacja opakowanie zawiera 12 sztuk na pierwszy rzut oka niepozornych klocków przeznaczone one są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia pierwszy raz otwierając z moim synem opakowanie właśnie tych klocków nie spodziewałam się że można bawić się nimi na aż tak wiele sposobów klocki dzięki swoim wypukłym kształtom pozwalają na dopasowywanie i łączenie ich ze sobą dzięki wielu kolorom teksturom kształtom które znajdują się na nich dziecko ma okazję rozwijać swoje zmysły przez to że w środku posiadają piszczące elementy po naciśnięciu przez malutką rączkę wydają piszczące dźwięki bez oporu  my  jako rodzice możemy podać je również ząbkującemu dziecku jako gryzaczek nie obawiając się o to że jakaś część zostanie odgryziona albo dziecku stanie się krzywda ponieważ klocki wykonane są z bardzo solidnego materiału mój mały podczas zabawy tymi oto klockami aktualnie poznał wiele nowych kształtów o których wcześniej nie miał pojęcia A mi  wydawało się że jest jeszcze na nie za mały jest to również świetna opcja do nauki liczb z maleństwem na ten moment najbardziej  króluje u nas budowanie z klocków wysokiej wieży a następnie burzenie jej jako mama maluszka mogę bardzo serdecznie polecić ten produkt w szczególności teraz gdy przed nami okres mikołajkowy i bożonarodzeniowy myślę że jest to świetna opcja na prezent dla każdego maleństwa

Miękkie piłeczki sensoryczne w opakowaniu 6 sztuk przeznaczone do zabawy dla dziecka powyżej 6 miesiąca życia Natomiast ja osobiście nie miałabym oporów aby podać je również mniejszemu na przykład takiemu czteromiesięcznemu dziecku sama Pamiętam jak mój syn w tym czasie bardzo interesował się i chętnie bawił takiego rodzaju właśnie piłeczkami czy to mniejszymi czy większymi chętnie obracał je w swoich małych rączkach a nawet stópkach podnosząc ku górze Wydaje mi się że to świetna opcja na poznawanie kształtów tekstur i stymulacje swoich narządów zmysłów również przez mniejsze dzieciątko ogólnie piłeczki rewelacyjne sprawa stymulują zmysł dotyku wzroku jak również słuchu przez piszczałki które dają o sobie znać gdy dziecko swoimi rączkami ściśnie którąś z piłeczek mają sześć różnych kolorów na ich powierzchni rozrysowane są różnego rodzaju kształty i wizerunki zwierzątek można bawić się z dzieckiem naprawdę w różnoraki sposób i z tym mniejszym i z tym trochę większym maluszkiem U nas aktualnie króluje rzucanie piłeczkami do celu Wydaje mi się że ta czerwona Będzie dla maleństwa najbardziej stymulująca ponieważ posiada taki kontrastowy i dość wyraźne kolor Bardzo serdecznie polecam ten produkt wraz z moimi synkiem kolej na super opcja na zbliżający się okres Świąt jako prezent ale i nie tylko myślę że zawsze możemy kupić tak taki produkt dla świeżo upieczonych rodziców będą na pewno bardzo zadowoleni oni jak również i dziecko

Rewelacyjne sensoryczne silikonowe gryzaki jeden w wersji kolorystycznej żółtej drugi bordowej fajnie sprawdzą się dla obu płci jeżeli chodzi o kolorystykę przeznaczone dla dzieci już od tak naprawdę pierwszego dnia życia mięciutkie pozwolą nie jednemu maluszkowi uporać się ze swędzącymi dziąsełkami idealne do chwytania w małe dziecięce rączki Serdecznie polecam

Sensoryczne grzechotki z gryzakiem .Super zabawka bo jest to takie dwa w jednym właśnie gryzak który pomaga maluszkowi w uporczywym ząbkowaniu ale równocześnie jest to mała I poręczna grzechotka idealna do drobniutkich dłoni z dzwoniącą kuleczką u góry która zdecydowanie zainteresuje maluszka w gryzakach bardzo podoba mi się to że na ich spodzie znajdują się różnego rodzaju wypustki które dodatkowo masują obolałe dziąsła dziecka u nas wersja kolorystyczna zielona jak i również opcja w kolorystyce kontrastowej czerwono-czarno-białej takie kolory zdecydowanie zainteresują każdego brzdąca jak i również będą pasowały do każdej płci. Serdecznie polecam.

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna