result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (152 Wątki)

Zabawki - jak utrzymać porządek w mieszkaniu?

Data utworzenia : 2019-10-22 13:18 | Ostatni komentarz 2020-09-20 20:42

Redakcja Canpol

3168 Odsłony
817 Komentarze

Dzieci mają zwykle sporo zabawek. Wiele z nich otrzymują jako prezenty od babci, dziadka, cioć, wujków czy innych znajomych. Oczywiście nasze maluchy szaleją z radości bawiąc się nimi za dnia, a chodzące pociechy potrafią poroznosić zabawki po całym (dosłownie!) mieszkaniu. Rezultat jest taki, że znajdujemy gryzaczki pod stołem, piłeczki na krzesłach, maskotki przy łóżku, plastikowe książeczki na dywanie. Jak zapanować nad tym chaosem?

2019-10-22 13:39

Moja też składa po sobie, ale jest za mała by dac radę poskładać wszystkie zabawki, których ma mnóstwo... Dlatego ona składa kilka, a ja gdy zaśnie - cała resztę

2019-10-22 13:36

a moj sam uczy sie pozadku i jak ma dobry humor to pozbiera po sobie

2019-10-22 13:35

Ja nie odkładam każdej zabawki, którą porzuci córcia. Składam do skrzyń gdy córcia śpi. Gdy się bawi - może to robić jak chce:)

2019-10-22 13:32

W naszym domu sprawdziły się po prostu duże, wiklinowe kosze z pokrywami i regularne sprzątanie. Staram się także, aby Pola po każdej skonczonej zabawie odłożyła na miejsce zabawki, którymi już sie nie bawi zanim sięgnie po kolejne

2019-10-22 13:32

My mamy też jeden pokój gdzie gromadzi sie zabawki - to pokój synka, ale większość dnia przebywamy w salonie i tutaj są zabawki, którymi synek lubi bawić się codziennie, nie mam problemu z ich uprzątnięciem bo gdy przestaje się bawić jedną zabawkę kładę ją na miejce i podaję drugą. Ale zobaczymy jak to będzie gdy maluszek zaczne chodzić i sam bedzie rozporządzał zabawkami

2019-10-22 13:30

Kulcio to na brak zajecia nie mozesz narzekac!

2019-10-22 13:29

ale taki balagan z zabawek to niebalagan ja rzadko sprzatam zabawki chociaz sa wszedzie bo to syzyfowa praca ja do koszyka a mala z powrotem je wyciaga i tak w kolko jedno miejsce w domu gdzie niema zabwek to lazienka

2019-10-22 13:27

W jednym pokoju ciezko. Nas czeka mieszkanie z malenstwem w jednym pokoju, mam nadzieje, ze jak dzidzia podrosnie bedzie juz chociazby drugi malutki. Ciezko o wzorowy porzadek w jednym pokoju. A dziecko musi miec zabawki.