Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Zabawki - jak utrzymać porządek w mieszkaniu?

Data utworzenia : 2019-10-22 13:18 | Ostatni komentarz 2023-01-06 22:17

Konto usunięte

9151 Odsłony
849 Komentarze

Dzieci mają zwykle sporo zabawek. Wiele z nich otrzymują jako prezenty od babci, dziadka, cioć, wujków czy innych znajomych. Oczywiście nasze maluchy szaleją z radości bawiąc się nimi za dnia, a chodzące pociechy potrafią poroznosić zabawki po całym (dosłownie!) mieszkaniu. Rezultat jest taki, że znajdujemy gryzaczki pod stołem, piłeczki na krzesłach, maskotki przy łóżku, plastikowe książeczki na dywanie. Jak zapanować nad tym chaosem?

2019-10-22 16:32

Ja musze tez cos juz zakupic bo mala zbiera po malu zabawki i zaczynaja byc wszedzie. Na razie sa to glownie grzechotki i jakis pluszaki. Musze im znalesc miejsce.

2019-10-22 15:55

ja kupiłam w biedronce takie pojemniki na zabawki jeden wielki plastikowy na kółkach i dwa takie szmaciane na stelażu z drucików .. kolorowe zabawne... jeden wiszący z 4 poziomami... i mam problem bałaganu zabawek z głowy

2019-10-22 15:54

My mamy na zabawki plastikowe pudla i taki worek latwo moze sobie wyciągnąć i chowac zabawki a przy sprzataniu pomaga i wrzuca zabawki i ma przy tym frajde lub czasami sobie lubi posiedziec w pudle lubpojeŹdzić po dywanie jak tata ciagnie

2019-10-22 15:51

My zakupiliśmy w biedronce taki wiszący kosz i tam trzymamy wszystkie niuni zabawki,ale jeśli niunia bawi się w łóżeczku to wyrzucam jej część zabawek do łóżeczka i się bawi,a jak się znudzi to po prostu je chowam i daję do zabawy jedną żeby wiedziała czym się bawić :)

2019-10-22 15:46

Gagusia no to bardzo dobrze jak taki chętny przy tym ma ubaw i sie uczy

2019-10-22 15:28

Martynka ma bardzo dużo grzechotek i innych zabawek i aby zachowac w domu porządek, kupiliśmy w Ikei fajne, sporej wielkości kosze. Wiadomo, ze dziecko nie bawi się wszystkimi zabawkami naraz, jeśli jedna grzechotka jej się znudzi, wrzucam ją do koszyka i wyjmuję kolejną.

2019-10-22 15:20

goska wierz mi ze mały zawsze mi pomaga w takich recznych pracach..:):) on lubi pomagac.. dobrze ze jp. przy oklejaniu pudła... papier jest na tyle długi ze moze go lekko potargac..a jak sie cieszy przy tym:)

2019-10-22 15:18

Gagusia to też jest bardzo dobry pomysł wykorzystać zwykłe pudło kartonowe. A jak dziecko jest wieksze to można pokusić sie o wspólne dekorowanie takiego pudła.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna