{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

No search results for the given phrase

An error occurred while searching. Please try again

New Articles

Fakty i mity na temat znieczulenia w trakcie porodu
04.07.2021 11:55

Znieczulenie w trakcie porodu skutecznie uśmierza ból. Jeśli chcesz z niego skorzystać, ale masz wątpliwości, czy jest bezpieczne, przeczytaj artykuł. Poznasz prawdy i mity na temat znieczulenia stosowanego przy porodzie.

Read more >
Jak zapobiec przedwczesnemu porodowi
07.06.2021 15:25

Poród przedwczesny to spore ryzyko dla dziecka. Czy przyszła mama może coś zrobić, aby go uniknąć? Dowiedz się, jak zwiększyć szanse na poród we właściwym terminie.

Read more >
Poród naturalny po cesarskim cięciu
04.01.2021 14:00

Według statystyk ponad połowa kobiet po przebytym cięciu cesarskim może urodzić naturalnie. Od czego to zależy i kiedy jest bezpieczne? Tłumaczymy.

Read more >

Top-Rated Articles

7 rad jak dobrze przygotować się do porodu
04.12.2017 08:56

Jesteś w pierwszej ciąży? Czujesz przerażenie na samą myśl o porodzie? Sprawdź, jak możesz się przygotować do porodu, aby go sobie ułatwić. 

Read more >
Znieczulenie zewnątrzoponowe - fakty i mity
01.12.2017 23:34

Znieczulenie zewnątrzoponowe to bezpieczny i przede wszystkim najskuteczniejszy sposób uśmierzania bólu podczas porodu. Pomimo to, wokół tej formy znieczulenia narosło wiele mitów, które nie mają pokrycia z rzeczywistością.

Read more >
Najczęstsze błędy popełniane na sali porodowej
02.10.2017 15:19

Zbliżający się termin porodu to okres pełnego napięcia oczekiwania i mnóstwa przygotowań. Trzeba skompletować wyprawkę dla dziecka, przygotować pokoik, wybrać wózek. W natłoku zadań nie trudno coś przeoczyć, a jeśli do tego dodamy roztargnienie ciążowe to błędy stają się wręcz nieuniknione. Przypomnijmy te najczęściej popełniane. Tak na wszelki wypadek.

Read more >

All Articles In This Section

Select author