result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

No search results for the given phrase

An error occurred while searching. Please try again

New Articles

Poród naturalny po cesarskim cięciu
04.01.2021 14:00

Według statystyk ponad połowa kobiet po przebytym cięciu cesarskim może urodzić naturalnie. Od czego to zależy i kiedy jest bezpieczne? Tłumaczymy.

Read more >
Porody rodzinne podczas pandemii
13.08.2020 14:32

Zapewne nie jedna z nas oczekująca dziecka zastanawiają się nie tyle nad kwestią samego porodu, ale porodu w czasach pandemii właśnie. Mimo, że w bieżących codziennych sytuacjach, niejako przywykliśmy do nowych warunków, to jednak pobyt w szpitalu czy sam poród w obecnych czasach może odbiegać od naszych planów, dlatego warto poznać nasze prawa w tej kwestii.

Read more >
Prawa mamy przed i po porodzie
05.09.2019 16:50

Ostatnie tygodnie ciąży to dla większości mam czas szczegółowych przygotowań do porodu. To wtedy planujesz wyprawkę do szpitala, wybierasz metodę porodu i oczywiście urządzasz kącik dla malucha. Myśląc o tych kwestiach, nie zapominaj również o tym, że przysługują Ci specjalne prawa. Jakie to prawa i w jaki sposób możesz z nich skorzystać? Podpowiadam.

Read more >

Top-Rated Articles

Wskazania do cesarskiego cięcia
02.07.2017 23:38

Zgodnie z rekomendacjami PTG nie można wykonać cięcia cesarskiego „na życzenie”, czyli bez wskazań. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy jest to jedyne wyjście, które może uratować życie dziecka oraz zdrowie przyszłej mamy. Dowiedz się, jakie są wskazania do cięcia cesarskiego, które występują już w czasie ciąży i lekarz je zna jeszcze przed porodem.

Read more >
8 faktów i mitów na temat porodu
02.08.2017 01:38

Wokół porodu krąży wiele niestworzonych opowieści. Przekazywane przez mamę, babcię i koleżanki czasem wywołują przerażenie, ale bywa, że dodają przyszłej mamie odwagi. Sprawdź, co jest mitem a co faktem. 

Read more >
Najczęstsze błędy popełniane na sali porodowej
02.10.2017 15:19

Zbliżający się termin porodu to okres pełnego napięcia oczekiwania i mnóstwa przygotowań. Trzeba skompletować wyprawkę dla dziecka, przygotować pokoik, wybrać wózek. W natłoku zadań nie trudno coś przeoczyć, a jeśli do tego dodamy roztargnienie ciążowe to błędy stają się wręcz nieuniknione. Przypomnijmy te najczęściej popełniane. Tak na wszelki wypadek.

Read more >

All Articles In This Section

Select author