RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (562 Wątki)

Zachcianki w ciąży

Data utworzenia : 2017-08-14 15:21 | Ostatni komentarz 2024-08-02 08:38

Konto usunięte

18348 Odsłony
1334 Komentarze

Jeśli jesteś w ciąży to na pewno je znasz – zachcianki ciążowe. Czym są spowodowane i czy warto im ulegać? Odpowiadamy. Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/6753-zachcianki-w-ciazy

2022-02-05 11:38

Ewcia fajnie tak sobie skontrolowac na co idzie kasa;) ale u nas to bez liczenia wiem , ze jak pojedzie maż to bierze nie patrzy na ceny ;( 

paliwo też kupe kasy ;( ale nie da sie na tym przyoszczędzić, u nas bedą wieksze wydatki jak zaczniemy na działkę jeździć częściej wiosną;( 

2022-02-04 23:53

fakt.. wysłać mojego męża do sklepu po jedną rzecz, a wraca z dziesięcioma.. to tak, może być jeszcze bardziej  przerażające :O 

2022-02-04 22:15

Ja ja sobie pierwszy miesiąc podliczyłam to za głowę się złapałam. Fakt, że wtedy był też zaliczkowo architekt płacony ale i bez niego kwota była spora. Raz na wyszło, w listopadzie bodajże, że 700 zł wydaliśmy na samo paliwo. Gdzie ja siedzę w domu, dotankowałam wtedy akurat pełny bak i mam go nadal, więc to też nie tak ale no daje do myślenia. Warto wiedzieć gdzie nasze pieniądze idą. Raz męża podliczyłam to 200 zł na same energetyki dał. 

My też robimy zakupy na zmianę ale każę mu zbierać paragony i przynosi je. Już nawet nie chodzi o wyliczanie i zabranianie czegoś ale dobrze się po prostu zorientować i mieć kontrolę ile jest wpływów a ile wydatków. Ja za wszystko płacę kartą, na konto rzadko wchodzę to chociaż te paragony zbieram i spisuję ogólnie. Ale przyznam, że teraz mi wiszą jeszcze za grudzień i styczeń nie przepisane. Najgorzej się zabrać za to :P

2022-02-02 19:51

AgataAr może lepiej nie, bo się przerazisz na co idą te pieniądze;/ ja tam probowałam na samym i stwierdziłam, że lepiej nie wiedzieć:D

2022-02-02 11:58

A może czasem lepiej nie patrzyć na to jak te ceny bardzo się zmieniają... 

2022-02-01 18:31

Ewcia ja staram się kontrolować wydatko ale my robimy akurat zakupy z mężem raz on raz ja ;) Ja to patrze na ceny dziś biorę to co tańsze a wiem że za chwilę będzie promo na coś innego ;) z zakupami ubraniowymi to już tylko wyprzedaze ;) ale przed ciaA nakupywalam sporo wiec mam zapas na jakiś czas o ile wejdę w to wszystko

2022-02-01 15:58

Moze ten excell dobry pomysł bo tez jestem przerażona jak kasa się teraz rozchodzi, gdzie już coraZ mniej niezapowiedzianych wydatków związanych z Domem to na końcie powinny być miliony moment a ich nie ma;) 

2022-02-01 15:32

ja chyba też zacznę rachunki zbierać.. to przerazające,,

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna