Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (301 Wątki)

Laureatki majowej edycji programu testowego 2022

Data utworzenia : 2022-06-14 10:58 | Ostatni komentarz 2022-08-26 14:44

Konto usunięte

2534 Odsłony
163 Komentarze

Drogie Mamy, wytypowałyśmy 20 laureatek/ów majowej edycji programu testowego. Przepraszamy za zwłokę w publikacji listy. 

https://canpolbabies.com/pl_PL/przetestuj/dolacz-do-mam-testerek/teraz-testujemy

Miałyśmy problem merytoryczny z poradą jednej z użytkowniczek : Kawa z żołędzi - idealna dla kobiet w ciąży. Czekałyśmy na opinię specjalisty.Po konsultacji z naszym ekspertem uznałyśmy, że musimy ją usunąć ze względu na braki merytoryczne i niepełne informacje, przez co porada może być szkodliwa dla kobiet w ciąży. To spowodowało zmiany w rankingu. 

Aktualna lista jest obowiązująca. Prosimy laureatki i laureatów o podanie preferowanego zestawu akcesoriów dla malucha w komentarzu poniżej: niebieski czy róż.

 

2022-07-01 09:53

moja paczka w ogóle przyszła na stary adres, a zmieniałam w serwisie na nowy już miesiąc temu bo wiedziałam, że się przeprowadzamy. Na szczęście nasz Pan z GLS jest taki fajny, że pamiętał mój nowy adres i nam paczkę dostarczył :D tyle tych paczek z canpol i lovi nam nosi, że nas pamięta z nazwiska i o dziwo nowy adres zapamiętał :D 

pina gratulacje no nowe smoczki z lovi wygrałaś :D nam się też udalo i ogólnie widziałam, że z forum nas trochę ich wygrało bo chyba 6 osób lub więcej bo może kogoś nie kojarzę po nazwie na IG :)

2022-07-01 07:00 | Post edytowany:2022-07-01 07:05

Tata na medal u nas się to nie zdarza musi to być jakaś wada bidonu tak jak dziewczyny piszą niżej pisz do Canpol najwyraźniej bidon jest wadliwy dołączysz im jakieś zdjęcie albo filmik i podejrzewam że bez problemu Przyślą Ci nowy tak abyś miał możliwość przetestowania razem ze swoim maluszkiem o i taki tata to naprawdę skarb żona musi być dumna że mężczyźnie chce się aż tak wykazać i zdobyć dla maluszka fajne rzeczy do testów wielkie brawa i szacunek ode mnie

Madzia w takim bądź razie najserdeczniejsze życzenia dla maluszka z okazji skończenia pierwszego roku przede wszystkim dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy

Chyba każda z nas z niecierpliwością i uśmiechem na twarzy zagląda tutaj z początkiem miesiąca żeby dowiedzieć się co będzie do testów to jest zawsze wielka niewiadoma i zagadka ale też trzeba to sprawdzić żeby mniej więcej wiedzieć w jakim stopniu w danym miesiącu się angażować i być aktywnym więc w zależności od tego co jest do testu i co już posiadamy Również zależy właśnie nasza aktywność

Mnie się również okropnie podobają te smoczki z Lovi z nowej kolekcji zawzięcie Walczyłam o nie ostatnio przez kilka poprzednich był konkurs na Instagramie po przez sory trzeba było pokazać ulubioną serię smoczków Lovi dla nas i dla naszego maluszka i właśnie była możliwość wygrania tam smoczkow z nowej serii No zobaczymy na dniach powinny być wyniki jak się uda to fajnie jak nie to trudno u nas smoczki z lovi  są w ciągłym użyciu więc na pewno by się przydały.

Co do tego bidonu Muszę was powiedzieć dziewczyny żeby już po pierwszym dniu użytkowania przez mojego syna jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Podejrzewam że dopiero gdy po używanego przez dłuższy czas będę mogła powiedzieć więcej ale już zauważyłam że jest do solidnie wykonany czego się nie spodziewałam po zdjęciach i filmikach na których Oglądałam go wcześniej jakoś w głowie miałam że on jest po prostu z takiego cienkiego plastiku A tu ku mojemu zaskoczeniu naprawdę ten plastik jest gruby i solidny te rączki do chwytania również rurka jest dość gruba i Szeroka sama spróbowałam napoju z tego bidonu i porównując do podobnego bidonu innej firmy który jest konkurencją dziecko musi trochę bardziej się wysilić aby cię napić to dla mnie również jest na plus no i ten cały obciążnik Widzę że jest dużo dużo cięższy przez co dziecku również jest łatwiej pić No nie będę się tutaj już więcej rozwodzić i wydawać opinii bo pasowałoby ten kubeczek przetestować trochę bardziej ale tak jak pisze już po pierwszym użyciu czuję że ten bidon to będzie duży hit

2022-06-30 22:24

Tata pisz w tej sprawie do Canpolu na pewno rozpatrzą reklamacje :) u nas wszystko w porządku zarówno z bidonem jak i z resztą :) paczka super zabieramy się za testy warto było czekać zdecydowanie :) 

2022-06-30 22:13

Cześć mamy! Tu rodzynek tata. Dzięki bardzo za paczuszkę, żona jest w siódmym niebie. Ale mam pytanie czy komuś też cieknie bidon? Z mojego wylewa się woda gdy jest zamknięty :( 

2022-06-30 21:53

U mnie też sms był rano, ale ja dzisiaj na wyjeździe więc dopiero jutro otworzymy paczuszkę:) oj nie mogę się doczekać i przebieram nóżkami. 

 

MałaZołza ja też zawsze jestem ciekawa co będzie w kolejnym miesiącu:D

2022-06-30 17:55

Może już jutro będzie napisane co będzie nowego :D 

licze ze na lovi będą te nowe smoczki strasznie mi się podobają 

u nas kurier byl już po 9 rano 

ale mąż zrobił niespodziankę poleciał do lidla i kupil mi lidlomixa wiec paczke będziemy otwierać jutro 😅

2022-06-30 16:03

U nas tez już jest testujemy już bidon świetny jest córce się podoba bardzo bo w kotki 

2022-06-30 15:09

U mnie paczka już jest. Przyszła prawie idealnie na roczek syna. Jutro ma urodziny więc to taki mini prezent :D 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna