Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Laureatki majowej edycji programu testowego 2022

Data utworzenia : 2022-06-14 10:58 | Ostatni komentarz 2022-08-26 14:44

Konto usunięte

2623 Odsłony
163 Komentarze

Drogie Mamy, wytypowałyśmy 20 laureatek/ów majowej edycji programu testowego. Przepraszamy za zwłokę w publikacji listy. 

https://canpolbabies.com/pl_PL/przetestuj/dolacz-do-mam-testerek/teraz-testujemy

Miałyśmy problem merytoryczny z poradą jednej z użytkowniczek : Kawa z żołędzi - idealna dla kobiet w ciąży. Czekałyśmy na opinię specjalisty.Po konsultacji z naszym ekspertem uznałyśmy, że musimy ją usunąć ze względu na braki merytoryczne i niepełne informacje, przez co porada może być szkodliwa dla kobiet w ciąży. To spowodowało zmiany w rankingu. 

Aktualna lista jest obowiązująca. Prosimy laureatki i laureatów o podanie preferowanego zestawu akcesoriów dla malucha w komentarzu poniżej: niebieski czy róż.

 

2022-07-10 12:25

Paula potem to własnie różnie moze być;) 

2022-07-08 22:28

U mnie kubeczek jest szczelny, nic się z niego nie leje. Też uważam że może warto napisać do Mam Canpolu. Pewnie wymienią bo może to jakaś wadliwa seria. Pamiętam że kiedyś na forum też ktoś pisał chyba o niedziałającej niani i MC wymieniły ten sprzęt. 

2022-07-08 11:51

No ja też jeszcze trochę jestem tu aktywna, a jak się pojawi mała to nw czy będę miała czas tu zajrzeć. Jak się już oswoimy to na pewno tu wrócę ;)

2022-07-07 19:01

No super są teraz te produkty do testów :) wydaje mi się że jak się wam leje to raczej jakaś wada my mamy trzy te kubki i wsyztskie są w porządku więc może jakaś wadliwa partia zdarza się zgloscie to :) Miska trzymam kciuki mam nadzieję że już po wsystakim i niebawem się odezwiesz co u was 

2022-07-04 16:00

MiśkaPyśka ostatnio o Tobie myślałam i się zastanawiałam czy Ty jeszcze w dwupaku czy już nie. Trzymam kciuki za Was! Daj nam znać jak już będziecie w komplecie. 

Ja jeszcze tego kubeczka nie używałam. Dopiero dzisiaj go odpakowałam bo mieliśmy ciężki weekend. Roczek malucha a jeszcze nam się pochorował. 

2022-07-04 14:06

Miśka czekamy na dobre wieści:) dawaj znać co i jak:D

2022-07-04 13:45

Już jest dodane co będzie do testowania w tym miesiącu. Dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo ja to w tym miesiącu pewnie znów odpadam, bo maluszek na dniach się pojawi więc tego czasu jest bardzo mało i drugie że korzystam z okazji póki jesteśmy jeszcze w dwupaku i kiedy mogę to odpoczywam albo ogarniam już rzeczy dla maluszka, albo po porodzie mieć mniej 

2022-07-04 10:59

Co do kubka, to leje się wam z niego jak jest ciepła woda czy zimna?

 

Chyba każdego zzera ciekawość:D

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna