Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Laureatki majowej edycji programu testowego 2022

Data utworzenia : 2022-06-14 10:58 | Ostatni komentarz 2022-08-26 14:44

Konto usunięte

2626 Odsłony
163 Komentarze

Drogie Mamy, wytypowałyśmy 20 laureatek/ów majowej edycji programu testowego. Przepraszamy za zwłokę w publikacji listy. 

https://canpolbabies.com/pl_PL/przetestuj/dolacz-do-mam-testerek/teraz-testujemy

Miałyśmy problem merytoryczny z poradą jednej z użytkowniczek : Kawa z żołędzi - idealna dla kobiet w ciąży. Czekałyśmy na opinię specjalisty.Po konsultacji z naszym ekspertem uznałyśmy, że musimy ją usunąć ze względu na braki merytoryczne i niepełne informacje, przez co porada może być szkodliwa dla kobiet w ciąży. To spowodowało zmiany w rankingu. 

Aktualna lista jest obowiązująca. Prosimy laureatki i laureatów o podanie preferowanego zestawu akcesoriów dla malucha w komentarzu poniżej: niebieski czy róż.

 

2022-07-03 22:32

My jeszcze kubka nie testowałysny dziewczyny dajcie znać koniecznie! Mama Olusia z reguły przy wynikach było wiadomo a te są roznie od 1 nawet do połowy miesiąca. Ale ostatnio było wiadomo 1ego już a w przedostatnim miesiącu też jakos na początku przed wynikami. Zobaczymy jak będzie tym razem bo nie ukrywam też mnie to strasznie ciekawi zawsze;) 

2022-07-03 22:24

Dziewczyny a kiedy wiadomo co jest na kolejny miesiąc? Dopiero po wynikach? 

2022-07-03 22:22 | Post edytowany:2022-07-03 22:22

Nam też się udało w tych smoczkach i nie mogę się doczekać aż przyjdą 😁 jestem bardzo ciekawa jak wyglądają na żywo. 

Właśnie ja też czytalam komenatrze że leje się z tych kubków ale może to jakaś wadliwa partia? albo coś jest źle złożone? 

 

Miśka ale to zleciało? 

2022-07-02 14:45

Ja też zaglądam tu od wczoraj i jestem ciekawa co będzie w lipcu do zdobycia :) nie wiem czy nam czas pozwoli bo na dniach powinien przyjść na świat nasz synek, a przy dwójce może być bardzo ciężko

2022-07-02 09:59

To wydaje mi się że musi się zdarzać jakaś wada podczas produkcji tego kubka Pamiętam jak ty Mama Laury pisałaś na Instagramie post i recenzję na jego temat i właśnie tam w komentarzu jakaś dziewczyna jeżeli się nie mylę Nie pamiętam teraz dokładnie kto ale pisała że właśnie ona ma taki problem z tym że woda z kubka się wylewa więc jeżeli wam się to zdarza to Bez oporu piszcie do firmy Myślę że powinni coś na to zaradzić a też warto zwrócić im na to uwagę że zdarzają się takie przypadki nam na szczęście nic się nie leje i nie cieknie i jestem bardzo miło zaskoczona bo nawet wczoraj jak mały bawił się kubkiem obrócił go do góry nogami i próbował potrząsać żeby wylać wodę to kompletnie nic nie kapało więc na duży plus wiem że ogólnie to jest kubek który z zasady ma nie kapać Ale wiem też że większość tych kubków jednak jak się porządnie potrząśnie to coś tam zawsze wyleci

2022-07-02 09:08

Tata wlasnie Mam ten sam problem … kupiłam go pare dni temu żeby dziewczynki miały po jednym i mi się z niego leje jak jest zamknięty i otwarty /: 

 

musze prawdzic tego z paczki jeszcze 

małe jestem zachwycona tym plecakiem jest mega 

2022-07-01 14:53

Ale super rzeczy były teraz do testowania. Ciekawe co będzie na lipiec....

2022-07-01 13:31

No gratuluje dziewczyny nowych smoczków na pewno będziecie zadowolone ja nie walczyłam o te smoczki :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna