Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (301 Wątki)

Opinie testerek edycji marcowej programu testowego 2022: niania elektroniczna i smoczki Light touch Sleepy Koala

Data utworzenia : 2022-04-13 14:32 | Ostatni komentarz 2022-11-03 14:47

MamyCanpolu

1320 Odsłony
23 Komentarze

Prosimy testerki o podzielenie się opinią o produktach: niania elektroniczna i smoczki Light touch Sleepy Koala 

2022-05-05 09:02

Niania elektroniczna CANPOL BABIES EasyStart Plus dwukierunkowa jest z nami już miesiąc używamy jej codziennie


 

Niania posiada wiele funkcji


 

  • Regulacja głośności odbiornika, aż 5 poziomów.  Podczas gotowania najwyższy poziom daje radę a kiedy idziemy spać warto nianie przyciszyć bo można się w nocy mocno wystraszyć 
  • Dwa rodzaje zasilania odbiornika rodziców ( bateria lub do prądu )

Bardzo ułatwia nam to życie, mogę niania nosić ze sobą po całym domu nawet wyjść na balkon spokojnie pranie wywiesić. Bateria starcza na bardzo długo przy codziennym użytkowaniu.

  • Alarm optyczny i Dźwiękowy

Gdy niania jest wyciszona, pokazuje się światełko nad ekranem gdy wypłacie jakieś dziewki ruchy itp u nas się to świetnie sprawdza jak Bianka się przebudzi z płaczem niania nie obudzi mi młodszego dziecka a ja widzę ze coś się dzieje w pokoju

Również gdy urządzenie straci połączenie z odbiornikiem lub bateria jest niska

  • 5 kołysanek

Bardzo przyjemne melodyjki

  • Zasięg do 300m.
  • Vox

Jest to czułość mikrofonu, również 5 poziomów które pozwolą nam usłyszeć wszystkie dzięki ( te ciche i te głośne )

Moja córka czasami wstanie bardzo cichutko i zacznie się bawić, niania mnie szybko o tym informuje i jestem bardziej uważna czy czegoś nie wykabinuje

  • Wyświetla temperaturę pokojową

Bardzo dokładny pomiar temperatury, włącza się alarm gdy temperatura jest zbyt niska lub za wysoka.

Nam to bardzo ułatwia nie muszę się martwić czy ma za ciepło czy za zimno

Mogę dostosować w czym ma spać zgodnie z temperaturą jaka jest w pokoju

  • Lampka nocna

Wbudowane światełko jest ciepłe i szybko uspokaja płaczące dziecko. Jest bardzo delikatne ale pomaga w nocy jak się dziecko przebudzi nie jest tak ciemno w pokoju

  • jakość dźwięku jest naprawdę fantastyczna, zero zakłóceń. 
  • Funkcja Eco Control

Oszczędza energię I minimalizuje emisję fal o wysokiej częstotliwości w pokoju dziecka do zera, gdy dziecko śpi.

  • pełni funkcje walkie talkie.

Szybko można uspokoić malucha swoim głosem♥️

Jak jestem zajęta np przebieram młodsze dziecko to wystarczy ze zawołam córeczka powiem jej zeny przyszła ze jestem np w sypialni i zaraz do mnie przylatuje ♥️


 

Canpol babies Smoczek silikonowy 0-6m i 6-18m symetryczny świecący w ciemności SLEEPY KOALA


 

Niestety, córce nie podeszły do gusty

Może po pół roku spróbujemy jeszcze raz z większymi wiec co mogę powiedzieć

Mają piękny design i super kształt

Po naświetleniu bardzo fajnie świecą co napewno sprawdza sie w nocy podczas szukania smoczka, my raz o 4 nad ramek podnosiliśmy nawet materac w poszukiwaniach 😂

Niestety nie swieca aż tak długo jak noc trwa

Smoczki są leciutkie A sama guma bardzo mięciutka

 

2022-04-30 09:22 | Post edytowany:2022-04-30 09:26

Niania elektroniczna

Jak otrzymałam paczke miło zaskoczył gabaryt tego sprzętu;) mały lekki nie zastawiajacy zbyt dużej powierzchni  na półce;)

Nianie sprawdziła nam sie kiedy córcia spała w drugim pokoju, dżwięk zbiera bardzo dobrze i każde stęknięcie od razu słychać po drugiej stronie niani;) 

dodatkowym plusem jest regulacja głośności jaką posiada odbiornik, jak również diody które wraz z natężeniem dżwieku sie wyświetlają.

Urządzenie posiada sporo funkcji takich jak np. możliwość włączenia światełka właczenia, uspokajającej melodii (kilka do wyboru) która jest naprawdę miła dla ucha  uspokajająca i wyciszająca a przede wszystkim możliwość łączenia sie z dzieckiem za pomocą głosu mamy ;)

Dodatkowy atut to wyświetlacz bardzo czytelny + wskaźnik temperatury w pomieszczeniu ;) - alarm w przypadku zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperatury ---> jeśli ktoś nie ma termometru to super uzupełnienie;) 

minus ;( brak akumulatora w drugiej części którą ustawia sie w pokoiku dziecka;( brak możliwosći zabrania takiej niani w miejsca gdzie jest brak prądu;( 

 

Smoczki

Przyznam ze smoczków bym nie kupiła gdybym ich nie dostała;( w wieku 3 miesiecy córce nie podpasowały i w zasadzie wyparzone leżały w pudełku ;/ wolała smoczki innej marki.

Obecnie w wieku 6 miesiecy nie robia różnicy zarówno smoczki lovi czy też canpola zarówno przy jednych jak i drugich zasypia;) 

smoczki po naświetleniu swiecą sie gdy jest ciemno w pomieszczeniu przez co łatwiej je znaleść 

jednak nie trwa to kilka godzin;)

jak dla mnie smoczki mogłyby mieć nieco wieksza tarczkę przynajmniej przy smoczkach wiekowo 6-18 miesiecy 

2022-04-27 10:00 | Post edytowany:2022-04-30 13:53

Niania elektroniczna zdecydowanie bardzo przydatny gadżet dla świeżo upieczonych rodziców u nas doskonale się sprawdziła już po kilku pierwszych użyciach wiedziałam że będzie ułatwiać mi życie podczas drzemek synka zdecydowanie przemawia do mnie wielkość urządzenia zarówno stacji dla dziecka jak i dla rodziców którą bez problemu możemy wrzucić nawet do swojej kieszeni lub postawić w jakimkolwiek miejscu i kontrolować na bieżąco naszego maluszka bardzo podoba mi się również możliwość włączenia delikatnego światła które nie drażni w środku nocy zarówno nas jak i dziecka fajne jest też to że mamy możliwość wyłączenia tak głosu i obserwowanie tylko za pomocą lampek i diod co pozwalają na pełną dyskrecję W niektórych sytuacjach na przykład gdy w domu znajduje się więcej osób plusem dla mnie jest również to że Niania bardzo szybko się ładuje posiada fajne kołysanki u nas zdecydowanie się sprawdzają i zauważyłam że gdy  zostaną połączone przedłużają sen malucha moją uwagę zwróciło to że kołysanki zawsze troszkę głośniej słychać na tej stacji dla dziecka niż na tej dla nas czyli dla rodzice o tym też należy pamiętać i mieć na uwadze aby nie załączyć ich zbyt głośno nie wywołać odwrotnego efektu i nie obudzić dziecka kolejny plus to bardzo daleki zasięg aż do 300 m natomiast nigdy nie zapominajmy o tym że to tylko urządzenie które ma pomóc nam w opiece nad dzieckiem ale nie zapewni mu opieki takiej jak osoba dorosła Dlatego ja zawsze nawet jeżeli z stacją dla rodzica Oddalam się  troszeczkę dalej zawsze biorę margines na to że to jest tylko sprzęt który ma mi ułatwić życie ale w każdej chwili może stracić połączenie z drugą stacją i trzeba mieć to na uwadze kolejne plus to funkcja walkie-talkie która pozwala da stały kontakt z dzieckiem w każdej chwili może malucha uspokoić w sumie jedyny tylko minus jaki widzę podczas użytkowania tego sprzętu to właśnie to że stacja dla dziecka musi być Aby funkcjonowała prawidłowo podłączona do zasilacza na pewno Gdyby można było sprzęt ustawić gdziekolwiek bez konieczności podłączenia do prądu ale ogólnie jestem bardzo bardzo zadowolona i zdecydowanie polecę każdemu rodzicowi

Jeżeli chodzi o smoczki na początku syn nie był do końca przekonany wziął do buzi i automatycznie wypluł bo jednak guma jest troszkę sztywniejsza i twardsza niż smoczkach które używa na co dzień Natomiast po kilku dniach się przekonał i są w stałym użytkowaniu bardzo piękne wzory takie delikatne urocze fajna opcja że świecą w ciemności jesteśmy zadowoleni

2022-04-25 01:02

Niania jest super , lekka , poręczna dodatkowym aspektem przemawiającym za jest wiele ciekawych funkcji takich jak kołysanki czy lampa dziecięca która ma delikatne nie ostre światło , super jest to że niania zawiera akumulatorki a nie zwykle baterie oraz pomiar temperatury pomieszczenia który jest super dodatkiem jedyny minus który ja dostrzegam to że druga część dla dziecka musi być ciągle podpięta pod ładowarkę co trochę jest niepraktyczne bo jednak staram się nie podłączać nic do prądu w okolicach łóżeczka i nie mam w tej okolicy gniazda znacznie lepsza by była opcja gdyby obie części działały na akumulatorki , tamto cały czas jest podpięta pod prąd i kusi na stole żeby pociągnąć za kabel i ja ściągając poza tym bez zarzutu lekka , funkcjonalna ,mobilna i z dodatkową super funkcja woki toki czyli ciągły i nieprzerwany kontakt z dzieckiem .

 

Smoczki posiadają ciekawy design , świetna kolorystyka oraz ciekawe wzory sprawiają że wyróżniają się wśród innych smoczków dostępnych na rynku , ciekawy kształt dodaje im uroku a efekt fluorescencyjny pomaga bez problemu odnaleźć go w nocy oraz wzbudza ciekawość malca :) Zdecydowanie polecam i całokształt oceniam na 5 plus chętnie polecę innym wybór tych produktów 

2022-04-24 23:18

Niania to dla mnie zdecydowanie hit. Mała, lekka, poręczna, a ma tyle funkcji! Najbardziej podoba mi się funkcja "kontaktu" z dzieckiem, czyli to, że możemy ze sobą "rozmawiać". Moja starsza córka skorzystała chętnie kilkakrotnie z tej opcji, czułą się bezpiecznie w innym pomieszczeniu podczas samodzielnej zabawy. Wiedziała, że w każdej chwili jej odpowiem, a i ja czułam się spokojniej :) Dla maluszka jak najbardziej sprawdza się idealnie ta funkcja.

 

Pomocna dla mnie też jest mini "lampka", czyli światełko, które pomaga mi rozeznać w się w pokoju.

 

Melodyjki są spokojne, ciche, w sam do uspokojenia dziecka.

 

Smoczki jak zawsze Canpol, bezpieczne, wizualnie przepiękne :)

2022-04-20 17:29

Jesteśmy bardzo zadowoleni z niani świetnie się sprawdza słuchać jak mały się tylko przebudzi więc naprawdę fajnie.  Dodatkowym atutem jest lampka nocna delikatna i nie rażąca więc bardzo u nas przydatna podczas snu zwłaszcza że wstaje do karmienia synka . Temperatura która pokazuje ninia w pokoju też super opcja nie potrzeba szukać i strzelać termometrem kołysanki fajne i przyjmne dla ucha naszego bobo ogólnie dla mnie 10 na 10 smoczki też się sprawdzają rewelacyjnie

2022-04-15 19:36

Dziś doszła paczka i urządzenie właśnie w testowaniu wraz ze skoczkami jutro napiszemy opinie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna