Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

Opinie testerek edycji marcowej programu testowego 2023 zestawu do kąpieli i pielęgnacji: aspirator do nosa, termometr bezdotykowy, szczotka do włosów z naturalnym włosiem

Data utworzenia : 2023-04-20 11:49 | Ostatni komentarz 2024-01-14 15:40

MamyCanpolu

787 Odsłony
37 Komentarze

Prosimy testerki zestawu do kąpieli i pielęgnacji, w którego skład wchodzą: aspirator do nosa, termometr bezdotykowy, szczotka do włosów z naturalnym włosiem  o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-06-02 22:19

Aspirator do nosa - nasz ratunek w czasie kataru. Aspirator ma 3 poziomy ssania i dwie wymianę końcówki. U nas sprawdza się rewelacyjnie. Jest mały i dość cichy więc dziecko się go nie boi. Przy odciąganiu kataru za pomocą odkurzacza i aspiratora ręcznego zawsze był płacz, przy aspiratorze Canpol pojawia się czasami uśmiech. Bardzo polecam. Idealny do odciągania kataru gęstego i rzadkiego.

 

Termometr bezdotykowy - lekki, poręczny i precyzyjny. Dobrze mierzy temperaturę ciała i otoczenia. Codziennie mierze temp. mleka a podczas choroby temp. dziecka. Bardzo polecam.

 

Kubeczki do wody- bardzo fajna zabawka dla dzieci, które już siedzą w wodzie. Kubeczki mają dziurki i można przelewać w nich wodę. Urozmaicenie do kąpieli, które zaciekawi każde dziecko. 

 

Okrycie kąpielowe- duży i chłonny ręcznik, to nasz kolejny ręcznik od Canpol babies który bardzo uwielbiamy. Ręcznik ma kapturek na głowę, jest miły w dotyku a po licznych praniach nadal jest jak świeżo wyjęty z opakowania. 

 

Zestaw pielęgnacyjny do paznokci- must have przy małym dziecku. Do tej pory obcinałam tylko cążkami paznokcie córki jednak mając ten zestaw przeszłam na nożyczki z zaokrąglonymi czubkami i bardzo jestem z nich zadowolona. Pilniczki i penseta z zestawu także się przydają. Wszytko zamknięte w małym pudełeczku. Bardzo fajny zestaw.

 

Szczotka do włosów z naturalnego włosia sprawdza się u nas bardzo dobrze. Córka ma króciutkie i drobniutkie włoski, szczotka dobrze że wyczesuje i nadaje się już od pierwszych dni życia dziecka.

 

Wszystkie produkty to bardzo dobrej jakości rzeczy. Canpol babies jeszcze nigdy nas nie zawiódł i tym razem produkty zastosują na wielkie brawa.

2023-06-02 09:23

Zestaw do pielęgnacji paznokci 

 

Zestaw zapakowany w łatwe do otwarcia pudełeczko w przyjemnym, uniwersalnym szaro-niebieskim kolorze. Wewnątrz nozyczki i obcinaczki do paznokci, pilniczek i pęseta. Może być na prezent lub koniecznie do zakupienia pod koniec ciąży. Nam w pierwszym miesiącu życia Córeczki przydały się nozyczki - bardzo szybko urosły paznokcie, które się zadzierały i pękały przez co Mała raniła sobie buzię. Podcinalismy te naderwane paznokcie i dzięki temu buzia jest ładna. Pozostałe akcesoria muszą poczekać na testy :)

2023-05-15 21:09

Okrycie kąpielowe i zestaw szczotka plus grzebień 

Do drugich testów przystąpiliśmy w drugi dzień po powrocie do domu. Okrycie kąpielowe ogromne (100x100) więc dla niemowlaka super również zabezpieczenie po kąpieli. Po pierwszym praniu nie zaobserwowałam zmian (mega plus za metkę wszytą w brzeg ręcznika, nie trzeba odcinać i ciągle jest pod ręką). Ręcznik jest wykonany z grubego, przyjemnego w dotyku materiału, ma uroczy kapturek z uszkami. Myślę, że to fajna opcja na prezent w pierwsze odwiedziny dla Dzidziusia lub jako prezent np z okazji roczku. 

 

Po kąpieli wykorzystałam również szczotkę z miękkim włosiem, a grzebień musi jeszcze poczekać :) szczotka delikatna, ładnie układa włoski. Jest w delikatnym kolorze, z pięknym ozdobnym wzorkiem. Jestem zadowolona, stosujemy nie tylko po kąpieli, ale również do codziennej pielęgnacji. 

2023-05-15 21:02

Bezdotykowy termometr na podczerwień 

Bardzo poręczny, szybko mierzy temperaturę, pomiar należy wykonać na czole dziecka w określonej odległości, po zapoznaniu się z instrukcją obsługi (dostępna w języku polskim) bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Używamy zarówno do pomiaru temperatury u Niemowlaka, dorosłych jak i sprawdzenia temperatury wody w wanience czy podgrzanego mleka. Ma opcję zapamiętania ostatnich pomiarów. Dodatkowo jest oznaczenie kolorystyczne jeśli chodzi o wskazaną temperaturę (zielony, żółty, czerwony). Fajnie, że w zestawie były dołączone baterie. Używamy od pierwszego wspólnego dnia w domu, polecam. Myślę, że to obowiązkowy przedmiot w wyprawce, jak również ciekawa opcja na prezent. 

2023-05-14 22:20

Elektryczny aspirator do nosa EasyNatural
Jest przede wszystkim poręczny i łatwy w użyciu, choć nie taki mały jak myślałam. Działa cichutko. Ma opcję ładowania na usb, więc można też wykorzystać go w podróży ładując przez powerbank. Posiada dwie końcówki, których używa się w zależności od wieku dziecka lub od gęstości wydzieliny. Tej szerszej jeszcze nie używałam. Aspirator ma 3 poziomy siły ssania ale szczerze powiem, że przy dużym katarze był za słaby. Początkowo młodszy syn chciał go używać ale z czasem zaczął się wykręcać, więc tu potrzeba było naprawdę szybkiego przyłożenia do nosa i wyciągnięcia i niestety nawet na największej mocy był z tym problem. Ostatecznie mąż sięgał po zwykły aspirator na ssanie rodzica.
Na plus na pewno jest możliwość łatwego rozłożenia elementów i dokładnego wyczyszczenia. Jest także dołączona w tym celu szczoteczka. Aspirator można też czyścić automatycznie za pomocą dołączonej rurki.

Bezdotykowy termometr na podczerwień EasyStart 

Jest lekki i poręczny, malutki i wygodnie się go trzyma, więc my już używamy tylko tego. Drugi mam w domu z innej firmy ale o wiele większy. Łatwiej nam i sprawniej skorzystać z termometra Canpol właśnie ze względu na jego rozmiary. 

Termometr ma podświetlenie ekranu w zależności od wysokości temperatury i uważam, że to też fajny taki pierwszy sygnał dla nas.

Druga sprawa to podświetlenie miejsca, w którym jest mierzona temperatura, wcześniejszy termometr tego nie miał a tu widzę dokładnie gdzie robię pomiar.

Plus za dołączone baterie w zestawie!

Okrycie kąpielowe dla niemowląt

Ja nim jestem zachwycona, to już któryś nasz ręcznik z firmy Canpol. Ma wymiary 100x100 cm. Jest więc spory, co dla mnie jest ogromnym plusem, bo można go używać dłuższy czas (syn ma prawie 2 lata i spokojnie się w niego mieści) a niemowlaka można dobrze owinąć po kąpieli. Posiada dodatkowy bardzo duży kaptur z uszkami. Ręcznik bardzo dobrze wchłania wodę. Jest miękki, gruby i puszysty. Nawet po wielu praniach dalej przyjemny. Po pierwszym praniu wykurczył się minimalnie. To zdecydowanie must have w wyprawce!

Kubeczki do kąpieli Hello Little
Mają piękne kolory i printy, zaciekawią maluszka. Dwa z nich mają otwory w dnie. Dzięki nim można ich używać w kąpieli bądź w piaskownicy. My używamy w kąpieli i sprawdzają się przy spłukiwaniu głowy, czego syn nie lubi. Są lekkie i poręczne dla dziecka. Młodszy syn uwielbia się nimi bawić i przelewa wodę z kubeczka do kubeczka.

Zestaw pielęgnacyjny do paznokci dla niemowląt i dzieci

Zawarty jest w poręcznym etui, dzięki czemu wszystkie akcesoria są zawsze na swoim miejscu. Zawiera nożyczki o zaokrąglonych końcówkach, pęsetę, obcinacz i pilniczek. Myślę, że super zestaw zarówno przy noworodku jak i przy starszym dziecku, zawiera wszystko co potrzeba do pielęgnacji paznokci. Całość jest bardzo poręczna i zajmuje mało miejsca, więc można zabrać ze sobą na wszelkie wyjazdy.

Szczotka do włosów z grzebykiem

Nam ten zestaw już jest znany od pierwszego dziecka. Szczotka posiada naturalne włosie, jest bardzo miękka i delikatna a jednocześnie super się sprawdza przy czesaniu niemowlaka czy masowaniu głowy przy ciemieniuszce. Grzebyk jest delikatny, dobrze rozczesuje włoski. Zdecydowanie mogę polecić!

2023-05-12 22:21

Elektryczny aspirator na pierwszy rzut oka byłam bardzo zaskoczona jego rozmiarem, ponieważ wyobrażałam, że będzie on zdecydowanie większy, po kilku użyciach jest jednak idealnej wielkości, poręczny i dobrze się go użytkuje ( można go ze sobą zabrać wszędzie, bo nie zajmuje dużo miejsca, a wbudowany akumulator starsza na długi czas) Jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości. 

Aspirator posiada dwie silikonowe końcówki : wąska dla małych dzieci lub płynnej wydzieliny, natomiast szersza dla większych dzieci lub gęstej wydzieliny, które dopasowują się do dziurek dziecka lepiej niż plastikowe elementy oraz trzy poziomy ssania. Jest dość cichy, dzięki temu w nocy możemy odciągnąć wydzielinę z noska bez wybudzania dziecka. 

Ja jestem zadowolona z użytkowania, poradził sobie zarówno z lekkim jak i cięższym katarem. A córeczka nie jest aż tak przerażona już samym dźwiękiem przy odciąganiu.

Ma czytelną instrukcję, oraz brakuje mi jakiegoś woreczka do przechowywania. 

 Okrycie kąpielowe z kapturkiem i z uszkami misia w kolorze cappuccino znamy bardzo dobrze, bo podczas wyprawki w takowe się zaopatrzeliśmy. Jest miękkie, bardzo chłonne i szybkoschnące. Super że rozmiar to 100cm x 100 cm, a nie 80x80cm jak to zazwyczaj możemy spotkać. Dzięki czemu możemy korzystać z niego od pierwszych dni, aż po kilkuletnie dziecko. Większy rozmiar okrycia nie krępuje i nie ogranicza ruchów dziecka, a w kapturku schowamy mokrą głowę dziecka i ochronimy przez wyziębieniem. Okrycie będzie pasować zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. A dziecko z tymi uszkami wygląda bardzo uroczo:D

Bezdotykowy termometr na podczerwień dla dzieci i niemowląt jest lekki i poręczny, dobrze trzyma się go w dłoni oraz  ma podświetlany czytalny wyświetlacz LDC. Termometr posiada wiele funkcji m.in. pomiar temperatury w stopniach Celsjusza i Farenheita, pomiar temperatury ciała i otoczenia, pamięć 25 ostatnich pomiarów, kolorową sygnalizację temperatury ( zielony-normalna, żółta – stan podgorączkowy, czerwony-wysoka gorączka), możliwość wyłączenia dźwięków, automatyczne wyłączenie. 

U nas jest w ciągłym użytku. Profilaktycznie zawsze wieczorem mierzę temperaturę córeczce i pokoju w którym  śpi. Sprawdzi się również do mierzenia temperatury wody w wanience. Bardzo nam się podoba lampka LED w kolorze niebieskim, która pokazuje nam w którym miejscu i z jakiem odległości mierzymy temperaturę -  można ją oczywiście wyłączyć, ale dla mnie ta funkcja jest niezastąpiona. Termometr w bezdotykowy i bardzo szybkim czasie daje nam precyzyjny obraz. Termometr testowałam jednocześnie z dwoma innymi i pomiary były niemalże zbliżone do siebie. Także spełnił nasze oczekiwania i pomoże niejednemu rodzicowi w tym trudnym czasie, gdy dziecku towarzyszy gorączka. 

W zestawie były baterie co rzadko się zdarza, ale brakuje mi pokrowca do jego przechowywania. 

Zestaw pielęgnacyjny do paznokci – składa się z nożyczek z zaokrąglonymi końcówkami, dzięki którym unikniemy skaleczenia, obcinaczki, które umożliwią skrócenie paznokci i pilniczek, który nada im kształt oraz pęsetę. Zestaw dostaniemy w dwóch kolorach miętowym i niebieskim. Bardzo mi się podoba etui, dzięki któremu wszystkie elementy zestawu są na swoim miejscu, a także jest to zabezpieczenie przed dziećmi, by nie zrobiły sobie krzywdy. 

Nożyczki bardzo dobrze tną – są ostre. Idealnie pasują do obcinania paznokci u małych rączek. Szczoteczka z grzebieniem – idealna do rozczesywania włosów oraz masażu główki dziecka. Myślę, że sprawdzi się również przy ciemieniusze. Włosie szczotki jest naturalne, co mnie zaskoczyło pozytywnie, a ząbki grzebienia są zaokrąglone. Szczotka jest bardzo wygodna i dobrze trzyma się w ręku. Włosy mojej córeczki dobrze się rozczesują i nie ma uczucia ich ciągnięcia. 

Kubeczki do kąpieli – to kolorowe wiadereczka z pięknymi grafikami, które przykuwają uwagę dziecka. Dwa z nich – szary z pandą i niebieski z misiem posiadają otworki w dnie, dzięki którym możemy uzyskać efekt prysznica, natomiast trzeci – pomarańczowy z tygryskiem ma pełne dno. Byłam zaskoczona rozmiarem wiadereczek, bo wyobrażałam sobie, że będą większe, ale rozmiar jest idealny. To nasz drugi zestaw i jeden mamy do wody, a drugi do piaskownicy. Sprawdzają się zarówno podczas kąpieli ( także do spłukiwania włosów) jak i w piaskownicy do stawiania babek i przesypywania piasku. U nas to bardzo udana zabawka:p

 

Każde z wyżej wymienionych produktów powinny znaleźć się w wyprawce maluszka, ponieważ bardzo ułatwiają funkcjonowanie, są bardzo przydatne i spełniają swoją funkcję. 

Bardzo dziękujemy za możliwość testowania. 

2023-05-11 20:25

Moja Testerka urodziła się w tym tygodniu we wtorek, jutro wracamy do domku, więc zaczniemy testowanie i dzielenie się opinią :) buziaczki  

2023-05-11 04:42 | Post edytowany:2023-05-11 04:46

Aspirator 

Według mnie w swojej wyprawce rzecz ktora powinien miec kazdy rodzic maluszka predzej czy później napewno sie przyda czy to podczas chorob czy infekcji czy tez w takiej codzinnej delikatnej higenie nosa cos co u nas jest praktycznie w ciaglym uzyciu nawet teraz w okresie wiosennym gdy czesto malemu dokucza alergia sprzet w uzytkowniu bardzo intuicyjny wygodny i poręczny z możliwością regulacji mocy i 2 roznymi wymiennymi koncowkami w zaleznosci od splywajacej wydzieliny i jej konsystencji w zestawie wygodna rurka ulawiajaca czyszczenie sprzetu od wewnatrz i specjalna ladowarka po której uzyciu aspirator moze dzialac bardzo dlugo serdecznie polecam ja jako mam jestem bardzo zadowolona 

Recznik 

Jeden juz mialam okazje testowac przy synku wlasnie tez tego typu ten aktualnie zostawilam dla malutkiej ale patrzac na niego na pierwszy rzut oka wiem ze bede na 100 procent w pelni zadowolona recznik jest duzy miekki super chlonny mozna go prac wiele razy w dosc wysokich temperaturach i nie traci swojej miekkosci i wlasciwosci wygodny w uzyciu super motyw piękny kapturek i solidne wykonanie i obszycie serdecznie polecam 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna