Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2022: zabawka z projektorem Jelonek, butelki antykolkowe EasyStart i smoczek z kolekcji Newborn

Data utworzenia : 2022-09-06 10:19 | Ostatni komentarz 2023-01-17 11:15

MamyCanpolu

1271 Odsłony
28 Komentarze

Prosimy testerki zestawu butelek i smoczka Newborn oraz zabawki z projektorem Jelonek o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-09-25 12:31

Pluszowy jelonek z pozytywką i projektorem 3w1

To nowy przyjaciel obu moich synów :) Lubi go zarówno roczniak jak i 3latek. Choć nie używamy go do spania i zasypiania bo po prostu dzieci nie są przyzwyczajone, zasypiają w ciszy, to lubią się nim bawić w ciągu dnia. Nad ranem kiedy jeszcze chwilkę chcę poleżeć w łóżku to włączam projektor i młodzi obserwują sobie gwiazdy. Młodszy syn gdy go widzi gdzieś leżącego to zabiera i włącza sobie melodie, ma jedną swoją ulubioną, znów starszy lubi słuchać śpiewu ptaków :) 

Także u nas jest to bardzo fajna zabawka, która potrafi ich na chwilkę zająć.

Dla mnie ogromnym plusem jest możliwość wyjęcia modułu z baterią i wyprania misia w pralce. A drugim jest regulacja głośności, uwielbiam gdy zabawki mają te opcję. Jest również możliwość wyłączenia dźwięku a pozostawienia samego projektora i to też fajna opcja. Trochę szkoda, że nie ma możliwości włączenia by piosenki się same zmieniały ale nie jest to jakiś duży minus w mojej ocenie.

Butelki antykolkowe i smoczek z kolekcji Newborn

Mają delikatne wzory odpowiednie zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Butelki o pojemności 240ml ze smoczkiem dla wieku od 3 miesięcy. 

Smoczek uspokajający jest lekki, delikatny. Mieliśmy różne z linii light touch i się nam sprawdziły. 

Butelki antykolkowe też już testowaliśmy z innych wzorów i również nam odpowiadały, były dobre dla łączenia karmienia piersią i dokarmiania swoim mlekiem ale za pomocą butelki. Nadruki są trwałe, nie schodzą po wyparzaniu.

2022-09-23 20:22 | Post edytowany:2022-09-23 20:23

Zabawka z projektorem Jelonek to teraz ulubiona zabawka mojej córki w dzień muszę zasłaniać rolety bo ona włącza projektor. Muzyka bardzo miŁa dla ucha. Bardzo pozytywne zaskoczenie. 

 

Butelki antykolkowe EasyStart świetne, pięknie wyglądają i ich smoczek odrazu zaakceptowany przez córkę. 
 

Smoczek z kolekcji newbrom pięknie się prezentują i maja idealny smoczek.  
 

Polecam ❤️

2022-09-19 13:40 | Post edytowany:2022-09-26 10:10

Butelki:

Butelki to podstawa każdej wyprawki jak również dziecka, które zjada porcje mleka na dobranoc czy też w ciagu dnia;)

butelki bardzo fajnie wyprofilowane do reki podczas karmienia jak również maluchów które już same trzymają butelki;) 

Nie raz pisałam o tym że butelki canpola, są dobrym produktem w niezbyt wygórowanej cenie, dostępne na rynku z różnorodną grafiką ;) w większosci sklepów na wyciągnięcie ręki, co jest przeogromnym plusem.

Grafika na butelkach trwała nie zmywa sie nie szpeci butelki nawet po dłuższym użytkowaniu;)

smoczki wymienne na rozmiar dostosowany do wieku dziecka zarówno z szybszym przepływem jak i smoczków do kaszek.

 

Smoczek:

smoczki niezbędny element chyba większości dzieci;) kolorystyka sprawia ze pasuje do  obu płci;) 

deasing bardziej poważny;) 

tarczka nie jest zbyt mała taka akurat 

U nas smoczek zaakceptowany ;)  

 

Jelonek:

Tutaj musze poswiecić nieco wiecej czasu na opis tego pluszaka';)

w domu jak urodziła sie córcia mieliśmy już jeden projektor  z pozytywką i myślałam ze jest najlepszy pod słońcem;) teraz widze różnice miedzy oboma misiami.

 

Jelonek z możliwościa włączenia samego projektora lub samej pozytywki, jeśli włączymy muzykę a po 15 minutach projekcje gwiazdek lub odwrotknie każda funkcja będzie pracowac swoje 30 minut;)

Zabawka wyposażona w szereg pięknych melodii przy których nie jeden rodzic przyśnie;) możliwość regulacji głośności.

Sama zabawka jako pluszanka jest miła w dotyku i myśle, ze zapewne podpasuje niejednemu malcowi, mechanizm z zabawki można wyjać i postawić na szafce czy komodzie a pluszaka uprać (uwaga tylko ręcznie producent nie zaleca prania w pralce- wiec tutaj albo kąpiel jelonka w misce lub w pralce na własną odpowiedzialność) 

Jak dla mnie super zabawka zarówno dla maluchów do usypiania jak i jako zabawka

mamy dwa projektory jednak na dzień dzisiejszy Jelonek wygrywa;)

Mega polecam jako prezent dla przyszłej mamy!

 

2022-09-19 07:21

Smoczek i butelka to rzeczy, których już nie używamy więc czekają na drugiego bobasa :) Zarówno smoczek jak i butelka są w pięknej, delikatnej kolorystyce bieli, która sprawdzi się zarówno w wyprawce dla chłopca jak i dla dziewczynki. 

Jelonek z projektorem to doskonała zabawka i bardzo cieszę się, że możemy ją testować. Jelonek towarzyszy nam praktycznie codziennie przed zasypianiem. Córeczka bardzo lubi podziwiać kolorowe gwiazdki na suficie a przyjemne melodie, których jest aż 12 do wyboru pomagają jej w zasypianiu. Jelonek ma wbudowany czujnik i po 30 minutach sam się wyłącza. Dużym plusem jest możliwość wyjecia mechanizmu projektora z pluszaka oraz możliwość ustawienia samych melodii lub samego projektora :) 

2022-09-18 22:39

Jelonek z projektorem jest u nas strzałem w dziesiątkę. Polecam dla każdego malucha. 

Projektor sprawia, że w pokoju powstaje klimatyczne gwiezdne niebo. Poszczególne gwiazdki mają piękną kolorystykę i zmieniają się powoli, co dla mnie jest dużą zaletą, gdyż powolna zmiana jest wyciszająca i nie przemęcza wzroku dziecka. Kilka melodii urozmaica czas. Melodie bardzo wpadają w ucho i uspokajają dziecko. Regulowana głośność pozwala dopasować muzykę do swoich preferencji.

Podkreślić muszę, że wyciągany projektor jest dużym atutem. Ułatwia to utrzymanie czystości - jeszcze nie prałam jelonka, ale z pewnością wielokrotnie będę musiała go odświeżyć i wyprać.  

Sam jelonek jest świetną mięciutką w dotyku przytulanką. Po wyciągnięciu projektora dziecko może z przytulanka skakać, rzucać i co tylko zapragnie bez obawy, że uszkodzi to projektor, bo ten możemy swobodnie wyjmować, kiedy tylko będzie taka potrzeba. 

Kolorystyka sprawia, że jest idealny zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki.

 

Jeżeli chodzi o smoczki to moja córka raczej jest anty smoczkowa i używa je bardziej do zabawy i gryzienia masując dziąsła i wychodzące kolejne ząbki niż uspokajania. Smoczki jednak idealnie dopasowują się do buźki dziecka i są łatwe do trzymania do małych rączek.

 

Butelki bardzo spodobały się mojej córce. Bez problemów potrafi z nich pić i nie łyka powietrza. Wzornictwo i kolorystyka bardzo subtelne i delikatne – na chwilę obecną nic się nie ściera i butelki zachowują swój stały wygląd. 

2022-09-17 19:29

projektor jelonek

Świetna maskotka, która gra kołysanki i posiada projektor z gwiazdami, które zmieniają kolor. Duży plus, że można regulować głośność jak również można używać jedynie projektor lub tylko puszczak muzykę. Jelonek ma wyciąganą część  bateriami dzięki czemu można go wyprać . Moje dzieci uwielbiają jelonka oboje oszaleli na jego punkcie, To nie tylko projektor, ale również przytulanka.

 

Smoczek z kolekcji newborn 

smoczek miałam już 4 lata dla córki. Ma ładny i skromny design i są sylikonowe to duży plus 

 

Butelki plastikowe z kolekcji newborn

Butelki są o pojemności 240 ml w dwóch kolorach bieli i niebieskim. Jak dla mnie najlepsze butelki antykolkowe i takie właśnie używamy od początku 

2022-09-14 17:56

Przesyłka przyszła super szybko :) zawartość to dwie przepikne butelki ,smoczek oraz jelonek projektor gwiazdek :) smoczek ma bardzo ładna i delikatna grafikę która sprawi się idealnie dla chłopca jak i dla dziewczynki, spełnia zdecydowanie swoją rolę i myślę że dziecko bez problemu zakceptuje go i będzie z niego zadowolone :) 

 

Butelki o idealnej pojemności 240ml jedna w gwiazdki a druga w serduszka , super smoczek który świetnie się sprawdzi do picia i nie będzie powodował problemów z brzuszkiem dzięki specjalnie opracowanemu skoczkowi od butli zdecydowanie produkt wart polecenia i pięknie będzie wyglądał także na prezent :)

 

Miś jelonek z projektorem przede wszystkim jest bardzo ładny ale także zdecydowanie zaskoczył mnie super rozwiązaniem jakim jest wyciągany brzuszek miska a jest to bardzo ważne przy dzieciach aby można było bez problemu zabawkę wyprać i nie uszkodzić jej przy tym to jest dla mnie ogromny plus i zaskoczenie :) . Jelonek posiada przyjemne dla dzieci dźwięki oraz efekty świetlne w postawi gwiazdek , możliwość regulacji głośności jest kolejnym plusem który zachęca do jego zakupy a także adekwatna z towarem cena która jest przystępna . Miś dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych jednak ten kolorek idealnie sprawdzi się dla chłopca jak i dla dziewczynki, gwiazdki posiadają możliwość zmiany kolorów a po czasie projektor sam się wyłącza nie marnując przy tym energii, ważny aspekt tego produktu że zasilany jest na ogólno dostępne baterie których w sklepach jest pod dostatkiem a nie takie które ciężko jest znaleźć . Według mnie jest to najlepsza zabawka z projektorem jaka widziałam dotychczas na rynku , cena rewelacja, wersja kolorystyczna zarowno dla chłopca jak i dziewczynki i wyciągany środek który jest tu OGROMNYM  plusem, pięknie zapakowany sprawdzi się na prezent polecam z całego serca 

2022-09-14 17:13

Projektor Jelonek dla mnie coś cudownego dla mojego syna jeszcze bardziej aż nie wiem jakich słów użyć żeby go ocenić początkowo trochę Zastanawiałam się czy będzie to odpowiednia zabawka dla mojego niespełna dwulatka mieliśmy już w domu podobnego misia innej firmy niestety poszedł On do wyrzucenia bo został niefortunnie zniszczony guziki nie do końca były przymocowane tak jak powinny i zdecydowałam się dla bezpieczeństwa dziecka pozbyć tego misia natomiast mój syn aż tak bardzo nie był nim zainteresowany a tym bardziej nie zdarzyło mu się z tym misiem zasnąć chwilę się pobawił i odkładał go w kąt Natomiast jeżeli chodzi o tego misia z firmy Canpol o Jelonka już przy otwarciu paczki wzbudził on w moim dziecku wiele pozytywnych emocji widać było że bardzo Spodobał mu się sam wygląd wizualny od razu prosił o to aby otworzyć mu maskotkę gdy musiałam zabrać mu go z ręki żeby w ogóle zamontować tam baterię był jeden wielki pisk płacz i Lament bo mama zabrała misia i od momentu kiedy przekazałam go synowi wszystkie drzemki w ciągu dnia i zasypianie wieczorem odbywa się właśnie z tym nowym przyjacielem Miś jest już trochę brudny i nie wiem jak ja to wykombinuję żeby zabrać go dziecku do wyprania naprawdę spełnia on u nas swoją funkcję rewelacyjnie dziś wieczór właśnie planuje wymienić w nim baterie na nowe bo jest używany często do tego stopnia że już baterie właśnie nadają się do wymiany  Misio sam w sobie mięciutki delikatny wielkościowo nieduży jelonek którego dziecko bez problemu może przytulić Myślę że wersja kolorystyczna którą My dostaliśmy do testów zarówno odpowiednia dla chłopca jak i dziewczynki Wiem że jeszcze jest wersja różowa taka typowo pod dziewczynka ale ten misio którego My dostaliśmy Myślę że bez problemu sprawdzi się dla obu płci super że cały mechanizm jest wyjmowany bez problemu możemy poddać czyszczeniu samą maskotkę bez obawy że coś nam się zepsuje fajnie że mechanizm działa na ogólnodostępne w każdym sklepie baterie dużo bo aż 12 melodii do wyboru chociaż przyznam szczerze że moje dziecko do znudzenia maltretuje tylko dwie melodie na zmianę nawet jak miś nie działa to te melodie dwie wirują w tle w mojej głowie ale jeżeli tak się mu podobają to oczywiście jak najbardziej niech słucha tego co przypada mu do gustu w każdym bądź razie jak wybór jest naprawdę szeroki trzy poziomy głośności to też jest bardzo fajne bo jak syn mi już zaśnie to Staram się mi się przyciszyć aby tak delikatnie grał mu jeszcze w tle po uruchomieniu działa jeszcze przez pół godziny więc również super opcja podaje dziecku czas na takie wyciszenie się i konkretne zaśnięcie U nas aktualnie największe ulubieniec wśród zabawek strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o tego pluszaczka gwiazdki też sprawa rewelacyjna mały bardzo się nimi zachwyca natomiast momentalnie usypia więc dużo jeszcze się ich nie naoglądał

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna