Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2022: zabawka z projektorem Jelonek, butelki antykolkowe EasyStart i smoczek z kolekcji Newborn

Data utworzenia : 2022-09-06 10:19 | Ostatni komentarz 2023-01-17 11:15

MamyCanpolu

1280 Odsłony
28 Komentarze

Prosimy testerki zestawu butelek i smoczka Newborn oraz zabawki z projektorem Jelonek o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-12-16 14:03

Jaki kolor jelonka dostaliscie? My szary chociaż mam dziewczynkę a butelki w obu wersjach kolorystycznych więc mamy druga na zapas.

2022-11-02 21:10

Na samym wstępie chciałam podziękować za to, że moja porada się ukazała i miałam możliwość przetestowania Waszych produktów. Była to dla mnie i mojego dziecka wielka przyjemność. 

Jelonek z projektorem i z pozytywką u nas sprawdził się znakomicie. W końcu mogę powiedzieć, że zasypianie to bułka z masłem. Delikatne melodie ( 12 szt do wyboru) z możliwością zmiany poziomu głośności, subtelne delikatne światła z projekcją gwiazd na niebie, które możemy używać razem lub osobno i każda z funkcji wyłączy się po 30 minutach od włączenia oraz mięciutka i miła przytulanka to super gadżet który sprawdzi się przy każdym maluchu. My jesteśmy na tak i nie rozstajemy się z nim na krok. 

Butelki i smoczki z kolekcji Newborn od urodzenia stosujemy butelki z tej firmy. Jesteśmy z nich zadowoleni i również ta kolekcja spełniła nasze oczekiwania. Szeroki otwór, czytelna miarka, piękne i unikatowe grafiki, które są trwałe i trzymają się na butelce. Są antykolkowe, bezpieczne, lekkie i wyprofilowane co ułatwia prawidłowe trzymanie butelki. Są kompatybilne z laktatorami co jest dla nas na plus, bo często ściągam pokarm i podaje w butelce. 

Smoczek ma delikatny i piękny wzór. Lekki, idealnie pasuje do buźki dziecka. Ma otworki w tarczce, które zapewniają przepływ powietrza. 

Produkty w tej kolorystyce będą się nadawać zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka. 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych produktów i polecamy je moim koleżankom, które są w ciąży i kompletują swoją wyprawkę. 

2022-10-31 21:42

Paczka dotarła do nas w ekspresowym tempie i od razu zabraliśmy się za testowanie. W paczce znajdowały się: 

1. Pluszowy Jelonek z pozytywką i projektorem 3w1 to kojące melodie, delikatne światła i przytulanka w jednym. U nas to strzał w 10 i odkąd mamy go w domu córka zasypia z nim w łóżeczku trzymając ją za rączkę. Ma swoją ulubioną piosenkę, którą najlepiej słuchała by non stop. Cieszę się, że jelonek ma regulację głośności. Nie ma z nią lekko - upadki, targanie po podłodze, ale testy przeszedł pozytywnie. 

Mechanizm. który posiada zamontowany jest w brzuszku i posiada cztery przyciski odpowiadające za: 

-projekcję świetlną, subtelne i delikatne zmieniające się światła

-5 poziomów głośności

-12 melodii ( śpiew ptaków, bicie serca, dźwięki natury) 

- trzema trybami pracy : melodie i projektor, same melodie lub jedynie delikatne światła, pełniąc tym samym funkcję nocnej lampki. 

Jelonek jest łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż mechanizm w brzuszku jest wyciągany. Można go prać ręcznie w 30st Celsjusza. Automatycznie wyłączy się po 30 minutach każda z funkcji, niezależnie od tego kiedy ją włączymy. Możemy go dostać w dwóch wersjach kolorystycznych różowym i brązowym. Zabawka jest zasilana na 3 baterie AAA, które nie są dołączone do zestawu ( byłam zdziwiona jak po uruchomieniu jelonek nie działał i myślałam, że jakiś wadliwy egzemplarz mi się trafił)

Będzie to idealny pomysł na prezent dla świeżo upieczonej Mamy i nowo narodzonego maleństwa. 

 

2. Kolekcja Newborn Baby ma bardzo unikatowe i delikatne wzornictwo. Występują w trzech wersjach kolorystycznych: różowej dla dziewczynki i niebieskiej dla chłopczyka i beżowej idealnej dla obu płci. Zarówno smoczki jak i butelki zostały zaakceptowane przez naszą córkę, bo akurat mieliśmy czas na wymianę smoczka i butelki, więc zostały od razu przetestowane. 

 

Butelki należą do serii butelek antykolkowych, które zapobiegają nadmiernemu odbijaniu, gromadzeniu się gazów i redukują kolkę, a smoczek jest miękki i kształtem przypomina pierś mamy, dzięki czemu karmienie łączone– piersią i mlekiem modyfikowanym będzie znacznie łatwiejsze. Butelki są wykonane z materiału wolnego od BPA, trwały nadruk, posiadają przejrzystą, czytelną skalę oraz szeroki otwór, który ułatwia przygotowanie pokarmu i mycie butelek. Są lekkie i mają profilowany kształt, który ułatwia prawidłowe trzymanie butelki w ręku. Dodatkowo butelki są kompatybilne z laktatorami Canpol Babies. Można je używać w mikrofali i zmywarce. Dostaniemy ją w pojemności 120ml oraz 240ml. 

 

Smoczki Charakteryzują się :

  1. Kształtem tarczki- jest wyprofilowana, a otworki w niej zapewniają odpowiedni przepływ powietrza.
  2. Uchwyt – smoczki posiadają wygodny uchwyt, do którego możemy przymocować tasiemkę i wygodnie podawać dziecku.
  3. Kształtem, rozmiarem i materiałem gumki smoczka – jest wykonany z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu, rozmiar jest dostosowany do wieku oraz wielkości buźki dziecka oraz o symetrycznym kształcie gumki.
  4. Trzema wielkościami (0-6m, 6-18m, 18m+)

 

My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zestawu i serdecznie polecamy. 

2022-10-17 09:52

Jelonek

u nas od pierwszego dnia hit,nasza zasłużona wydra poszła w zapomnienie....Regulacja głośności na duży plus-uwielbiam zabawki które można przyciszyć i dostosować do potrzeb dziecka.Melodie delikatne,spokojne -oczywiście już córka znalazła jedna ulubiona i innej nie chce...duży plus za wyjmowany mechanizm i możliwość prania Jelonka.Projektor -gwiazdki wyraźnie widać na suficie,ścianie- zmieniają się płynnie choć przy czerwonych robi się ciemniej w pokoju,jednak nie przeszkadza to...Przyciski pozwalają na rożne kombinacje używania sam projektor,sama muzyka lub obydwa na raz...Początkowo nie mogłam się przestawić ze w kółko leci jedna melodia a chcąc inna trzeba zmienić samemu ale teraz uważam że to plus-córka wybiera taka która jej się podoba. często sama już naciska odpowiedni guzik do zmiany..super tez że zabawka sama wyłącza się po pół godziny-tyle u nas zajmuje zasypianie.Warto też dodać że Jelonek jest tak uszyty,złożony że nawet jak dziecko sie przytula do niego to panel projektora i przyciski nie podrażnią,nie zrobia krzywdy dziecku( przyciski sa dość płaskie)

Butelki

o butelkach pisałam już nie raz,ich grafika jest bardzo trwała,butelki sa lekkie i przystosowane do małych rączek,bardzo łatwe w utrzymaniu czystości...smoczek do butelki bezpieczny i trwały 

Smoczek

delikatny,lekki,nie odbija  się na buzi dziecka,uniwersalny dla chłopca i dziewczynki.

2022-10-13 19:59 | Post edytowany:2022-10-13 20:00

Smoczek i butelki mają bardzo delikatny wzór i są idealne dla chłopca jaa i dla dziewczynki. Mam nadzieje, że podczas ich użytkowania córce przypadną do gustu. Butelka jest plastikowa a wiec lekka co nie powinno sprawiać problemu gdy dziecko zacznie samo trzymać ją podczas picia mleka. butelki tej wielkości dopiero przed nami wiec liczę, że bedą nam dobrze służyły.

Jelonek - bardzo ładny i praktyczny gadżet przy małym dziecku. Jelonek ma bardzo dużo spokojnych melodyjek, które na pewno ukoja do snu nie jedno dziecko. Ma możliwość ustawienia 5 poziomów głośności, w zależności od preferencji Maluszka. Po 30 minutach zabawka automatycznie się wyłączy co jest jej dużym plusem. Projektor super opcja, delikatne gwiazdki zabawiają malucha. Po wyjęciu pozytywki mozna prac w pralce wiec łatwo bedzie utrzymać go w czystości. Myslę ze każdemu dziecku przypadnie do gustu :)

2022-10-05 21:16

Jelonek jest u nas na pierwszym miejscu. Ułatwił nam zasypianie, córka sama chodzi z nim spać. Jelonek również chodzi z nią do przedszkola i mówi że bardzo go kocha.. 

Jest mega fajny, łatwy do prania ponieważ wyjmuje się tylko brzuszek i cały można wrzucić do pralki. Ma bardzo dużo pięknych melodi, jest funkcja ustawiania głośności dźwięków i co najważniejsze piękne gwiazdki dzięki projektorowi.

 

 

Butelki jak wszystkie są piękne i synek wszystkie je akceptuje.

Smoczka nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować więc musi jeszcze chwilkę poczekać aż maluszek urośnie do jego rozmiaru.

2022-09-29 01:13

Butelki antykolkowe

Butelki są nieodłącznym elementem każdego maluszka. Te które mamy możliwość testowania mają pojemność 240 ml. Są to średniej pojemności butelki, chyba najczęściej i najdłużej wykorzystywane. Ja akurat zaczynam wprowadzać mm do diety maluszka i butelka idealnie mi się tu sprawdza. Jest dobrze wyprofilowana, zarówno ja, jak i maluszek nie mamy problemów z trzymaniem butelki. Butelka posiadała smoczek antykolkowy 3m+. Bez problemu za kilka złotych kupiłam smoczek z otworem "kaszka" oraz smoczek 6m+. Smoczki są dostępne wszędzie - w aptekach, w sklepach stacjonarnych z artykułami dla dzieci, w internecie. Design butelek jest śliczny - delikatny, lekki, dzięki temu nadają się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

 

Smoczek z kolekcji Newborn

Również przepiękny design, nadający się dla dziewczynki i chłopca. Mam dokładnie z tym samym wzorem łańcuszek do smoczka. Smoczek silikonowy anatomiczny.

 

Zabawka z projektorem Jelonek

Taka zabawka jest u nas w domu nowością i wzbudziła wielkie zainteresowanie wszystkich. Bardzo fajne jest to, że można wyjąć projektor i wyprać jelonka. Można włączyć melodyjki, jak i gwiazdki - każda z tych funkcji jest niezależna od siebie, co jest bardzo dużym plusem. Melodyjki są bardzo delikatne i cichutkie, a i tak mają opcję regulacji głośności. Jest ich, aż 12, np. śpiew ptaków czy bicie serca. Projektor wyświetla gwiazdki w trzech kolorach - czerwonym, niebieskim i zielonym. A dzięki temu, że znajduje się w środku pluszowej zabawi, niegroźne mu upadki. 

2022-09-28 11:48

Smoczek - delikatny wzór, idealny dla każdego dziecka. 

 

Butelki - delikatny wzór, serduszka i gwiazdki z super smoczkiem który ułatwia picie. Idealne zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

 

Projektor jelonek - hit wśród projektorów. Dla mnie największym plusem jest fakt że urządzenie będące projektorem i pozytywką można bez problemu wyjąć a pluszowego jelonka wrzucić do pralki i wyprać. Dotychczas zawsze miałam problem z tym jak dbać o czystość i higienę takich zabawek. Tutaj canpol zaskoczył mnie mega pozytywnie właśnie takim rozwiązaniem! Mój syn pokochał go od pierwszego wejrzenia. Delikatne melodyjki z możliwością regulacji głośności to kolejny plus. Super jakości projektor z kolorowymi gwiazdkami ze zmieniającymi się kolorami to kolejna zaleta tej zabawki. Jest tam intuicyjny i prosty w obsłudze że maluch sam nauczył się go obsługiwać ;) Uważam że sprawdzi się idealnie jako prezent nie tylko dla młodszego ale i starszego dziecka. 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna