Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2022: zabawka z projektorem Jelonek, butelki antykolkowe EasyStart i smoczek z kolekcji Newborn

Data utworzenia : 2022-09-06 10:19 | Ostatni komentarz 2023-01-17 11:15

MamyCanpolu

1301 Odsłony
28 Komentarze

Prosimy testerki zestawu butelek i smoczka Newborn oraz zabawki z projektorem Jelonek o opinię w komentarzu na temat testowanych produktów w ramach zestawu.

2022-09-12 16:30

Nasza Paczuszka też przyszła w ekspresowym tempie, przyznam szczerze że nawet nie sprawdzałam maila a tu niespodzianka. Butelki są mega pojemne, narazie cały czas je testujemy dlatego że uczymy się picia z butelki. Mają prze piękne wzory, neutralny więc fajne i dla chłopca i dla dziewczynki. Smoczek na szczęście idealny dla nas rozmiar, wcześniej mieliśmy z Lovi, ale dałam ten na próbę iCóreczka raczej należy do tych mniej smyczkowych, a ten jej pod szedł więc chyba chodzi o kształt, jest bardziej płaski niż nasz wcześniejszy. I oczywiście ma śliczny Wzorek z gwiazdkami.

miś z projektorem jest prześliczny, gwiazdki które świecą mają dobre światło, ponieważ w porównaniu do karuzeli, tutaj gwiazdki widać pięknie na suficie. Nie spodziewałam się że Mis też ma piosenki, można zmieniać różne Kołysanki Oraz ich głośność . Oczywiście można zmieniać też kolory gwiazdek w projektorze. Po jakimś czasie projektor sam się wyłącza żeby nie czerpać baterii, ale jeszcze nie wiem po jakim dlatego że córeczkę codziennie z nim zasypia i po prostu w nocy budzę się, i już nie świeci. Ale jak dla mnie największy plus za to że projektor można bez problemu wyciągnąc a Misia wyprać. Wcześniejszy nasz miś był nie do wyprania, ponieważ projektor był wklejony na stałe. Misiu ma fajny szary kolor więc nie będzie się bardzo brudzil ale jednak też Ma jasny pyszczek więc będę mogła go bez problemu wyprać. Córeczka zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia i niestety nie oddała go młodszej siostrze

2022-09-12 09:07

E-mail, a na drugi dzień paczka pod drzwiami. Przyznam szczerze, że się nie spodziewałam tak szybkiego dostarczenia. Jeśli chodzi o zestaw to również było dla mnie pozytywne zaskoczenie. Moja córka była wniebowzięta jak zobaczyła misia. Jelonek okazał się bardzo fajny, projektor od początku urzekł moją córkę oraz szumiś odszedł na drugi plan w usypianu, bo teraz moja córka kładzie się spać z Jelonkiem. Jeśli chodzi o przybory smoczek i butelki, to są genialnie. Butelki moja córka od razu zaakceptowała i się przyzwyczaiła, natomiast ze smoczkiem potrzebuję czasu trochę. Wszystkie przedmioty jakie zostały nam dostarczone okazały się strzałem w 10. Na pewno będą u nas bardzo długo gościć w domu. 

 

Dziękujemy 

2022-09-11 18:21

Maskotka projektor - śliczny, miękki, przyjemny w dotyku. Super że można wyjąć projektor bez obawy że dziecko które baaardzo lubi przytulanki, coś w nim uszkodzi. Melodie i światło świetnie sprawdzają się przy usypianiu - mogliśmy zupełnie zrezygnować z całonocnego świecenia lampki, bo efekt projektora jest o niebo lepszy i w dodatku delikatniejszy, dzięki czemu mam wrażenie syn śpi spokojniej. Melodie idealnie trafione w gust syna, pomagają mu się wyciszyć. 

Butelki i smoczek podarowaliśmy kuzynce naszego szkraba, ze względu na kolorystykę smoczka jest on idealny dla dziewczynki, a butelek juz nie używamy, aczkolwiek zawsze naszym wyborem były butelki antykolkowe z canpol i mamy o nich jak najlepsze zdanie

2022-09-07 23:16

Wczoraj e-mail a już dziś paczka w moich rękach, Canpol spisujecie się na medal.

Co do zestawu to zabawka jelonek z projektem jest dla nas strzałem w dziesiątkę bo mama nie musiała dziś długo śpiewać. Pozytywka z cichą melodią pomogła w zasypianiu młodszej i starszej córki również. Piękne świetliste i kolorowe gwiazdki rzutują na ścianę i sufit a w połączeniu z kołysanką naprawdę usypia ciało i umysł. Plus za wyjmowany projektor, wtedy zabawka zmienia się w przytulankę.

Smoczek jest śliczny, print w serduszka jest idealny dla dziewczynki, córka zaakceptowała go w pierwszej sekundzie. Jest również niezawodny podczas zasypiania.

Opinia o butelkach nastąpi gdy odczytam do jakiego wieku są przystosowane bo na opakowaniu są zaznaczone dwa przedziały wiekowe.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna