RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (270 Wątki)

Nocne karmienie piersią

Data utworzenia : 2019-10-23 16:43 | Ostatni komentarz

Konto usunięte

9878 Odsłony
1347 Komentarze

Karmienie piersią ma swoje blaski, ale i cienie... Wstawanie nocą do głodnego maluszka może być wyjątkowo uciążliwe, szczególnie gdy dziecko budzi się głodne nawet co 2 godziny, jak to było w przypadku mojej starszej córeczki. 

2019-10-24 02:08

ech a ja nadal walcze z nocnym karmieniem i czuje ja by byla to syzyfowa praca ale trzeba byc dobrej mysli kiedys wkoncu przespi cala noc ;)

2019-10-24 02:05

u mnie maluszek z poczatku jadł w nocy, [p ukończeniu miesiąca juz nie je w ogóle na wadze przybywa idealnie wiec nie trzeba go budzić

2019-10-24 02:03

Mój synek ma 13 mc i nadal jest na cycusiu :) w dzień sprawa wygląda tak że podaje mu cyca tylko rano i do popołudniowej drzemki ponieważ chce po woli mu pokazać że cyca będzie mniej dostawał. Podaje mu już inne rzeczy do jedzenie choć nie zawsze chce. ale w nocy to mam wrazenie że nadrabia to co stracił w dzień ponieważ chciał by non stop wisieć przy cycu :) z butelki nie jest nauczony dopiero zaczyna próbować. mam nadzieje że zechce na noc wypijać butelkę mleka modyfikowanego tak by się nie wybudzał do cyca. choć uważam że to bardziej przyzwyczajenie do bliskości niż głód. Z drugiej strony czego się nie zrobi dla takiego skarba :) Karmienie piersią uważam za najpiękniejszy okres w życiu :)

2019-10-24 02:03

angela, to i tak masz szczęście mój syn mleko z butli w całym swoim życiu wypił 6 razy i to z wielkimi cyrkami

2019-10-24 02:01

powoli trzeba odzwyczajac dziecko od piersi bo pozniej moze byc problem tym bardziej ze mleko mamy juz nie jest tak mocno tresciwe

2019-10-24 02:01

ja bym chciala karmic do roku ale obawiam sie własnie tego nocnego jedzenia jak to bedzie probowalam z woda ale dziala przez 2 przebudzenia a kolejne to juz cucus musi byc

2019-10-24 01:52

gosiatko81 u mnie jest podobnie.Tzn moźe i butelką chciałabym dokarmić córkę ale jak sie okazało gdy moja córka uśnie to w żaden sposób jej nie przekonam do wziecia smoczka do buzi. Córka idzie spać ok 18. Tak wiec nieraz próbowałam ją dokarmić ok22 zanim pójde spać. Na 10 razy tylko 1 się udało i to nie do końca bo troszeczkę zjadła butlie.Tak wiec dokarmianie butelka odpada w naszym przypadku.I tak na prawdde gdyby nie siku które w nocy ją męczy to moze by i spała do rana. Tak to przebudza sie na siku a po nim już musi być cyc. Podobnie jest gdy sie odkopie i przebudzi sie- wtedy również sobie przypomina o uspokajaczu i przytulaczu cycu.Sama nie wiem jak mam jej tego oduczyć. No ale chyba musze być cierpliwa i z czasem będzie przesypiała normalnie noce.

2019-10-24 01:48

mój syn ma 22 miesiące i jeszcze budzi się w nocy na karmienie, butelek z mlekiem nie uznaje, tylko cycusie mamusi

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna