Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Mama na zakupach

Data utworzenia : 2017-07-13 07:54 | Ostatni komentarz 2019-09-30 15:21

0202 Oliwcia

3324 Odsłony
133 Komentarze

Kochane mam pomysł ze może byśmy się tu dzielimy swoimi formami co tajnego udało nam sie kupić albo co chcemy kupic czy nam się podoba dla swoich maluszkow może dzięki temu pomozemy drugiej mamie dokonac wyboru polecic sklep , czy rozmiar dla maleństwa najbardziej odpowiedni

2017-07-13 12:18

Sklepy gdzie kupuję najczęściej ubranka i przeważnie na wyprzedażach to: Pepco. Smyk, H&M, C&A, Reserved. Buciki to kupuję z Bartka, żeby dziecku się wygodniej chodziło. Kosmetyki, pieluszki to Rosmann lub tam gdzie jest dobra promocja to zrobię zapas :) Zabawki to w internecie bo tam najtaniej, ale wcześniej sprawdzam je w sklepie, żebym wiedziała co kupię. Kocyki zamawiałam też przez internet. Ja teraz chcę kupić suchy basen z kulkami, zastanawiam się nad nim. Może któraś z mam ma. Jakieś opinie czy to jest taka fajna sprawa, czy może raczej nie. Wiem, że wszystko zależy od dziecka,

2017-07-13 11:42

I ogólnie nie ma co przesadzać z ilością ubranek. Noworodki tak szybko rosną, że bardzo szybko wyrastają z ubranek i trzeba przerzucić się na większy rozmiar. Poza tym po porodzie wszyscy chcą odwiedzić maluszka, przynoszą coś w prezencie, najczęściej właśnie ubranka lub zabawki, także na pewno jeszcze dojdzie nam trochę po porodzie.

2017-07-13 11:37

Ja dla moich córek kupowałam dużo ubranek i ogólnie wszystko tak musiało być w ilości multum teraz 3 ciąża wiem ze połowa rzeczy to widzi mi się i rzeczy bez których spokojnie można się obejść fakt ubranka na 56 cm mam kilka bo wiem ze nie ma sensu kupować ich dużo maluszek szybko rośnie i lepiej by były luźniejszy niż opiete a co do sklepów to dużo kupuje w Smyk -u tam są piękne ubranka i nie tylko można założyć kartę i jest rabat a co jakiś czas są fajne promocje nawet do 75% tańsze można złapać ubranka zabawki czy akcesoria polecam też 5-10-15 sklep nawet za 5 zł kupiłam czapeczkę i często są wyprzedaże i promocje gatunek super

2017-07-13 10:16

Ubranka polecam kupować nowe, bo tak jak napisała anka_01, czasami można upolować coś w podobnej cenie jak używane, a wiadomo co nowe to nowe. Warto zaglądać do Pepco, i to najlepiej do różnych Pepco w mieście lub nawet w innych miastach przy okazji, gdyż nie raz spotkałam się z innym asortymentem i innymi wzorami w różnych sklepach Pepco. Z wyprzedażami nawet jest podobnie. W jednym Pepco jakieś są, a w innym nie, dopiero np. w późniejszym czasie. Kik też nie ma drogo, zwłaszcza małe rozmiary są u nich na wyprzedaży, także można tanio kupić. Warto też zaglądać do C&A, czasami mają promocje lub wyprzedaże i dobre jakościowo ubranka można tanio kupić. Oczywiście jak w Lidlu w ofercie są ubranka to warto zaglądać, bo ceny nie są wygórowane, a jakość dobra. Jeśli chodzi o zakupy wyprawki szpitalnej dla mamy to polecam allegro, wszystko można zamówić w jednej paczce z dostawą do domu, a cenowo wychodzi dużo taniej niż w stacjonarnych aptekach czy drogeriach. Lekarstwa, zarówno dla maluszka jak i dla siebie warto zamawiać w internetowej aptece Gemini, różnica między stacjonarnymi aptekami jest ogromna, a u nawet wyprawkę dla maluszka można zamówić. Fotelik do samochodu koniecznie należy kupić nowy, nieużywany z jak najświeższą datą produkcji. Chodzi o to, że materiały z których są wykonane foteliki mają swój okres trwałości i przydatności, także po jakiś czasie są już po prostu przeterminowane. I nie powinno się kupować fotelika na allegro, w sklepie internetowym czy w markecie. Powinien to być sklep typowo zajmujący się takimi rzeczami, gdzie sprzedawca jest wyedukowany w tym temacie i pójdzie z nami na parking i wepnie nam fotelik do samochodu, pokaże co i jak.

2017-07-13 09:19

No tak ;) jesli chodzi o rzeczy do niemowlaczka to najmniejsze rozmiary znalazłam w Kiku i dobrze bo moja córka urodziła się mając 52 cm gdzie w normalnych sklepach nie umialam znaleźć takich małych ubranek, a gatunkowo ciuszki i cenowo polecam Pepco. Teraz pokupiłam pełno body z krótkim rękawem po 6 zł za sztukę więc wcale nie tak dużo. Zdarzało mi się kupować w ciucholandach a tam używane nie raz są po tyle samo także lepiej polować na okazję w pepco i mieć nowe ;) a tak poza tym rzeczy jakieś do szpitala kupowałam w auchanie bo tam wszystko można było dostać i w rozsądnych cenach ;) resztę rzeczy mieliśmy typu kocyki rożek itd dostaliśmy bo mieliśmy ślub i zazyczylam sobie zamiast kwiatów coś dla maleństwa i to była najlepsza decyzja ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna