Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji LIPCOWEJ programu testowego 2023 - O MACIE SAFARI

Data utworzenia : 2023-08-09 18:14 | Ostatni komentarz 2023-10-25 19:54

MamyCanpolu

859 Odsłony
45 Komentarze

W tym wątku znajdziecie opinie testerek o macie Safari :)

2023-10-25 19:54

Dziś z niezależnych ode mnie powodów mata Safari musiała wylądować w pralce i suszarce i powiem Wam, że nic się złego z nią nie stało. Nadal kolory i wypełnienie jest w porządku  :) 

2023-10-13 12:49

Mój synek ma teraz rok a dalej wchodzi czasem i leży i bawi się wiszacunku zabawkami’. Mega polecam sprawdziła się u nas genialnie , kolory super uniwersalne nie bijące w oczy nadadzą się do każdego wnętrza . BArfzo dobre wykonanie miłe w dotyku i przyjemnie dla małych bobasków :)

2023-10-13 12:45

Mata Safari jest po prostu rewelacyjna, rośnie wraz z dzieckiem. Na początku służy jako kojec, następnie jako mata z zabawkami na pałąkach, a dodatkowo może posłużyć jako sama mata do zabawy. Kolorowe zabawki zachęcają maleństwo do zabawy nimi. Zabawa na macie wspomaga sprawność ruchową, wzmacnia mięśnie, a także wspomaga rozwój zmysłów dotyku, wzroku i słuchu.

 

Co tu dużo mówić, mata ma same plusy, zabawa na niej to wspaniała przygoda, która pomaga w prawidłowym rozwoju maluszka. Polecam z całego serca.

2023-10-06 21:19

My dostaliśmy pluszową matę edukacyjną. Jest w kształcie kwadratu przy czym boki - obrzeża są grubsze i dziecko nie wyturla się poza matę. Jest solidnie wykonana z miłych w dotyku materiałów. Obrzeża są szare, a środek jest biały ze zwierzątkami. Mata ma pałąki na których możemy powiesić 5 zawieszek Zebra, lew i miś, książeczka oraz lusterko. Fajnie, że są duże i rzucają się w oczy. Spędzając czas na macie stymulujemy zmysły dziecka takie jak wzroku, słuchu ( piszczące i grzechocące elementy), dotyku ( różne faktury materiałów) oraz ćwiczymy mięśnie i koordynację ruchową dziecka. 

Dla mnie na plus pokrowiec, można schować i nic się nie kurzy oraz to że można prać w pralce. 

2023-09-02 10:18

Mata Safari to świetne rozwiązanie dla każdego maluszka już od pierwszych dni życia. Jest bezpieczna i kolorowa co zachęca dziecko do leżenia na brzuszku. Może pełnić funkcję 3w1 jako kojec dzięki podniesionym brzegom, mata edukacyjna z pałąkami i zabawkami na zawieszkach oraz jako po prostu mata kiedy dziecko uczy się leżenia na brzuszku, raczkowanie, siedzenia czy co podczas zabawy. Taka mata sprawdzi się u dzieci na długi długi czas. 

Dziecko może uczyć się wyciągania rączek do zabawek zawieszonych na pałąkach, są to zebra, lew, miś, książeczka i lusterko. Dziecko rozwija przy tym sprawność ruchową, wzmacnia mięśnie oraz ćwiczy zdolności manualne. U nas oprócz świetnych zwierzątek do łapania bardzo córce podoba się lusterko w którym może się przeglądać i dawać buziaczki. Mata pomaga także rozwijać zmysły wzroku dzięki kolorowym, kontrastowym elementom, słuchu dzięki elementom szeleszczącym i dotyku poprzez łapanie zabawek. 

To co bardzo ważne to fakt że mate można prać w pralce i nic się z nią nie dzieje. Moja córka uwielbia takie maty więc u nas to strzał w 10!

2023-08-23 21:26

Nasza nowa mata jest rewelacyjna- córka potrafi bawić się na niej sama naprawdę długo a dla mnie to prawdziwa pomoc i chwila odprężenia. 
 

Mata ma bardzo fajne opakowanie, które ułatwia przechowywanie i szybkie utrzymanie w czystości. Jej rozkładanie i składanie jest mega szybkie i proste co pozwala a na jej sprawne przenoszenie w różne pomieszczenia w domu. U nas wędruje z nami z jadalni do salonu :) 
 

Mata jest bardzo miękka, wygodna i można ją rozkładać na większe lub zbudować kojec. W zestawie mamy 5 wiszących elementów zabawek, które idealnie spełnia swoją rolę i budzą ciekawość mojej córki, która sprawnie już po nie sięga i łapie w rączki. Do tego mamy też podusie i całą masę kolorów jak również szeleszczących i piszczących elementów. Całość prezentuje się bardzo ładnie i nawet starsze dzieci lubią się na niej układać i leżeć lub oglądać zabawki :)

2023-08-18 08:53

Edukacyjna mata do zabawy kojec SAFARI dla dzieci 0+ jest świetna!:) 

Jako pierwsze zwróciłam uwagę na opakowanie. Ma wygodny pokrowiec z rączką co pozwala na wygodne przechowywanie ,dzięki któremu mata nie kurzy się i nie brudzi. Rozkładanie maty jest banalnie proste:) Szybko i sprawnie można ją mieć gotową do użytku. Po rozłożeniu zwróciłam uwagę na bardzo miły w dotyku materiał i kolory ,których nie brakuje. Jest bardzo kolorowa i wesoła. Podoba mi się możliwość zrobienia kojca i rozłożenia maty na prosto gdy dziecko podrośnie. W zestawie podusia ,która wspiera dziecko w leżeniu na brzuszku :) Za co duży plus! 

Mata wyposażona w 5 zabawek ,które łatwo można zdemontować :) Są to zabawki piszczałki , grzechotka i lusterko więc z pewnością zainteresują każdego malucha i dodatkowo pozwolą stymulować zmysł słuchu :) Najbardziej spodobała mi się odpinana książeczka! Posiada piszczałkę i elementy szeleszczące. 

Grubość maty jak dla mnie wystarczająca :) Posiadałam kiedyś z innej firmy i była cieńka z plastikowymi elementami co zupełnie się nie sprawdziło. Ta jest delikatna i miękka. Nie posiada żadnych twardych elementów! Jest bezpieczna i wygodna. 

Zachwyciła nawet moje starsze pociechy zachęcając je do zabawiania maluszka :) Stale powtarzają ,że będą się bawić z najmłodszą siostrą ,bo tak przypadły im do gustu kolorowe zabawki :)

2023-08-16 22:50 | Post edytowany:2023-08-16 22:52

My mamy kulki jeszcze z basenu z kulkami kupiłam wtedy chyba z 300 kulek za 30 złotych na olx z tego co widziałam są nawet niekiedy w pepco 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna