Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Wypadanie włosów

Data utworzenia : 2019-08-27 09:36 | Ostatni komentarz 2024-03-28 15:57

Konto usunięte

13546 Odsłony
1119 Komentarze

Kochane Mamy, czy zmagacie się z wypadającymi włosami po ciąży? Co stosujecie na wzmocnienie włosów w trakcie karmienia piersią? Przyjmujecie witaminy dla kobiet karmiących czy stosujecie jakieś szampony, odżywki czy może naturalne sposoby?

2024-03-28 15:57

Oj pamiętam jak chciałam w gimnazjum się przefarbować na blond. Koleżanka tak mi rozjaśniła włosy, że nie dość, że wyszedł kurczak to jeszcze z ciemną plamą z tyłu. Masakra. 

 

A co do wypadania włosów po porodzie to właśnie się mierzę z tym problemem. W połogu piłam pokrzywę, ale chyba niewiele dała. Teraz stosuję serum All in one z Miya jako wcierkę, ale nie widzę za bardzo efektów.

2024-03-22 09:49

Moje włosy zawsze były słabe i wypadały nawet gdy nie byłam w ciąży. Oczywiście chciałam brać witaminy oparte na biotynie , ale fryzjerka podzieliła się ze mną cenną wskazówką.  Sama przyjmowała witaminy na biotynie i włosy lepiej rosły , wzmocniły się.  Jednak był haczyk , ponieważ włosy nie rosły tylko na głowie.  Rosły też nadmiernie na rękach i pod pachami nogi  i miejsca intymne. Śmiała się później , że witaminy nie wiedzą na , które części ciała mają wpływać i ogólnie wpływają na porost włosów.  Od jakiegoś czasu stosuje odżywke dla psów. Tak wiem , wiem to bardzo dziwne.  Jednak odżywka jest stworzona z samych naturalnych składników , nie ma tam niczego co mogłoby zaszkodzić człowiekowi.  Mam suczke rasy szpic miniaturowy i jej włosy zaczęły rosnąć jak szalone a ja pomyslam , że też spróbuję.  Kosmetyki z firmy tauro pro line

2024-03-15 19:02

Oj pamiętam jak mi mama sciela grzywkę za krótko i to przed komunia he ;)

2024-03-12 12:25

Pina nie ty jedna hahaha jak miałam z 20 lat mama mi chciała wymalować włosy na piękny słomkowy blond a wyszła piękna marchewka hahahaha a jestem ciemną blondynką z natury. Ta marchewka była tak brzydka że mama pojechała do sklepu i kupiła czarną farbę hahaha i tak miałam czarny przez jakieś 2-3 lata 

2024-03-10 13:12

Witaminy Vitapil Mama.

Do tego szampony i odżywki przeciw wypadaniu włosów, np Pharmaceris H.

Ważna jej systematyczność.

2024-03-10 11:07

Ja to tylko nie zapomne jak raz w gimnazjum chcialam zrobic sie sama na blond i wyszlam ruda heh pierwszy i ostatni raz 

2024-03-03 10:19

Haha niezapomniane chwile z czasu dzieciństwa, kiedy to chciało się mieć grzywkę , mama nie chciała się zgodzić na te fanaberie to po cichaczu, w łazience przy lustrze samej się obcinalo ;) później mama musiała poprawiać i miałam włosy jak spod hełmu :)

2024-03-03 08:38

Taka już nasza uroda ciężko nam dogodzić haha zawsze coś mogło by być inaczej 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna