Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Sen a ząbkowanie.

Data utworzenia : 2019-05-11 08:48 | Ostatni komentarz 2019-06-17 16:55

Alucha95

3025 Odsłony
24 Komentarze

Witam. Mam kochaną córcie ktora ma skończone 7 miesięcy. W 6 miesiacu wyszedł jej pierwszy ząbek. Wszystko było ok jadła normalnie nawet fajnie to zniosła. Dnia kiedy skończyła 7 miesięcy, tj. 28.04 wyszedł jej kolejny zębolek i od tamtego czasu się męczy. Obiadku je bardzo mało, kaszek nie chxe praktycznie w ogóle, ew kilka łyżeczek owsianki. Zawsze ładnie spała i w nocy i w dzień a teraz spanie w nocy to prawie jak nie spanie(w dzień bez zmian), tylko drzemki. Maluszek rozbudza sie co godzinę domaga sie piersi, noszenie jej nie bardzo pomaga bo wierzga nóżkami i się pręży. Z kupami nie ma problemu, bączki puszcza normalnie. Widać że bardzo jej dają się we znaki dziąsełka. Mam zakupioną maść ale mimo wszystko sytuacja noc w noc się powtarza. Nie pomaga podawanie wody. Znalazła może któraś bardziej doswiadczona mam jakiś sposób by ulżyć dziecku, tak by spokojnie spało? Cieplutko pozdrawiam

2019-06-17 16:55

U mnie to jeszcze tak w kość ząbkowanie nie dało. Kilka nieprzespanych nocy. Ale ogólnie nie jest źle, zawsze mogło być gorzej. Niektóre dzieci to nawet jest ani pić nie chcą bo tak źle to znoszą.

2019-06-15 00:02

Mojemu synowi dopiero wyrósł pierwszy ząbek a ma 9 miesięcy. Jak wyrasta ząbek dla dziecka to jest ogromny ból. Dużo pomagają maści na ząbki i działają znieczulająco, chłodząco i kojąco, co pomaga maluszkowi wytrzymać ból. Ja również polecam maść Dentinox u nas się dobrze sprawdza

2019-06-14 23:55

Zabkowanie to ciężki okres dla calej rodziny. U mnie sprawdza się maść. Mam jeszcze czopki ale nie podaję. Po maści od zazu przechodzi. Dentinox mam. Polecają też camilie ale nie na każde dziecko działa.

2019-06-10 14:04

Po pierwsze uzbroić się w cierpliwość. Mój synek ma problemy ze spaniem od skończenia 7 miesięcy, a obecnie ma 14 miesięcy. Ostatnio kupiłam anaftin baby, który ma szczoteczkę. Nie ma też środków przeciwbólowych więc można go używać kiedy jest taka potrzeba. Szczoteczka masuje dziaselka. U nas zniwelowala zaczerwienienia. Doraźnie można podać środek przeciwbólowy.

2019-05-14 14:25

Uuuuu ewciaos,to współczuję.Mojemu już tak się bielą górne jedynki że szok!ale jeszcze ani jeden się nie wyrżnął.Boję się że w momencie kulminacyjnym dostanie gorączki tak jak było to przy dolnych jedynkach.

2019-05-14 09:31

Kasaoaa1 u nas jest to samo juz 3noc synek budzi sie z placzem co godzinę jak dam mu ibum to budzi sie co 3ale budzi sie do jedzenia potem zaraz placze jakby właśnie dokuczaly zabki..maskara i jeszcze budzi sie po 5o 6 a tu synek 5lat do przedszkola na 8i ja chodze jak widmo;-( dzisiaj juz nie dalam synka do przedszkola bo młodszy synek 8mc kaszle a pogoda okropna 0stopni i snieg byl na moim aucie i strasznie padalo wiec odpuscilam a ja ledwo żyje jestem taka śpiąca ze nawet kawa nie pomaga;-(

2019-05-13 22:54

Właśnie dzisiaj mamy ten problem synek co chwilę się budzi z płaczem

2019-05-13 22:45

U nas ostatnio znów gryzienie jeszcze jedna 5 I z głowy no i jedna musi wyjść do końca w sensie już przebiła się ale jeszcze nie jest cała w sensie widać że jest niska jeszcze więc jeszcze musi w górę wyjść:) U nas też wszystko do buzi ale ostatnio nawet daje sobie ząbki myć ładnie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna