Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (468 Wątki)

cisza

Data utworzenia : 2017-09-04 20:42 | Ostatni komentarz 2017-09-23 21:58

bezeluszek

2057 Odsłony
23 Komentarze

Co tu ostatnio taka cisza ??? Co porabiacie że nikogo tu nie ma ???

2017-09-05 05:07

Annaleszk nie martw się na zapas - maluszek sam wybierze sobie dogodny termin i jeszcze poród może zakończyć się sn. U mnie w ciągu ciąży pojawily się 3 terminy - 29 wrzesnia, 5 października, a teraz 10 października - bobas jest bardzo malutki i tak się to przesuwa... A ja wiem, że niuniek przyjdzie na świat wtedy kiedy jemu będzie najwygodniej :) Na to nie mamy za bardzo wpływu. Głowa do góry Aniu!

2017-09-04 23:51

U mnie narasta stres związany z przekroczeniem terminu porodu.... Szyjka się zatrzymała na 0,5 cm i ciągle twarda,a Dzidziuś dobija do 4 kg....na koniec tygodnia mam skierowanie do szpitala na wywołanie i boję się, że jednak poród zakończy się cc. A przez całą ciążę nastawiałam się na sn, zbierałam siły psychiczne, radziłam się znajomych Mam i analizowałam Wasze odpowiedzi w moim wątku sn czy cc.... Do tego kilka problemów osobistych, których rozwiązania raczej prędko nie doczekamy.... Chwilami czuję się oszukana przez własne ciało, z każdym dniem coraz bardziej martwię się o Maleństwo..... Zaglądam na forum codziennie, ale straciłam radość dzielenia się swoimi przeżyciami. Ogólnie samopoczucie bardzo w dół, co zauważają też moi Bliscy. Częściej płaczę niż się uśmiecham. Mam świadomość, że to też za sprawą hormonów, jednak życie płata takie figle, że nawet jak człowiek stara się nie denerwować i dbać o siebie to wszystko wokoło jakby się zmawia ba przekór.

2017-09-04 22:57

Bakaliowa to trzymam kciuki :) ja też mam fajnych sasiadów szczury po podwórku biegaja :) ja w ciągu dnia tez czasu nie mam. tylko jak dzieci śpia mam luzy zeby pobuszować .chodziłam spac ok 1 a teraz jak rano trzeba wstac młode do szkoły zaprowadzic to zamiast się kłaść to dalej buszuje...

2017-09-04 22:32

U mnie podobnie, czasu coraz mniej, obowiązków dużo, ale jak tylko mogę to wchodzę tu i zaglądam. Większość wątków czytam, nie zawsze udzielam się w nich, bo czasami już wcześniej ktoś napisał to co sama napisałabym, a w niektórych kwestiach nie mam (jeszcze) doświadczenia, także nie zawsze mogę coś poradzić.

2017-09-04 22:20

I ja sie już nie wyrabiam :D tak jak wcześniej myślałam, że mam już wszystko tak teraz wydaje mi się, że mam ciągle za mało rzeczy dla maluszka :) chociaż pranie wyprawki nie ma końca :) nie pozamykalam jeszcze wszystkich spraw w pracy, a tu już 4 tygodnie i mój świat wywróci się do góry nogami :) I coś u Oli cisza, więc podejrzewam, że niedlugo powita nas w większym gronie :))

2017-09-04 21:51

niestety natłok obowiązków....a przede wszystkim najwięcej czasu poświęcam mojej córeczce :)

2017-09-04 21:21

Dziecko, mąż, dom... to jednak trochę czasu każdej z nas pochłania :) ja teraz żyje przeprowadzką, obecne mieszkanie pokazało zbyt wiele wad - smrodzący dymem sąsiedzi, hałas ze szkółki drzewek na przeciwko, problemy z dostawą prądu, nie ma gdzie spacerować z Małym, więc trochę tu wariuje - namawiam męża na zmiany i już prawie się udało, mam miejsce na oku, tyle że wymaga pewnego wkładu finansowego i czasowego... oby się udało!

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna