Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (471 Wątki)

pomysły na poinformowanie o ciąży

Data utworzenia : 2017-10-13 11:29 | Ostatni komentarz 2022-10-12 09:43

Maggda

2389 Odsłony
63 Komentarze

Dziewczyny w jaki sposób poinformowałyście najbliższą rodzinę o ciąży? Mam na myśli rodziców, teściów. Jutro się wybieramy z informacją do rodziców męża i tak szukamy pomysłu na przekazanie im nowiny:) Jedynym pomysłem jaki przychodzi nam do głowy jest danie koperty ze zdjęciem usg córce, żeby przekazała dziadkom:) Ale ona ma dopiero roczek, nie wiem, czy tak chętnie odda im kopertę:)

2017-10-13 20:53

Ale super pomysł, tylko czy te dziecko dostarczy ta kopertę :p u mnie test ciążowy był robiony 3 razy i z racji takiej że mąż wiedział też że okres się spóźnia więc raczej nie mogłam mu zeobic niespodzianki... Ale za to wiem że moja babcia bardzo chciała już prawnukow i była pierwszą osobą która wiedziała w tajemnicy, bo oficjalnie chcieliśmy powiedzieć dopiero jak potwierdzimy wiadomość u ginekologa. No i tak było usg wydrukowane a więc czas na poinformowanie rodziców. Mama była w domu i była kolejna osoba która wiedziała, dostała usg i poinformowalam że zostanie babcia a ona myślała że to jakiś kawał bo pół roku wcześniej przynioslam podobne usg mówiąc to samo (ale usg było guzka piersi które wyglądało identycznie do takiego ciazowego) u mnie z rodzicami to nie było problemu, byliśmy zareczeni ślub zaplanowany jednak balismy się moich teściów a rodziców od męża... Bo oni są tacy że wszystko powinno być po kolei. Mama jak się dowiedziała prawie z kanapy zjechala a tesciu akurat był w rodzinnych stronach więc dowiedział się telefonicznie żeby nie być na końcu, i podobno poszedł na cały dzień do lasu na spacer bo też musiał ochłonąc a pote To już wszyscy tylko świętowali i sie cieszyli więc pierwsza informacja do wszystkich była zaskoczeniem. A teraz kochają wnusie nad wszystko

2017-10-13 20:05

Ja bardzo długo nie informowalam o ciąży ponieważ była to ciąża zagrożona i nie wiedziałam co będzie dalej. A jak już było można powiedzieć to już było po mnie widać więc wszyscy wiedzieli : )

2017-10-13 19:11

U nas bylo trudniej bo ciaza byla nie planowana i przed slubem wiec swojej mamie przrkazalam ja sama i byla zadowolona milam.24lata byla z partnerem 4lata wiec mama odebrała to normalnie , gorzej bylo z teściowa jej maz zaczal cos mowic ze jestem w ciazy a ina myslala ze on zartuje dop siostry zaczely.mowic ze on mowi prawde bo to bylo na rodzinnym niedzielnym spotkaniu bylo miło, wesolo to juz teraz maz;-) skorzystal z okazji dobrego humoru.i jakos zaakceptowala byla zla ale przeszło jej;-) ale teraz chcemy sie starac o drugie wiec jak zajde w ciazy to oenwiw pewnie maz powie u siebie w rodzinie w mojej obecnosci a ja powiem u siebie u nas tak nie ma zw jakos przekazujemy razem..zreszta teściowa zawszw nam mowi ze nam.jedno dziecko wystrczy chyba nie chce zwbysmy mieli drugie;-( bo jak zaczelismy mowic cos o drugim i ze synek sie mnie pyta kiedy będzie mial.braciszko to tesciowa na to ze synek za niedługo pujdzie do orzedszlola przedszkolai będzie mial kolegów to nie musi mieć rodzeństwo , triche bylo mu smutno...ze maz robi za granica jest co 10dni i ze ja sobie nie poradzę. A my zawsze.pragnelismy o rodzeństwie dla ssynkaa tym.bardziej ze sie teraz budujemy i będziemy.miec duzo pomieszczeń...wiec nie wiem jak to będzie u nas.

2017-10-13 18:30

Też uważam ze ten pomysł z kopertą jest fajny i będzie wielkim zaskoczeniem bo przecież nikt się nie będzie spodziewał takiej pięknej zawartości.;-) U mnie było tak, że ja chciałam się wstrzymać aż będę wiedziała czy z ciązą jest wszystko ok i mówiłam dla męża by nikomu nie mówił. Ale on nie wytrzymał i wszystkich powiadomił ;-)

2017-10-13 16:49

Ola to synek Was wyręczył w poinformowaniu rodziców:) Przynajmniej było wesoło:) Piękny jest Twój synek, ma bardzo duże oczka:)Misio też niczego sobie ;) Ewelka Ty miałaś utrudnioną sytuację przez odległość. W takiej sytuacji też pewnie poinformowałabym rodziców przez telefon. To chyba pozostanę przy naszym pomyśle z kopertą i nie będę nic więcej wymyślać. Zwłaszcza, że do jutra nie mam zbyt wiele czasu.

2017-10-13 14:29

Ja mojej mamie powiedziałam przez telefon, bo mieszka 400 km ode mnie i już nie mogłam wytrzymać i jak jej powiedziałam to poczułam, że wszystko będzie dobrze. Do teściów mąż poszedł sam i im powiedział, znając jego to bez żadnych fajerwerków. Natomiast mojej siostrze jak już miałam potwierdzoną ciąże, zadzwoniłam (też mieszka daleko ode mnie) i potwierdziłam, że będę u niej na weselu, ale nie sama - myślała, że mówię o moim mężu, dopiero chwila trwała aż zrozumiała o co chodzi. Jedyne co to mężowi dałam test ciążowy w małej torebeczce prezentowej, bo to był dzień przed jego urodzinami i doszłam do wniosku, że będzie ciekawym dodatkiem do prezentu, który sam sobie wybrał. Brawa dla Mikołaja :) Też uważam, że pomysł z usg jest fajny :)

2017-10-13 11:56

Maggda, u nas było śmiesznie, bo chcieliśmy powiedzieć moim rodzicom osobiście podczas ich wizyty u nas o tym, że drugi raz zostaną dziadkami. Życzyli nam tego przy okazji wszystkich urodzin, imienin i świąt, a my zawsze odpowiadaliśmy, że sobie chyba te życzenia składają, bo nam dobrze we trójeczkę, z jednym dzieckiem ;) Więc byliśmy bardzo ciekawi ich reakcji. Chcieliśmy im zwyczajnie powiedzieć, nie w żaden specjalny sposób. Gdy już do nas przyjechali, tradycjnie przywitali się z naszym starszym synkiem i poszli do jego pokoju chwilkę z nim porozmawiać, pobawić się, a my z mężem zajęliśmy się przygotowywaniem kawy. No i oczywiście Młody się wygadał :) Moja mama chwyciła za zrobionego ręcznie przez Mikołajka pluszowego misia i zaczęła się zachwycać jaki on piękny, wspaniały i ładnie odszyty. Wówczas mój tata zapytał co Miki teraz będzie z takim misiem robił, no a ten bez ogródek odpowiedział, że no jak to, przecież to jest miś dla jego braciszka, którego mama ma w brzuszku :) I po niespodziance ;) Myślę, że pomysł, aby Wasza córcia wręczyła dziadkom kopertę ze zdjęciem USG jest super :) Już widzę ich reakcję! Poniżej Aleksio z misiem :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna