Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Przedłużanie rzęs

Data utworzenia : 2018-01-05 22:31 | Ostatni komentarz 2022-08-19 11:10

lola102

767 Odsłony
17 Komentarze

Czy któraś z was dziewczyny miała robione przedłużanie rzęs , np metodą1:1 Interesuje mnie czy po takim przedłużeniu bardzo niszczą się swoje rzęsy.Pytałam kosmetyczki mówiła że nie ale ja tam wole posłuchać opinii dziewczyn które to miały lub mają robione.Moje rzęsy są w opłakanym stanie ,Używałam olejku rycynowego ale efektów narazie brak

2022-08-19 11:10

na pewno w jakimś stopniu niszczą, ja na przykład jak przedłużałam to dostałam uczulenia na klej 

2019-03-05 11:47

Mi już wszystkie doklejane rzesy odpadły. Swoje rzęsy mam mocne i nie mam żadnych ubytków. Teraz nie mam czasu na doklejanie rzęs. Co do hybrydy to bardzo psują paznokcie. Pozwalają paznokcie zapuścic ale psują płytkę paznokcia, a ja paznokcie mam akurat słabe. Po zdjęciu hybrydy strasznie mnie bolały paznokcie. Reagowaly na wodę w sumie na wszystko reagowaly przynosząc ból. Dlaczego u mnie paznokcie hybrydowe odpadają.

2019-02-14 11:37

Moim zdaniem strasznie obciąża przecież dochodzi druga rzesza i klej a osobiście nie mam słabych rzęs ani cienkich tylko mam jasne

2019-02-13 22:25

Ja nie przedłużałam bo nie czułam potrzeby. W mojej opinii nie ma tak że nie uszkodzi naturalnych rzęs, chociażby dlatego że muszą utrzymać większą masę i to może je osłabiać. To tak jak się mówi o manicure hybrydowym że w przeciwieństwie do tipsów żelowych czy akrylowych nie uszkadza. No u mnie uszkodziło i u znajomych mi osób które miały hybrydę i ją zdjęły to jednak te paznokcie były mocno zniszczone.

2019-02-13 22:10

Ja sobie co jakiś czas przedłużamy rzęsy 1:1 właśnie. Efekt jest bardzo delikatny i nie obciąża moich brwi. Długo się zastanawiałam przed pierwszą wizytą czy dobrze robię i czy moje rzęsy się nie zniszczą. Trafiłam na bardzo dobrą panią która wytłumaczyła mi co i jak. Ale ja mam mocne rzęsy. Jeśli ktoś ma słabe to odradzam robienia rzęs nie jest to dla każdego. Mi to akurat szkody nie robi.

2019-02-12 20:50

Dwa razy przedłużałam sobie rzęsy metoda 1:1 i już nigdy więcej. Strasznie obciąża moje rzęsy mam wrażenie że jest ich połowa mniej i są dużo krótsze. Sztuczne rzęsy są sztywne i niewygodnie myję mi się skórę wokół oczu. I po tygodniu strasznie dużo mi ich wypadało. Może to też kwestia przyzwyczajenia. Ale ostatnio znalazłam na internecie rzęsy na magnes które są dużo tańsze i wielokrotnego użytku, szybkie w aplikacji bez kleju. Jak na razie czekam na przesyłkę i zobaczymy może się okażą się lepszą alternatywą

2019-02-07 13:51

Patrycja jak dla mnie ok jak nie wyglądają na sztuczne jednak mi szkoda kasy na rzęsy trzeba jednak często powtarzać żeby efekt był cały czas przynajmniej co dwa tygodnie ale wygoda na pewno jest . Ja się nie maluje chyba że wychodzę z domu ale to też nie zawsze

2019-02-06 18:27

A ja w sobote zrobilam sobie 1:1 Sama doskonale wiem, że tak-są sztuczne. Czesto sie dziwilam, ze dziewczyny je robia. Bo po co im to. Jednak córka ma taki etap, ze jak tylko mnie nie widzi to placze az sie zanosi. Wiec zrobilam rzesy by rano wstac, przemyc twarz i juz.... Tyle, ze ja zrobilam je krotkie. Tzn. sama je przycielam ;) i wygladaja \'naturalnie\'. Akurat w sobote mieliśmy spotkanie rodzinne i wszystkie kobietki sie zachwycały i wzięły nr do kosmetyczki. Każda myslala, ze mam je porzadnie wytuszowane. Przyzwycajalam sie do nich ze dwa dni. Początkowo bylo dziwnie. Balam sie je dotkac, ze odpadna. Jednak nic takiego sie nie dzieje. Z myciem twarzy tez nie ma problemu. Od kosmetyczki dostalam szczoteczke (taka jak w tuszu) i nia moge sobie rozczesywac rzesy. Fakt dwie godziny lezenia moze meczyc. Jednak ja wyszukalam kosmetyczke, ktora dojezdza do domu. Poki co jestem zadowolona. Z pewnością rzesy sie niszcza bo to przeciez klej. Ja swoje rzesy i tak mam bardzo krotkie i tuszowanie ich nie dawalo super efektu. A to czy komus sie podobaja to kwestia gustu. Moja kolezanka stwierdzila, ze woli jak sa dluzsze. Ja jednak chciałam jak najbardziej \'naturalny\' efekt.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna