Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Prezent dla 2-latka, czyli co kupić dziecku, które wszystko ma.

Data utworzenia : 2018-01-08 16:42 | Ostatni komentarz 2022-05-06 07:45

bebusiaa

1047 Odsłony
23 Komentarze

Dziewczyny, wiem, ze dopiero co były święta, dopiero co były prezenty, ale właśnie z tego powodu borykam się teraz z ogromnym problemem.. Mianowicie mój chrześniak z końcem lutego kończy 2 latka. Póki co jest jedynakiem, nieco rozpieszczonym, mającym chyba wszystkie zabawki jakie może mieć chłopiec w jego wieku. Posiada też mnóstwo zabawek kupionych na wyrost, tzn. zupełnie niedostosowanych do jego obecnego wieku, takich, którymi zacznie się bawić dopiero za rok może dwa.. Czy macie jakiś pomysł na fajny prezent dla takiego chłopca? Na pewno odpadają wszelkie samochody - małe, duże, plastikowe, drewniane, zdalnie sterowane, grające, nakręcane itp., grające stoliki, książeczki, puzzle, kolorowanki, pluszaki, klocki, piłki.. Myślałam o tym, żeby kupić mu taką dużą przezroczystą świnkę skarbonkę, do której wrzucane będą drobniaczki, a dziecko uczyłoby się oszczędzania. Problem w tym, że on ma już konto bankowe i obawiam się, że ten prezent się nie sprawdzi, przynajmniej w oczach jego rodziców.. Nie chciałabym dawać tylko pieniędzy, bo na ten moment to dla niego żadna przyjemność. Naprawdę nie mam pomysłu, pomóżcie :(

Konto usunięte

2022-05-06 07:45

Polecam oszczędzać, oszczędzanie na tzw czarną godzinę.
A możliwości związanych z oszczędzaniem i inwetowaniem jest stosunkowo dużo.
Proponuje np sprawdzić lokaty, obligacje, konta oszczędnościowe czy inwestowanie w ziemię lub inne tego typu aktywa i pasywa.
Całkiem ciekawą opcją jest możliwość zainwestowania w waluty - ale to jest już spore ryzyko z którym po prostu trzeba się liczyć.
Jeżeli chodzi o warunki, to propnuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-oszczednosciowe-profit/

2018-11-13 16:05

Jak dziecko ma wszystko to też lepiej dac pieniądze. Niech rodzice odloza na konto i po czasie zawsze coś urośnie. Dobrym pomysłem jest też zapytać się rodziców co kupić dziecku tak by było potrzebne. Dobrym pomysłem jest też kupienie ubrań.

2018-02-24 21:42

Zamaranczka to moja córa uwielbia dostawać ubrania i buty. Od razu ogląda, przymierza, no typowa kobietka :) Jugatsu, koraliki dla 2 latka to moim zdaniem kiepski pomysł. Moja córa niby rozumie, ale czasami ma głupie pomysły i mogłaby taki koralik wziąć do buzi.

2018-02-23 11:40

Może zabawki edukacyjne? Widziałam w empiku takie zestawy do robienia branzoketek z koralików czy też podobne zestawy :-) Albo może jeśli lubi to jakieś klocki, teraz jest tyle zestawów dla dziewczynek :-) Albo z Fisher price zestaw doktora :-)

2018-01-15 21:28

Niby tak, ale dwulatka mało co zainteresuje. Ubrankami też się nie pobawi, a na sesji moze mieć frajdę z bykających świateł, zabawek, strojów i gadżetów :)

2018-01-15 20:52

To prawda sesja super prezent, ale bardziej dla rodziców i całej reszty. Sami córce na święta zrobiliśmy taką sesję. Dziadkowie i my zachwyceni, a córka popatrzyła na siebie i tyle :)

2018-01-15 18:08

Również zgodzę się z tym, że sesja zdjęciowa to fajna pamiątka, ale czy ucieszy takiego malucha? Moim zdaniem to raczej prezent dla rodziców czy dziadków, którzy za jakiś czas będą mieli co wspominać albo będą mogli powiesić większe formaty zdjęć np w sypialni czy salonie i upajać się widokiem ;) A dwulatek z tego wydarzenia i tak niewiele będzie pamiętał... Bebusia, daj znać na co się zdecydowałaś :))

2018-01-11 21:01

Zależy u kogo się ją kupi... Nie mówię tutaj o wypasionej sesji za 400 zł, ale w moim otoczeniu sesję można kupić już za 150 zł, więc tyle ile kosztuje np. rowerek ;]

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna