Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Terminy 2018

Data utworzenia : 2018-04-17 11:45 | Ostatni komentarz 2018-09-30 08:56

Matula

1513 Odsłony
38 Komentarze

Dziewczyny rodzące w tym roku, kiedy spodziewacie się swoich pociech na świecie? Odliczacie dni w kalendarzu, a może robi to za Was jakaś aplikacja? Ja poprzednią ciążę straciłam w 19 tygodniu i strasznie to przeżyłam, miałam zrobić sobie przerwę w myśleniu o kolejnym dzieciątku. Los jednak chciał inaczej i szybko pojawiła się kolejna ciąża. Teraz termin mam na 5 września, czyli już 20 tc. Jestem dobrej myśli bo wszystko dobrze idzie. Wg usg termin to 10 września, więc niewielka różnica. A jak to jest u Was?

2018-09-30 08:56

MichuNi my juz 3tyg po a synkowi katarek juz po 4dniach przeszedl i naszczescie nie zarazil synka, prawie 7dzieci u synka nie chodziło do szkoly bo chorzy a synek naszczescke zdrowy, tyle minus ze jak odprowadzam synka lub ide po niego to niestety musze isc z synkiem juz od drugiego tygodnia..i boje sie bo ile w szkole moze byc zarazkow itd..ale nie mam wyjsciam az za granica i musze sobie radzić sama, jestem juz taka wymeczona, synek wstaje w nocy co 2godz a nie mowiac zanim zasnie bo jeszcze go przebieram, trzynam do odbicia a z tym tez czaswm schodzi nawet 20min bo co go poloze odbije sie mu a za chwile patrzę a on steka i znow sie mu ulewa i tak czasem z 4razy...a poten ma cale spioszki mokre to go przebieram i zanim zasnie to pul godz i znow chce jesc bo minęło juz 2godz a tu juz ostatni raz budzi sie o 6to juz nie ide spac bo zanim sie mu odbije itd to zaraz bedzie 7a tu trzeba wstac zrobić starszemu synkowi śniadanie do szkoly, ubrac go potem Alanka i musze isc do szkoly i tak w kółko musze sobie sama radzić...i lekko nie jest..niestety..

2018-09-07 15:20

Kurcze moja Klara poszla od sierpnia do przedszkola i wlasnie drugi raz jest chora... przerabane z tymi przedszkolnymi infekcjami. Z jednej strony mama sie cieszy ze bedzie czas dla drugiego maluszka, wszystko fajnie, ale jak przedszkolak ma ciagle jakies miroby do domu przynosoc to tez lipa... Ewcia mam nadzieje ze starszakowi szybko przejdzie i mlodszy synio sie nie zarazi :) Trzymamy kciuki za Was :)

2018-09-07 14:39

Ewcia trzymam kciuki bo to już jakoś teraz. Koniecznie daj znać jak nabierzesz sił jak tam z wami :)

2018-09-05 23:53

ewcia współczuję tej sytuacji, rzeczywiście oby mu przeszło jak najszybciej dla niego samego by się nie męczył czy dla waszego drugiego synka aby się nie zaraził jeśli to jakaś nawet infekcja. Jeju to już za trzy dni? Tak szybko ci zleciało:)

2018-09-05 22:09

Silver poszlam do tego samego szpiatala tylko trafilam na innego lekarza i jednak udalo soe przesunąć termin z 6na 8..także juz za 3dni zobacze synka..strasznie sie stresuje..jeszcze synek w tym roku pierwszy raz poszedł do przedszkola jako 4latek..i mimo super to przeszedl i zadowolony..ale juz w ra noc mi goraczkowal..dalam go do szkoly bo rano bie nie mial goraczki ale juz nak po niego przyszłam to mial i o 19 tez mial 39,6także zobaczę co będzie przez noc..bo puki co nie ma bp podalam mu ibum o 19...także różnie moze byc...wolałabym.zeby mu przeszl bo nie chciałabym zrezygnować z szkoly..bo chciałam zeby sie przyzwyczail , no ale jak trzeba to trzeba...okaze się rano..co z synkiem..a lepiej zeby nie zachorowal bardziej bo synek ma zie pojawić i zeby soe nie zarazil od starszego brata.

2018-09-04 00:00

ewcia a jak masz skróconą szyjkę, bo to też ważne. Najważniejsze, że udało wam się przesunąć termin, poszłaś gdzie indziej i widzisz problemu nie robili. I przede wszystkim już nie martw się tym przedwczesnym porodem bo jeszcze sama go sobie wywołasz:)

2018-09-03 22:47

MichuNi faktycznie byc może o to chodziło Magdalenie nie skokarzylam;-) no ale dzisiaj byłam w tym szpitalu i jednak udalo sie i mam termin na 8września i jakos najbardziej mi odpowiada nie za późno i nie za wczesniej;-) a juz bede w 39tyg. Teraz tylko licze na to z nie zlapie mnie wczesniej, tym bardziej ze mam skrócona szyjke i od dwuch dni mam jakby biegunke..a mowia ze mogą to byc objawy przed porodem..a maz wraca dop w czwartek w nocy;-( obym dotrzymala do tej daty.

2018-09-03 06:37

No widzisz, czyli udalo sie, to prawie tydzien dlizej w brzuszku, super!!! Ciesze sie <3 Mysle ze Magdalena sie smieje ze gdyby byla 23.03 to bylyby prawie same trojki ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna