Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (466 Wątki)

Przygotowanie pokoju i łóżeczka dla maleństwa

Data utworzenia : 2018-10-01 21:54 | Ostatni komentarz 2022-08-19 11:14

Mikasu

2814 Odsłony
102 Komentarze

Kochane mamusie, a wy w którym miesiącu ciąży przygotowałyście pokoik dla maleństwa i jego łóżeczko? Czy w 7 miesiącu to jeszcze za wcześnie?

2018-10-05 10:22

Co do prasowania to sie nie zgodze, ze \"musi\"; moze i warto bo material troche zmieknie, ale nie ma przymusu prasowania rzeczy dla niemowlecia :)

2018-10-04 22:11

Zdecydowanie za wcześnie. Jednak nie warto czekać też do ostatniej chwili, ponieważ np. nowe łóżeczko dobrze żeby trochę wywietrzało i nie było go czuć nowością. Pościel oczywiście musi być wyprana i wyprasowana.

2018-10-04 12:38

Rowniez uwazam ze to za wczesnie, powiem wiecej, maluch przez jakis czas prawdopodobnie w ogole nie bedzie potrzebowal wlasnego pokoju, mimo, ze to takie piekne wyobrazenie. Moja corka dostala wlasny pokoj jak miala pol roku, a i tak jeszcze niemal kolejne pol roku spala z nami ;) Jednak jesli chcesz juz zlozyc lozeczko i wszystko przygotowac, to ograniczylabym sie do zlozenia mebli i ustawienia ich w miejscu przeznaczenia, niech sie przewietrza; na pewno nie ma jeszcze sensu powlekac materacyka itd. - do porodu zdazy sie zakurzyc. Jesli natomiast w gre wchodzi jakies malowanie i tym podobne, to mozna sie juz pokusic o takie prace, zeby wszelkie chemikalia z farby zdazyly wywietrzec.

2018-10-02 21:10

Mikasu moim zdaniem siódmy miesiąc to też za wcześnie, aby przygotować już łóżeczko dla maluszka. Oczywiście można już wszystko kupić i porozkładać, ale samą pościel zostawiłabym tuż przed porodem jeśli jesteś na tyle w pełni sił. Możesz też wyprać wcześniej i schować, gdzieś gdzie by się nie zakurzyła lub poprosić kogoś z rodziny podczas kiedy będziesz w szpitalu. Sama mam termin na grudzień i jeszcze nie mam nic dla maluszka oprócz ubranek. Łóżeczko chcę zamówić w tym miesiącu jak resztę. Wszystko chcę przygotować na jakieś dwa tygodnie wcześniej przed planowanym terminem porodu.

2018-10-02 12:08

Jeżeli masz możliwość kogoś poprosić to jak najbardziej można skorzystać z takiej opcji jak pisze Zamarancza. My jakoś w 7 miesiącu chcemy kupić łóżeczko kurz zbiera się cały czas więc nawet jak się wszystko przygotuje z tydzień wcześniej to kurz i tak się pojawi to nieuniknione. Ja mam zamiar w 8 miesiącu wszystko poprać i zapakować w worki specjalne gdzie można powietrze odciągnąć odkurzaczem i później tylko wyciągnąć przed narodzinami. Oczywiście jak ktoś ma siły i nie ma problemów z ciążą może to zrobić później , ale w moim przypadku taki o to właśnie sposób się sprawdza :)

2018-10-01 23:03

Według mnie zdecydowanie za szybko, aby przygotować łóżeczko. Jak wiadomo wszystko się kurzy, więc poskłądać można, ale wyprać najlepiej w momencie, kiedy mamusia z dzieckiem jest w szpitalu, a tatuś może się wykazać, a jeśli nie jest na tyle zaradny to przygotować z tydzień dwa szybciej. Sam pokoik można wcześniej, bo wiadomo trzeba pomalować, złożyć mebelki, ale przed powrotem dzidziusia kurze trzeba wytrzeć. Ja przygotowałam wszystko ok. 2-3 tyg przed porodem, a pościel własnie prana była podczas naszego pobytu w szpitalu. Pomogła moja mama ;]

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna