result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (137 Wątki)

Niepotrzebne ubranka dziecięce - co z nimi robić? komu je dać?

Data utworzenia : 2018-10-03 20:58 | Ostatni komentarz 2020-06-10 22:40

Mikasu

4488 Odsłony
308 Komentarze

Witajcie kochane, każda z nas ma pewnie ubranka, które dziecku już nie pasują, bądź dostaliśmy od znajomych/ rodziny w prezencie, gdzie z grzeczności nie mieliśmy odwagi powiedzieć, że nam się nie podobają. Macie jakiś pomysł gdzie można się nimi powymieniać albo wystawić za darmo by inny ktoś mógł nimi nacieszyć i je ponosić a nam by już nie zajmowały zbędnego miejsca? Sporo ludzi wystawia na http://gratyzchaty.pl/?ref=157762 , ale mimo to, nie każdy chce tam ubranka ... jakieś inne pomysły? P.s NA zdjęciu nowe body bez metek rozm 62 - może któraś z mam chce je przygarnąć? Nie chcę tu działać jako reklama - nawet nie wiem czy ten post jest dobrze uformowany, jednak jakby była tu jakaś mama w potrzebie, która nie ma ubranek bądź innych rzeczy - może akurat ta strona w jakimś stopniu jej pomoże.

2018-10-04 12:39

Ja przewaznie sprzedaje na olx takie lepsze a takie mniej lepsze dawalam kontenera ale teraz większość ubranek trzymam teraz dla drugiego synka;-) ale ja czesto tez kupuje cos na olx;-)

2018-10-04 12:34

Calkiem fajna stronka, nie znalam jej. Podejrzewam, ze w tym moze tkwic problem - ze niewielu ludzi o niej slyszalo. Ja chyba jako pierwsze probowalabym wystawic na olx. U nas w miejscowosci dziala tez cos takiego jak punkt charytatywny, mozna isc oddac to co nam niepotrzebne, czasem przyniesc cos co akurat nam sie przyda. Fajna inicjatywa. Ale nie wiedzialabym o niej gdyby nie moja mama, wiec moze warto porozmawiac z ludzmi, dowiedziec sie czy jest cos takiego. Jesli chcemy pozbyc sie ciuszkow za darmo to zapewne male second handy tez moglyby byc zainteresowane... A bodziak zabawny, no nie powiem :P O wlasnie, a moze to jest mysl, wrzucac to i owo tu, na forum? Co prawda tu powstaje problem wysylki, bo nie jest to niestety forum lokalne, no ale gdyby ktoras z mam miala byc zainteresowana to czemu nie, moze i mozna oplacic tych pare zlotych przesylki :)

2018-10-04 09:59

Mikasu może warto iść do mopsu tam bardzo dużo rodzin się zgłasza biedniejszych, a pracownicy już wiedzą komu pomoc jest potrzebna. Są też rodzinny zastępcze co zajmują się niemowlakami i takie ubranka też im się na pewno przydadzą może rozejrzyj się czy w Twojej okolicy nie ma właśnie takich rodzin :)

2018-10-03 21:01

Zdjęcie się nie załadowało, więc wysyłam je poniżej :)