Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (469 Wątki)

Regulamin

Data utworzenia : 2019-06-10 13:00 | Ostatni komentarz 2021-04-28 20:49

rena_cz

3190 Odsłony
91 Komentarze

Jestem już tu z Wami jakiś czas, ale niezbyt długi. Zauważyłam natomiast, że bardzo często jest łamany regulamin odnośnie publikacji komentarzy jeden po drugim przez tę samą osobę. Czy to służy nabijaniu postów? Bo rozumiem, że na tym forum Mamy Canpolu wybierają najbardziej pomocne według liczby postów, a nie ich zawartości?

2021-04-28 20:49

Rena dokładnie zamiast edytować to nowe komentarze wstawiają. Rozumiem że za raz nie da się wiele zdjęć dodać ale jak edytuje sie to można kolejne dodać i tak w kółko żeby wiele dodać zdjęć w jednym poście a nie wiele komentarzy dodawać. Dla chcącego nic trudnego 

2021-04-28 20:28

Nie wiedziałam że od ilości postów wybierają wygranych;))

2019-06-21 15:50

Mi magnez nic nie daję. Nogi mam już obolale całe. Ale postawa do spania wcale nie sprzyja. Zwłaszcza, że to już któryś kolejny miesiąc.

2019-06-21 10:28

Ja mam zespół niespokojnych nóg i najbardziej mi dokucza jak się późno kładę spać i często bolą mnie tak jakby mięśnie łydek ale tak trochę głębiej. A teraz nie mam skurczy bo biorę codziennie magnez

2019-06-21 09:10

Mi to skurcze teraz dokuczaja. Ale tak to nogi są ok. Nje puchna, ale są cały czas obolale przez te skurcze. Nie ważne co stosuję nic nie działa.

2019-06-21 08:50

Darulka ja miałam zakrzepice I mi wraca niekiedy zresztą zmiany w żyłach już są na całe życie zostawiła zakrzepica slad po sobie niestety i też wiem o czym mówisz też tak mam że nog nie mogę ułożyć nie wiem jak to wyjaśnić ale denerwują mnie nawet te pozycje niekiedy dretwieja mi nogi i niekiedy muszę ruszać właśnie w sensie to samo tak wychodzi jeszcze mam takie jakby skurcze ale nie skurcze więc coz W stylu zespołu niespokojnych nóg. Też mam jeść i z heparyna i też muszę iść ale ja do angiologa zrobisz szereg badań znów.

2019-06-21 08:37

Aiisa wiesz mi dokuczają strasznie nogi, mam tak obolałe, ciężkie i to też dlatego. Smaruje żelem z heparyna ale to za malo. Niech te upały i duszności w końcu się skończą to odetchnę. Z kolei na jesieni mam zawsze kręcenie nóg, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi? Mam pytanie czy Ty też tak masz? Chyba czas najwyższy odwiedzić mojego Chematologa i znowu zrobić szereg badań. specjalistycznych, a myślałam że nie będę musiała. Co do telefonów to ja od 12 lat zawsze mam jakiegoś Samsunga, obecnie galaxys9 i jestem bardzo zadowolona. Wogole ja to do niedawna mogłabym mieć najprostszy telefon tylko żeby można było napisać sms albo zadzwonić, ale teraz się tak chyba nie da. Te aplikacje, obojętnie do jakiego sklepu się nie wejdzie to pytają: A ma Pani aplikacje? W weekend jest 10% zniżki na zakupy, za punkty można coś zyskać itp itd. Nawet żeby swobodnie posmigac po forum czy W ogóle Internecie to jest potrzebny lepszy tel. Co do tel Windows, to ma moja mama i aż wstyd się przyznać ale ja nie mogłam się w nim połapać, denerwuje mnie on i raczej z Windows bym dla siebie nigdy nie wybrała.

2019-06-21 07:39

Justyna A xiaomi ? Gdzieś pisałam ceny nie są duże i na androidzie jest :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna