RABATY DO -60% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (315 Wątki)

Opinie testerek edycji majowej programu testowego 2024: kolekcja Cute Animals z liskiem

Data utworzenia : 2024-06-18 15:23 | Ostatni komentarz 2024-09-02 12:15

MamyCanpolu

358 Odsłony
13 Komentarze

Drogie testerki kolekcji Cute Animals z liskiem czekamy na Wasze opinie :)

2024-09-02 12:15

Kolekcja jest przepiękna ❤️ Lisek skradł moje serce. Jest to bardzo uniwersalny wzór- zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

 

Smoczki - u Nas te z Canpola od początku także oczywiście na tak! I łatwo je znaleźć przez kolor :) 

 

Worek - pojemny, bez problemu góra się ściąga więc nic nie wyleci.  My pakujemy do niego zazwyczaj jedzonko jak jedziemy gdzieś dalej :) I zawsze jeszcze jakieś zabaweczki. Także sporo można do niego włożyć.

 

Butelki- bardzo ciekawe. Nasze pierwsze takie wąskie. Mały pije chętnie. Korzystamy z tej o większej pojemności. Uchwyty są przydatne. Skala jest widoczna więc bez problemu nalewa się odpowiednią ilość wody. 

 

Zestaw naczyń, kubeczek + talerzyki. Bardzo lekkie. Kubeczek z uszkiem w sam raz do małej rączki. Korzystamy na razie głównie do posiłków tych do rączki.  Jeszcze przydają się u Nas naczynia z przyssawkami. Ale na pewno będziemy do tych naczyń wracać. 

 

Sztućce w etui. Mamy 10.5 miesiąca i zaczynamy używać. Na razie głównie łyżeczke. Ładny kolor. Łyżeczkę Małemu dobrze się trzyma. Fajnie, że jest etui bo na wyjścia i podróże przyda sie na pewno.

2024-09-01 20:07

Kolekcja Fox

Chyba nikt mi nie powie, że nie przepadł w tej kolekcji? Canpol jak zwykle zaskoczył nas pozytywnie. Ta grafika jest tak słodka, że nie sposób jej się oprzeć. 

Worek FOX - jest w pomarańczowym kolorze z grafiką liska na środku, ściągana sznurkiem na górze. Teraz super się sprawdza by zapakować swoje zabawki jak wybieramy się w podróże. Już niebawem będzie jej towarzyszyć w przedszkolnej przygodzie. 

Zestaw sztućców w etui - super, że naczynia są w etui, co ułatwia nam higieniczne przechowywanie w podróży. Nasze są dobrze wykonane, nie mają żadnych niedociągnięć. Zarówno łyżka jak i widelec jest w ciągłym użytku przez naszą córkę. 

Zestaw naczyń - duży talerz, głęboki talerz i kubek z uszkiem- jak córka zobaczyła to od razu chciała z nich jeść. No wcale się nie dziwie, bo grafika jest urocza. Póki co są solidnie wykonane, mimo jakiś upadków nie pękły i są w całości. Grafika też jeszcze nie schodzi. Kubek fajnie, że ma uszko, bo łatwiej się chwyta i trzyma przez dziecko. 

Smoczki FOX -grafika jest genialna, będzie idealnie pasować zarówno dla dziewczynki czy chłopczyka. Tarczka jest mała, przepuszczająca powietrze, ma kółeczko ułatwiające zamocowanie na nim tasiemki. Kształt smoczka przypomina spłaszczoną wisienkę i wykonany z bezpiecznego, bezzapachowego silikonu. Jest symetryczny. Tutaj w opakowaniu mamy tylko jedną sztukę smoczka.

Butelki FOX - butelki są przeźroczyste z grafiką liska, pomarańczową nakrętką i uchwytami. Mamy je w pojemności 250 ml i 120 ml. Mają czytelną pomarańczową skalę. W przeciwieństwie do innych butelek są wąskootworowe - trochę gorzej wsypuje się mleko i myje niż w szerokootworowych butelkach. 

2024-08-02 12:25

Smoczki i jedna butelka podarowane w prezencie, obdarowana mama zadowolona. Mały tester musi trochę podrosnąć do testowania. 

 

Zestaw talerz głęboki i płaski- bardzo lekkie, ładne grafiki, nic się nie dzieje przy codziennym używaniu i myciu ręcznie. Córka przepadła i silikonowe talerze, które używaliśmy do tej pory już poszły w kąt. Korzystamy do podawania każdego posiłku jak i przekąsek.  

 

Zestaw w etui fajny na podróże. Dobrze wyprofilowane dl trzymania. Łyżeczka dość głęboka, nie nadaje się na naukę jedzenia, bardziej dla "ogarniającego" już jedzenie dziecka. 

 

Kubek z uchem - super lekki, pijemy z niego już dłuższy czas. Dziecko fajnie łapie za ucho, ale trzeba asekurować, bo po butelkach z dwoma uszami jeszcze nie ma takiej wycwiczonej ręki. 

 

Workoplecak - tak jak dziewczyny piszą, super na spacery. Bez problemu pomieści butelkę z wodą, przekąskę, pampers na zmianę, mokre chusteczki, ubranko na zmianę czy krem i małe zabawki. 

 

 

2024-07-18 06:02 | Post edytowany:2024-07-18 06:17

Jeżeli chodzi o ten zestawik talerzyk głęboki płaski korzysta z niego w sumie na przemian zarówno syn jak i córka w zależności dla kogo Do posiłku chwycę .Oboje bardzo zadowoleni talerzyki mają przepiękne grafiki, które motywują maluchy aby spożywać z nich  posiłki są ogólnie bardzo wygodne w użyciu mimo tego ,że są plastikowe to ten plastik jest bardzo bardzo mocny i wytrzymały z kubeczka bardzo często korzysta synek i bardzo go lubi a muszę przyznać że on jeżeli chodzi o kubeczki jest dość wybredny i nie każdy podchodzi mu do gustu ale z tego akurat korzysta  chętnie jeżeli chodzi o mycie tych naczyń jak dobrze rozumiem tutaj te znajdujące się obrazki to można myć również w zmywarce ja nie posiadam więc nie testowałam ale bardzo bardzo duży plus natomiast zawsze te produkty myje ręcznie ale co zwróciło moją uwagę mimo tego że jest to talerzyk  jasny plastikowy zauważyłam że nie jest on w stanie zafarbować na takie intensywne kolory na przykład czerwony pomarańczowy wczoraj właśnie na całą noc zostawiłam w zlewie bo już byłam tak zmęczona wieczorem że właśnie w zlewie zostały miseczki nasze z makaronu z sosem i tak rano podchodząc do zlewu aby to umyć z daleka Zastanawiałam się czy na tej miseczce nie zostaną takie pomarańczowe różowe czerwone plamy  przebarwienia ale nie absolutnie nic nie przywiera wszystko rewelacyjnie się zmywa

Jeżeli chodzi o zestaw sztućców w futerale łyżeczkę i widelczyk dwie buteleczki i smoczki To dzisiaj się nie wypowiem bo jeszcze jesteśmy w trakcie testowania jeszcze chcę zwrócić uwagę na kilka aspektów w kwestii tych produktów i wypowiem się kolejnym razem za jakiś czas Przepraszam że dwa komentarze ale jakoś tak przez przypadek mi się kliknęło

2024-07-18 05:56 | Post edytowany:2024-07-18 06:13

Plecaczek woreczek rewelacja slodziutka grafika moje maluszki maja do niego wrzucone takie zabawki do piaskownicy typowo na wyjscie nie na podwórko tylko jak np niespodziewanie jedziemy sobie na jakis plac zabaw i wiem ze tam bedzie piaskownica to tam maja wszystko popakowane zarzucam na plecy albo wrzucam pod wozek jest to bardzo praktyczny worko plecaczek podoba mi się właśnie to ze nawet gdy nasypie  nam się tam jakiś piasek do środka No to po prostu obracam czy to na podwórku czy to pod prysznicem w domu wytrzepuje i z głowy na pewno można by bylo  też wyprać bez problemu Ja jeszcze tego prania nie testowałam nie było takiej potrzeby ale na pewno niebawem przetestuję i podejrzewam że na takim delikatnym praniu nic nie powinno się stać z nadrukiem  rewelacyjny produkt zarówno dla rodzica bo można w  różnoraki sposób wykorzystać w szczególności właśnie teraz na wycieczki wakacyjne z dziećmi Serdecznie polecam takie rozwiązanie

2024-07-17 21:54

Liski są przeslodkie:)

 

Worek podkradła moja starsza córka i nosi w nim swoje szpargalki jak idzie na olać zabaw, plażę czy do kolezanek;)

 

Smoczki super

 

Miseczka i talerzyk również towarzyszy nam przy rozszerzaniu diety;)

 

Sztućce jeszcze muszą chwilę poczekać. Ale fajnie, że mają etui. Będzie można je zabierać ze sobą;)

Xyz ale szkoda;(, nasze nie mają takiej wady, są gładkie, widocznie tak Ci pechowo trafilo;(..

 

Kubeczki będziemy testować lada moment;)

2024-07-16 23:45

Hmmm wada przy produkcji  , myślę że Redakcja nad tym się pochyli i baczniej produkcji.

2024-07-15 11:12

Worki plecak super mi się sprawdza . Pakuje potrzebne rzeczy jak wychodzimy na spacer np .

Butelki są urocze , motyw piękny. Trochę niewygodnie sypie mi się mleczko bo jest wąski otwór ale poza tym wszytko super .

Talerzyk i kuleczek piękne i fajnie się korzysta .

Sztućce w takim pudełeczku super na jakiś wyjazd jednak nie wiem czy ja tak trafiłam ale trochę niedopracowane krawędzie tak że plastiki trochę odstaje plastik. Trochę to może być niebezpieczne dla dzieciaczków(zdjęcie poniżej o co mi chodzi bo nie wiem jak tow wytłumaczyć ) 

Smoczki bardzo polecam 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna