Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (301 Wątki)

Opinie testerek edycji styczniowej programu testowego 2023 zestawu zabawek #BabiesBoo: zabawka leniwiec, przytulanka, grzechotka z gryzakiem, piłka i zawieszka do wózka

Data utworzenia : 2023-02-02 17:34 | Ostatni komentarz 2023-10-13 14:09

MamyCanpolu

629 Odsłony
21 Komentarze

Prosimy testerki zabawek #BabiesBoo - zabawka leniwiec, przytulanka, grzechotka z gryzakiem, piłka i zawieszka do wózka - o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-04-13 09:42

Zabawki są przede wszystkim prześliczne, kolorki odpowiednie już dla maluszków, kontrastowe, wiec przyciągają uwagę.

Piłeczka bardzo duża, każde ramię ma inną strukturę, niektóre nawet szeleszczą.

Leniwiec jest z nami na każdym spacerze, maluszek bardzo go lubi, a teraz przy ząbkach przydatny jest również jako gryzak.

Grzechotka z gryzakiem to u nas strzał w dziesiątkę, bo maluszka możemy nią zabawić, ale również maluszek przynosi sobie ulgę przy ząbkowaniu. 

Przytulanka jest super, bardzo dobrze sprawdza się przy usypianiu maluszka, dzięki niej pieluchy doszły w odstawkę.

Zawieszka do nosidełka jest z nami w każdej podróży, a dźwięki które wydaje to poezja pięknie gra, sama uwielbiam ten delikatny dźwięk a co ma powiedzieć synek. Pozja 

2023-04-12 18:52

Kochane, dla 5cio miesięcznego dziecka lepszy będzie leniwiec czy ta zawieszka do wózka? ;) i czy ten leniwiec ma jakąś melodyjkę w sobie? 

2023-03-22 08:18 | Post edytowany:2023-03-22 08:21

Moja mała testerka dopiero niebawem będzie miała okazję na własnych rączkach przetestować zabawki z serii Babysboo więc na pewno tutaj podzielimy się również jej opinią natomiast na ten moment Ja ze swojej mamusiowej strony mogę powiedzieć tyle że zabawki są naprawdę rewelacyjne wszystkie bezpieczne mięciutkie przeznaczone dla maluszków już tak naprawdę od pierwszego dnia życia bez najmniejszego zastanowienia i oporu można każdy z tych elementów dać dziecku do zabawy Myślę że maluszek nie powinien tutaj Niczym zrobić sobie krzywdy Wszystkie elementy są bardzo delikatne pluszowe w formie maskotek i nawet jeżeli przeplatają się tutaj jakieś plastikowe gumowe elementy w formie gryzaków grzechotek są one również bardzo leciutkie i bezpieczne co ja bardzo sobie cenie bo pamiętam że przy synku gdy był maleńki trafiło nam się w prezencie od znajomych kilka zabawek które teoretycznie były przeznaczone też dla dzieci już od pierwszych dni życia ale jednak były one bardzo ciężkie masywne W mojej ocenie niebezpieczne jeżeli taka zabawka przykładowo spadła by maluszkowi na buźkę na główkę a dzieciątko jeszcze w tym wieku nie jest na tyle sprawne żeby się odratować to naprawdę mogłaby wyrządzić krzywdę natomiast te zabawki z firmy Canpol Babies z serii Babies Boo zdecydowanie w stu procentach do mnie przemawiają piękne kontrastowe barwy biało czarno-czerwone delikatnie przeplecione żółtymi i takimi stonowanymi barwami na przykład na przyczepionych do zabawek metkach metki to jest właśnie coś co wiem że u nas na pewno się sprawdzi bo każde dziecko które uczy się i poznaje świat Uwielbiam gryźć i małymi rączkami miętosić metki w zestawie możemy znaleźć sensoryczną piłkę z grzechotką i piszczkiem przytulanka kocyk z zawieszką do smoczka grzechotke i dwa rodzaje zawieszek które można zamontować na przykład W gondoli wózka bądź na macie edukacyjnej także dla mnie rewelacja Nie mogę już doczekać się jak nasze maleństwo będzie mogło przetestować zabaweczki tej serii na ten moment już jestem bardzo zadowolona i podekscytowana

2023-03-21 07:30

Zabawki z serii Babiesboo są rewelacyjne. Piękne żywe kolory, różne faktury, elementy grzechoczące i do gryzienia stawiają że moje dziecko jest nimi naprawdę zainteresowane. Zabawka leniwiec oraz zawieszka do wózka umilają czas spędzony w wózku, dzecko łapie za zabawki i chętnie się nimi bawi. Piłka świetnie sprawdza się u nas podczas leżenia na brzuchu, dzecko wodzi za nią wzrokiem, próbuje łapać rączkami. Grzechotka to ulubiona zabawka mojej córki do gryzienia, przed nami etap ząbkowania więc podejrzewam że tej zabawki nie wypuścić z rączki. 

Posiadamy całą kolekcję zabawek BabiesBoo, którą zdecydowanie polecam. Zabawki pomagają w rozwoju sensorycznym dziecka, rozwijają zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Są to nasze ulubione zabawki więc polecam każdemu! 

2023-03-20 11:11

Zabawki są bardzo ładne, kolorowe. Córeczka jest bardzo nimi zainteresowana. Super sprawdza się panda gryzak. Łatwo ją córce utrzymać w rączkach. Ciągle wkłada gryzak do buzi. Leniwiec i zawieszka są idealne na spacery i podróż. Na dłużej potrafią zająć dziecko. Dużo elementów szelsci, grzechocze. Super że sa dołączone gryzaki. Pileczke córka bez problemu obraca w rękach. Z piłeczki wyskakuję buzia leniwca. Co jest dodatkowa atrakcją. Bardzo ładny zestaw. Wszystkim polecam.

 

2023-03-16 13:08

Dziękuję za wasze opinie, pomogą przy wyborze prezentu dla znajomej ;) 

2023-03-16 12:09

Z serii #BabiesBoo na ten moment udało nam się przetestować szmatkę która jest nierozłącznym kompanem ponieważ jest do niej przyczepiony smoczek jest mieka i piękna robi za przytulankę zdecydowanie Canpol powinien stworzyć więcej takich szmatek bo są rewelacyjne :) 

 

 

Zawieszka do wózka została przywoeszona do maty na której leży Olek jest nią bardzo zainteresowany  ponieważ ma kontrastowe kolory i każdy element  wydaje inny dźwięk i ma inne zastosowanie :) 

 

 

Piłeczka na razie sprawdza się pokazowo ale jest piękna, miękka i myślę że świetnie posłuży do zabawy niebawem :) 

 

Przytulanka zawieszona jest przy foteliku by zwrócić uwagę małego jet bardzo ładna i świetnie solidnie wykonana 

 

Grzechotka póki co nie była w użyciu no Olek jest za mały ale jest świetnie wykonana i na pewno rewelacyjnie się sprawdzi do zabawy :) 

2023-03-10 11:42

Zestaw zabawek #BabiesBoo jest prześliczny i dziecko chętnie nim bawi się;)  

Zabawka leniwiec świetnie sprawdza się zawieszona w wózku podczas spacerów. Syn wpatruje się w niego oraz łapie za rączki jak i tasiemki umieszczone na zabawce.

Zawieszka do wózka u nas jest przyczepiona do chicco baby hag dzięki czemu syn bawi się leżąc szeleszczącym liściem, gryzakiem , pandą jak i resztą zawieszonych akcesorii dziecięcych. 

Piłka jest dość duża jak dla 4miesiecznego dziecka jednak dziecko chętnie bawi się nią zawieszoną na macie kiedy że środka wypada panda ;) łapie ją rączkami i odbija ;) 

Grzechotka z gryzakiem bardzo dobrze sprawdza się u małych dzieci ponieważ z łatwością syn trzyma go w rączce i zaczyna wkładać do buzi bawiąc się;) 

Przytulankę zawsze chętnie tuli i zasypia przy niej ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna