Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Jak długo karmiłyście piersią?

Data utworzenia : 2017-09-06 22:02 | Ostatni komentarz 2024-04-02 10:06

Konto usunięte

17327 Odsłony
920 Komentarze

Dziewczyny jak długo karmiłyscie piersia

2017-11-25 20:58

Nowa Janowa ja za to karmie długo bo już prawie półtora roku chociaż był czas że mleka nie było w piersiach a teraz jest takie minimum ale już młodu nie domaga się aż tak piersi i jestem w stanie mu nie dać cycusia na rzecz innego jedzenia czy zabawy. Teraz jestem w drugiej ciąży więc przede mną karmienie w tandemie chyba że młody całkiem zrezygnuje. :) ale na bolące brodawki polecam najbardziej własne mleko. Nie ma nic lepszego jak dla mnie. Nie trzeba zmywać przed kolejnym karmieniem i u mnie szybko poradził sobie z bólem i poranionymi brodawkami. Karmienie piersią nie jest problem jeśli chce się karmić to sie uda. A mleko mamy jest przecież najlepsze co możemy dać dziecku no i wiadomo że jest oszczędność czasu bo mleko zawsze mamy pod ręką w odpowiedniej temperaturze i pieniędzy bo nie płacimy za nie. :) a ja nie wyobrażam sobie siebie wstającej i robiąc butelkę z mm...przecież w tym czasie moge już karmić i za chwilę zasnąć na nowo.

2017-11-25 18:45

też uważam, że warto karmić długo zwłaszcza że gdy dziecko już je inne pokarmy to karmienia są już rzadsze i już nie spędzamy całe dnie na cycu ... fajnie jest karmić, mimo wielu niedogodności i prób, nawałów pokarmu i innych trudności z perspektywy oceniam, że to wygodniejsze niż robienie mleka po nocy i jestem dumna z tego że karmiłam :)i to dość długo

2017-11-25 18:41

gdy tylko czułam dyskomfort sutków że są podrażnione przy karmieniu to od raZU smarowałam troszkę swoim mlekiem a za chwilę maścią i nie miałam większych ranek

2017-11-25 18:40

mi bardzo pomagała maść Maltan byle stosować systematycznie

2017-11-25 18:34

a jaką maść stosowałaś?

2017-11-24 23:40

NowaJanowa ja karmilam.tylko 4mc ale z powodu tego ze nie lecialo mi nic mleka a ru jeszcze synek mial.kolki...i nic prawie nie jadlam, bo zawsze wmawialam sobie ze te bóle brzuszka sa bo może cos zjadłam i tak szybko.schudlam ze wugladalam jak anorektyczka, położna przychodziła do mnie i pomagala mi utrzymać laktacje mowila ze miałam gorzej przez to ze w tefu tedyhak ja urodziłam synka ze zle robili w szpitalu bo synka dop dostalam na drugi dzien a nie byl odrazu pry mojej piersi, potem odciagalam duzo zeby pobudzic laltacje bo synek ssal piets tylko 3minuty i jadl co 2godziny a niera soal ze musialam go budzic , mialam.tez zly laktator bo mialam zwykły taki jak strzykawaka i ledwo odciagalam 20ml podawalam synkowi piers a on tak sie darl, podalam mu drufa possal i puszczal i plakal i tak pare razy prubowlaam wiec położna powiedziała zebym spróbowała dac mu mm i ile wypije i zrobilam 60ml i wypil wsyztsko, robiłam wsyztsko pilam herbatki na laktacje , czesto odciagalam ale nietsety karmilam tylko 4mc a chvialam min. 6. A ile osob znam co nie karmią bo nie beda rezygnowac z różnych jedzen, bo dziecko w tedy im wogole nie spi tylko je, bo bola ich sutki.. Maskara..az sluchac sie nie da...ja mialam.popękane ale kupilam masc w aptece i poniglo a jeszcze podczas karnienia na poczatku strasznie bolala rana po cc ale musialam byc silna...chcialam jak najlepiej dla synka...a mleko matki jest najważniejsze dla dziecka.

2017-11-24 20:41

Pytanie do mam, które karmiły bardzo krótko- dlaczego tak krótko karmiłyście??? \"szkoda\" Wam było piersi czy są inne powody?

2017-11-17 19:59

Madzia zleciało sama nie wiem kiedy. Zobaczysz jak Ci szybko zleci a jeszcze przy Marysi to już w ogóle. Ja czasami siedzę i się zastanawiam który to tydzień bo czas tak leci, że nie nie wierzę. :) A jak się czujesz Kochana? Wiele też się słyszy, że po roku mleko mamy jest już nic nie warte i wiele mam rezygnuje z kp ale mleko mamy zmienia się i zawsze jest idealne dla naszego dziecka. Mleko nie dość, że zmienia się w ciągu dnia i nocy to jeszcze zmienia się z upływem czasu.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna