Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (183 Wątki)

Ubranka dla noworodka

Data utworzenia : 2020-06-05 12:49 | Ostatni komentarz 2024-05-10 21:44

mamiAG

15458 Odsłony
875 Komentarze

Gdzie kupujecie ubranka dla noworodka? Głównie chodzi mi o chłopców.  Tak żeby jakoś była dobra, ale cena nie przesadzona. No i żeby były ładne (bo dla dziewczynek widzę mnóstwo pięknych, A dla chłopców bardzo mało..) 

 

Smyk odpada-jakoś ubranek daje wiele do życzenia. Chodzi mi o podobne jakościowo do tych z Tesco i Lidla  ;)

2020-06-07 18:59

Jak jest wyprzeadz to chetnie sie wybiore ;)

Pati ja tez nie mam problemu z bodami na zakladki , wszystko mi fajnie przylega i sie nie rozciaga ;)

Dziewczyny mysle, ze w pepco jakos jest adekwentna do ceny

2020-06-07 14:47

Pati bo stacjonarnie są tylko ciuchy dla kobiet, internetowo bardziej się rozwijają. Skoro jesy wyprzedaż to chyba będę musiała iść na zakupy :D akurat muszę kupić spodenki i piżamy na lato. 

2020-06-06 23:46

Natalia i tu się zgodzę na pewno są lepsze niż te z pepco ;) 

2020-06-06 21:06

W h&m stacjonarne już zaczęła się wyprzedaż . 

Moniczka ja też korzystam z tych grup na Facebooku :) ja z tymi bodami na zakładki nie mam problemu w ogóle n nie odstają ładnie przylegaja :)

Co do sinsay jeszcze nie kupowałam ubranek słyszałam że są ok ale maja problemy z wysyłką czasem zdarza się że coś brakuje w paczce i to mnie jakoś zraziło . Mamy nie daleko w sumie Sinsay ale nie ma dla dzieci ubran 

 

2020-06-06 21:02

Patka, najlepsza jakość body z sinsay mają te bez żadnych nadruków. Przynajmniej ja tak zauważyłam. Ale co jak co, jakość lepsza niż w pepco, a kupowanie ciuchów z hm, by dziecko poszło do piaskownicy się w nich bawić to trochę szkoda

 

2020-06-06 18:26

Czyli zdanie na temat ciuszkow z sinsay są podzielone. No pewnie zależy jak sie trafi, dla mnie to samo w smyku , jak się trafi. 

Aga najlepiej trafić na promocje, bo dziecko i tak tylko chwilę to ponosi ;)

2020-06-06 16:44

Ja polecam ubranka z sinsaya. Są fajne jakościowo, a i cenowo przystępne. Można tam ubrać całą rodzinę :) 

2020-06-06 15:25

Dla mnie beznadzieja właśnie rozwleczone te zakładki a i materiał dziwny taki sztywnawy mówię o tych co są w wielopakach bo mam jedne body kupione one nie były pakowane po kilka szt i te akurat są fajne. Bluzy, kurtka czy spódniczka też ok 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna