Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Kalendarz roku szkolnego 2023/2024

Data utworzenia : 2023-04-11 16:23 | Ostatni komentarz 2023-04-20 21:56

Wątek edytowany: 2023-04-11 16:26

madziia88

980 Odsłony
34 Komentarze

  • - Początek roku szkolnego: 4 września 2023
  •  
  • - Święta Bożego Narodzenia i przerwa noworoczna: 23 grudnia - 1 stycznia 2024
  •  
  • - Ferie zimowe
  • *województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie: 15–28 stycznia 2024
  • *województwa: podlaskie i warmińsko-mazurskie: 22 stycznia - 4 lutego 2024
  • *województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie: 29 stycznia - 11 lutego 2024
  • *województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie: 12–25 lutego 2024
  •  
  • -Wiosenna Przerwa Świąteczna: 28 marca - 2 kwietnia 2024
  •  
  • - Zakończenie roku szkolnego: 21 czerwca 2024
  •  
  • -Wakacje: 22 czerwca - 31 sierpnia 2024

2023-04-12 11:02

dużo wolnego 

2023-04-12 09:55

Teraz zwróciłam uwagę ,że dopiero 4 września rozpoczęcie :) :D no mi akurat się przyda :) Mam córkę w wieku szkolnym :) 

2023-04-12 09:52

też uważam ze sporo wolnego mają, zaraz po Świętach nie szli czyli wczoraj bo wolne mają, a do innej pracy trzeba iść 

2023-04-12 09:36

Nam się jeszcze nie przyda. Ale sporo wolnego mają dzieci. Jak się chodziło do szkoły to się wydawało że dużo jest szkoły, ale prawda jest taka że ciągle jakieś wolne, albo luźniejsze dni. 

Pina no ja też pamiętam że jak były jakieś dni nauczyciela, dni szkoły czy coś to rano normalnie były lekcje, później były skrócone przez akademię. Jak chodziłam do gimnazjum to była duża szkoła to nawet nie było akademii tylko w czasie jednej lekcji przez radio węzeł były jakieś życzenia wierszyki czy coś i dalej normalnie lekcje. 

2023-04-12 09:02

Nam jeszcze się też to nie przyda natomiast jak miałabym tutaj powiedzieć o moich spostrzeżeniach w tym roku szkolnym który aktualnie obowiązuje to nie wiem jak wy uważacie ale według mnie dzieci mają naprawdę masę masę wolnego jak obserwuję nieraz dzieci sąsiadów które potrafią po na przykład w dniu nauczyciela który wypada danego dnia przyjść w dzień wcześniej już po godzinie albo dwóch w szkole po akademii i mieć wolne to mnie osobiście się to w głowie nie mieści Za moich czasów jak ja chodziłam do szkoły Nawet jeżeli była jakaś okazja tego typu to po prostu rano Mieliśmy normalnie lekcje później był właśnie apel i albo ewentualnie wypuszczali nas tam godzinkę wcześniej albo jeszcze wracaliśmy na lekcje które też ewentualnie i z wielką łaską były skrócone natomiast jak obserwuję teraz że dzieci potrafią mieć cały dzień wolnego ze względu na to że jest na przykład ja nauczyciela a dzień wcześniej mieć tylko godzinną akademię i wrócić do domu to dla mnie to jest 2 dni stracone od nauki dla mnie to osobiście jest dziwne bo Za moich czasów gdy ja chodziłam do szkoły czegoś takiego totalnie nie było oczywiście też mieliśmy wolne ale tak jak mówię wszystko było wykorzystane do samiutkiego końca ile tylko dosłownie się da teraz obecnie dzieci tego wolnego mają naprawdę dużo potrafią przy święta przed świętami One już mają cały tydzień wolnego święta się kończą normalnie ludzie idą już do pracy a oni mają jeszcze dzień albo dwa wolnego takie dodatkowe w święta po świętach miesiąc za miesiącem leci no może ja trochę przesadzam ale dla mnie osobiście jest to dziwne bo pamiętam że po prostu w czasach gdy ja chodziłam do szkoły panował w tej kwestii trochę większy rygor tym bardziej teraz po tych czasach covidowych które wydaje się że przeszliśmy już i mogą ich mnie pamięć ta nauka Według mnie powinna wyglądać zupełnie inaczej bo jednak po tamtych latach dzieci mają naprawdę sporo zaległości i teraz każdy Możliwy dzień powinien być wykorzystany do maksimum aby jednak czegoś te nasze maluchy nauczyć a tutaj dosłownie wolne za wolnym

2023-04-11 21:36

Jeszcze stary rok szkolny sie nie skonczyl a tu juz nowy rozpoczety;)

Musze sprawdzic kiedy jsst najpierw zakonczenie roku 2023;)

2023-04-11 21:34

Dobrze wiedzieć;) 

2023-04-11 21:05

u nas ferie jak wcześnie będą :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna